• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krosna/nosítko pro mimčo. Podle čeho vybírat?

14. července 2015 
autor
na tu Salewu se díval manžel, je pěkná, ale nevim, jestli bychom jí naplno využili, protože fakt nejsem žádní horolezci:(, ale je fakt, že už jsem si jistá, že nechci nosítko, ale krosnu....
18. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obnovuji diskusi :slight_smile: nasi mlady bude za chvili 14 mesicu, ma Ergo, chceme vsak na hory apod krosnu na dite.
Jakou mate? Urcite chceme i se striskou, trmeny atd. Diky :slight_smile:
30. zář 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme krosnu zn. Corazon Panda, je to česká výroba. Krosna je vypolstrovaná, lehká, má stříšku, třmínky na nožky a pláštěnku. Nosí manžel, je s ní spokojený a naše nejmenší taky, nosí se v ní od necelých 10 měsíců :slight_smile:
30. zář 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janapavlik kde jste ji prosim vybrali a koupili? Resp. vybirali jste osobne ci pouze eshop? A diky moc za tip :slight_smile: heureka my vyjela primarne akorat nejvic Deuter prave a prislo mi divny, ze by byl nejprodavanejsi.
30. zář 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janapavlik podivali jsme se na ni a diky Tobe mame asi vybrano :sweat_smile: jeste se mrkneme na ni primo v kramu a zrejme koupime :slight_smile: on u nas taky nosi vic manzel a ta vase se mu hodne zalibila :slight_smile: cetli jsme i http://www.lideahory.cz/starsi-novinky/1637-corazon-panda takze jeste jednou, diky moc za tip!
30. zář 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe není zač, jsem ráda, že jsem pomohla :wink: Kupovali jsme ji přes e-shop, ani v kamenném obchodě jsme nebyli. Kupovali jsme na www.outdoorkids.cz.
30. zář 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe jo, a v ceně nebyla ta pláštěnka a třmínky na nohy, to jsme dokupovali k tomu zvlášť :wink:
30. zář 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janapavlik koukala jsem, to nevadi, ze zvlast :slight_smile: Outdoorkids znam, objednavali jsme tam uz. Divala jsem se, ze Corazon zastupuji tri prodejci v Pze, tak se tam vypravime, jakmile mu bude lip (asi chripka). Jeste jednou diky! :slight_smile:
30. zář 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gepe není zač :wink: Ať jste s krosnou spokojení! :slight_smile:
30. zář 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janapavlik budu referovat :wink: za 14 dni jedeme nahory a chceme uz krosnu s sebou, preci jen Ergo je spis na kratsi tury a do mesta :slight_smile:
30. zář 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janapavlik pri velikosti nasi maly, tak jsem to myslela s Ergem. Sice mame i kocarek all terrain, ale krosna je krosna :sweat_smile:
30. zář 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe my už krosnu využíváme tak 50 na 50 s kočárkem. I na větší procházku ji bereme, třeba když se jdeme projít za město. O horách ani nemluvím, na to je krosna super věc. Teprve začínáme a určitě ji využijeme. Malá je v ní zatím spokojená a to je to hlavní. Manžel už chtěl nosit dříve, malá nám už sama seděla v 7,5 měsících, ale zdála se mi do toho ještě malá, tak jsme počkali, až trochu povyroste.
Tak doufám, že se v ní vaší malé bude líbit!
30. zář 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maminky neleží někomu doma Kibi? ráda koupím! nejlíp starorůžové, fialové nebo modré květy :slight_smile: děkujuuu
26. čer 2015 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se zeptat, jak staré (velké, těžké) dítě jste nosili v krosničce? Jde mi o to, ,jestli má cenu kupovat nebo je lepší upravit letos a za rok výlety (s kočárkem nebo délku). Teď má 14 měsíců. Díky.
14. črc 2015 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek