Oblečky od Vietnamců a jiných laciných obchodů

klara.t
5. lis 2009

Holky, kupujete oblečky na mimi u těchto obchodníků? Mě se tam líbí docela dost věciček, které jsou za rozumnou cenu. Třeba malý dupky atd. z velmi příjemného materiálu. Něco jako fleece. Nechce se mi totiž za velikosti 56 a 62 moc utrácet. Tak bych je nejradši pořídila v těchto obchodech (nemám ráda second handy). Větší věci už koupím kvalitní. Ale tyto jsou jen na krátkou dobu.
Nevím, jestli se v nich mimi pak třeba nezpotí.
Máte je dost v albíčkách - jde to poznat podle štítku u krku - značka K & Y, taky myslím V & něco.

soanpe
21. lis 2009

kik je sice hrabárna, ale máme odtamtud pár fakt povedených kousků jako plyšový nákrčník za 49,- místo šály
podšitý kalhoty za 99,-
punčocháče,který nežmolkujou za 60,-

dnes jsme v lidlu kupovali punčocháče 2v bal.za 60,- už máme druhý a jsou dobrý. a jestli seženete ještě to termo prádlo za 149,- , tak to je taky vychytaný a řekla bych i kvalitní.má eco test

jijitka
21. lis 2009

Z CA nějaký věci mám - hodně takových tenkých roláků v různých barvách a musím říct, že zatím drží jak barvu, tak i tvar asi druhou zimu. Kupovala jsem je na "podomácký nošení", jen tak na lítačku a nečekala od nich žádný zázraky a docela překvapily 🙂

Ale co se týká těhotenskýho 😝 - haleny a svetry velikosti menšího stanu, a ty vzory a barvičky
Mám odtud ale kalhoty, koupila jsem si je už někdy v září, jsou ve stejný velikosti jakou nosím běžně, tak jsem doufala, že moc nepřiberu a vlezu se do nich.
Teď jsem je začala nosit, stahuju všechny gumky a šňůrky jak se dá, ale kalhoty nedrží na břiše, celý furt nějak sjíždějí, no s kšandama je snad unosím 😉

sasiki
22. lis 2009

my máme aj nejaké veci z KIK a som spokojná (teda deti majú)...

bury
22. lis 2009

včera jsem byla v německu - jen na rychlovku pro jídlo. ale zalítla jsem do Kiku - měli tam akce na nějaký dupky atd a moc se mi to nepozdávalo, spíš mi přijde, že tam mají dobrý věci na větší děti, než na úplný mimča. Pak sjem vlítla do Topolina - celkem jsem se tam rozjela 🙂 , pak jsem poprvý v životě vlezla do NKD a taky jsem koupila takový ty polodupačky (jen kalhoty s ťapkama), jedny za 3 Eura. Tak uvidím, co to všechno udělá, až se to vypere.
Kupovala jsem v CA nějaký bodýčka a musím říct, že se mi ta kvalita líbila víc než HM. Ale asi je to fakt o tom, na co člověk narazí. CA a těhu věci - no tak to je škoda komentovat 😀 😝 😝 Já zainvestovala a koupila si pár kousků u Espritu a nelituju. Moc podařený věci, kvalitní. Chodím do práce, musím nosit takovou tu kancel. modu, takže dobrá investice.

mmk - to byla spíš řečnická otázka, že by mě zajímalo, kolik ta kombinézka stojí v něm. HM 🙂 na e-shopu je totiž za 18 Euro, takže ještě dražší 😖

sirell
22. lis 2009

Na miminko som u cinana nekupovala nic, dostala som od kamosky nejake body, evidentne od cinana, kvalita dobra, ale po vyprati sa to cele nejako pokrutilo vo svikoch, proste bolo to zle strihane - sikmo a krivo. Teraz u cinana kupujem ponozky, pancuchy, pyzamka, gatky, pozeram na zlozenie a na vsetko sahnem - cista bavlna sa od bavlny s polyesterom (po vyprati zmolkuje) da dotykom rozoznat. Daju sa tam kupit aj rifle, ale treba fakt pozerat ako su site, niekedy su tak nakrivo ze radsej nekupim, ale to su napr. aj Tesco - Cheroke. Dobre aj kvalitne veci za lacny peniaz sa da kupit aj v Lidli. Mame aj znackove veci (Next, HM, CA) ale kvalitou az tak nevynikaju oproti lacnejsim neznackovym.

bury
22. lis 2009

Jsem kecala - v NKD jsou ty polodupačky dvoje za 3 E. 😉

mmmk
22. lis 2009

Ha, prave jsem se divala na stranky NKD (nikdy jsem tam nebyla) a zjistila jsem, ze sousedka obleka jejiho prcka hlavne tam 😀 Ale ceny mi nejak vyrazne dobre nepripadaji 😅

bury
22. lis 2009

No úplně levný to není, ale v porovnání s českejma cenama je to super. 😉 Ale tady je jen malej krámek, takže žádnej velkem výběr nebyl 😒 Taky jsem tam byla snad poprvý 😉

luciejadr
23. lis 2009

jen písnu... malej měl reflux a pořád zvracel. takže jsem potřebovala i 10bodýček denně - a to nosí bryndák od narození :o) a tak jsem zjistila, že bodyčka od vietnamců - u nás za 35Kč mi splní službu co potřebuji a seprané je ráda vyhodím, i nejkvalitetnější body tolik vyprání nevydrží a tak jsem to holt takto řešila.
ted už má velikost 80, roste pomaleji, nevzrací a zpátky se vracím do pěkných z normál obchodů. a vietnamce stále nezatracuji :o)))

aponchie
23. lis 2009

lucie myslis,ze bodycko treba Next ze sekace nevydrzi toliko prani jak pises,ze tamanske vydrzi?Ja myslim,ze vydrzi mnohem vic 😎

svoja
23. lis 2009

Tak jsem byla v tom KIKu...jsem se na to nikdy nezamerovala, ale maji tam tolik moc krasnych veci na maly miminka nebo deti, jsem cumela....a levny....i ruzny deky, spaci pytle, zinky, doplnky....jako fakt jsem byla prekvapena...

