Manduca pro 6týdenní miminko - jak dát nožičky?

joann
9. zář 2018

Dobrý den,nemáte prosím někdo fotku 6týdenního miminka v manduce? Nevím jak tam má mít správně nožky 😊

kafr
9. zář 2018

Pojď sem, někdo určitě poradí... Případně vlož svoji fotku a holky ti řeknou, jestli máš někde chybu.

https://www.modrykonik.cz/group/1994/

luj89
9. zář 2018

ahoj, pro tak male mimi neni manduka vhodna

matkacekatelka
9. zář 2018

Já tam malého nosila od cca 4 měsíců a úplně v pohodě, nožky už měl vystrčené ven. Když byl malej hrozně vřeštěl, když sem ho tam skládala. Myslím, že pro malá miminka to není dobré

miba10
10. zář 2018

@joann v Manduce jsem sice nosila s novorozenekou vložkou, ale malá byla malinká když se narodila, takže v ní nebyla skoro vidět 😂 takže bylo těžké udělat foto. Pokud máš originál Manducu, tak v krabici je takový návod a tam to myslím je. Jinak kolínka musí být výš než kyčle.

mari90
10. zář 2018

Pro takhle male miminko neni, je az tak od 3-4 mesicu

kess01
10. zář 2018

Ja manducu poridila kdyz mela mala necele 2mesice, pouzivala jsem novorozeneckou vlozku a bylo to v pohode, ted ma 3,5mesice a uz fungujem bez ni a prcek si libuje protoze uz vidi ven 😀 kazdopadne kolinka musi byt vyse nez zadecek, pokud mimco aspon trochu spolupracuje tak nasazeni je otazka minutky 🙂

ellias
10. zář 2018

@joann ahoj, manduka je vhodná pro děti spíše až od 4 měsíců, existuje sice novorozenecká vložka ale ta se nedopuručuje, protože v ní miminko není ve správné ergo poloze. Každopádně je super, že chceš nosit. Pokud bys chtěla nosit správně, tak se doporučuje pro takhle malé miminko šátek a nebo z nosítek jsou vhodná love&carry nebo storchenwiege