Nosítko šátkové nebo normální?

marta79323
6. črc 2017

Ahoj, v čem nosíte dítka? Uvažuji o nosítku a nemůžu se rozhodnout. Mám 6 měsíční holčičku, už je na mě moc těžká, má skoro 10kg. Někde jsem četla, že šátková nosítka jsou pohodlnější než normální. Asi se mi víc líbí normální nosítko. Přemýšlím o Kibi nebo Liliputi. Já ani přítel nejsme žádní střízlíci, tak aby jsme mohli nosit oba. Jaké máte zkušenosti?

luckylee
6. črc 2017

Ja ti poradim na FB skupinu Nosime deti a tam v pripnutem prispevku si najdi regionalni skupinku.Domluv se s holkama nebo skoc na sraz a vyzkousej.☺
Ja vyzkousela manducu,kokon,satkovy lenny lamb a ted mam ze satku site Donkey a ty satkove jednoznacne vedou...jsou mekke a prizpusobi se ditku ale kazdemu sedi neco jineho a fakt to chce zkusit.☺

martinka_33
7. črc 2017

Mě je pohodlnější šátkové, ale zase takový rozdíl to není, nejlepší je někde vyzkoušet, na každou postavu sedne jiné

koitschka
9. črc 2017

Kibi je suprove, taky mam 10kg holku a nosi se skvele🙂)

martiniquest
9. črc 2017

Urcite si pred koupi nositko vyzkousej. Jak bylo psano vyse, najdi regionalni skupinku a vyzkousej u nich. Kazdemu sedne jine. Ja zkusila Emeibaby, Manducu, Zumbuccu ze satku, Tulu a skoncili jsme v Kibi

ckocko
9. črc 2017

Nam zase Kibi vubec nevyhovovalo. V Tule syn byt vubec nechtel. Byli jsme spokojeni s Manducou, Monilu (satkove), MartyS i Lenny Lamb (satkove). Jak pisou holky vys, chce to vyzkouset.

normalnimatka
9. črc 2017

já taky slyšela, že je pohodlnější, ale zase se prej víc vytahuje...látkový asi vydrží dýl co do pevnosti nebo nevytahanosti materiálu.

mně rovněž bylo kibi hrozně nepohodlný. takže vyzkoušej...