kocicinka
24. lis 2009

Soanpe: termoprádlo pro děti? V Lidlu? Měli ho teď někdy...?
Asi to nepatří do tohoto tématu, ale nevím, kam s tím. Sháním napínací prostěradlo na velkou postel a nemůžu nikde sehnat takové, které by bylo čistě bavlněné. Všude do toho míchají polyester. Nevíte, kde ho koupit prosím?
Já jsem min týden koupila 2 ks overaly Next v jednom bazárku u nás, oba za 60kč 🙂 . Akorát je tam přišla přede mnou prodat jedna maminka, takže jsem věděla, že jsou jen po jedné holčičce. Krásná, bavlněněná 🙂
My tedy taky máme velkou spotřebu oblečení, malý si zase všechno proslintá, je durch až na kůži několikrát denně... Blinká a taky se umažem při přebalování. Má větší garderóbu, než já. Nikdy se mi teda nestalo, že by se mi nějaké oblečení rozpadlo. A to jak jsem psala nakupuju v těch značkovývh sekáčích.Ted se nám z jednoho oblíbeného overalu vyklubal palec na noze- tak jsem to zašila a bylo 😉

radka243
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aponchie
24. lis 2009

to je reklama? 😀

soanpe
24. lis 2009

kocicinka
jj. ted nedávno má dokonce zesílený(dvojitou látku) na kolínkách a bedrech 😉 a maj i supr pončocháčky 2ks za 60,- 😉
a prostěradlo jsem koupila ve spáru made in pakistan 180x 200 a taky dobrý

marecek4
25. lis 2009

Holky,já děckám nakupuju tam kde se mi líbí,jsou číňani co maj obchůdek jak klícku-tak se nebojím,ale jsou i takoví kde uteču hned ode dveří jak to tam smrdí myšinou 😒 Ale přiznám,že malýmu se mi u nich ještě nepovedlo nic koupit-něco mám po těch straších a jinak tu mám v dosahu dva bazárky a samo net,a pěkný věcičky jsem si kupovala v normálním obchodě.A asi je taky něco jinýho velký město kde je jim to jedno a naše městečko kde si vidíme do talíře jak na dědině.

katarina82
25. lis 2009

Nakukuju sem poprvé a zaujal mě příspěvek do aponchie o tom praní Next bodyčka...
Je to naprostá pravda. Většinu věcí pro malou jsem kupovala na netu, často použité, např. ty Next bodyčka a overálky. Deniska blinkala nějakolikrát denně tak, že jsem převlíkala celou postýlku, takže spotřeba na den byla opravdu velká. Nicméně všechny ty "značkové" věcičky zůstaly krásné-v rámci možností teda, ale drží tvar, jsou pořád pevné a s klidem je využiju pro druhého prcka. Narozdíl od bodyček a overálků, které jsme dostaly a byly z Pandy nebo jak se ten levný obchod jmenuje. Ty byly po pár vyprání, nebo spíš už před prvním vypráním 😝 , jak hadra, vytahané, jak síťka, děs, všechny šly do koše. Overálky z tama zase nešly zapnout, cvočky se hned "vycvokaly" 😅 , prostě nedržely a to nemluvím o tom, jak rezly a zapouštěly do látky. Zrovna minulý týden jsem si přerovnávala věcičky po malé a našla jsem jedno ještě zabalené "ťaman" bodyčko, rozbalila jsem ho a ty cvočky byly zrezlé a to přiotom mělo ještě visačky!!! 😲
Takže já jsem jednoznačně pro radši použité kvalitní, než nové od číňanů a podobně, kde člověk nemůže ani vědět jak chemickýma barvama to barví a z čeho to vůbec vyrábí 😔

nanika
25. lis 2009

Tie ikea plachty mame aj my, obycajne, na rohoch to ma vsite gumky, su stale ako nove a cena nebola az taka strasna...

kocicinka
25. lis 2009

tak mysina mi ani tak nevadi, jako ten chemickej smrad, ... 😝
souhlas, lepsi kvalitni pouzite, nezli nove od vietnamců, tot moje filosofie 🙂

marcelkad
25. lis 2009

Holky, nebyl jste někdo v NKD v Německu ve Zwieselu? Máme to od nás nejblíž, ale nevím, jak je to tam velké a jestli jsou tam ještě nějaké další obchody pro děti.

Kde kupujete nový Next věci krom MMB?

martimarti
25. lis 2009

Marcel, v Zwieselu jsem byla párkrát, ale podle mne tam není moc možností, NKD tam je na náměstí, vedle je pak CA. Ale jinak malé městečko, nevyplatí se tam jet nakupovat 😒
Být vámi, tak to vezmu na Domažlice a pak do Chamu, tam jsou to nákupní orgie. Není to zase o moc dál než do Zwieselu 😉

marcelkad
25. lis 2009

Marti - tak díky za tip, vezmeme to do Chamu, opravdu je to stejně daleko. A Jaké jsou tam přesně orgie? Co všechno tam je?

mmmk
25. lis 2009

Tak ja se teda dneska extra zajela do NKD podivat a nif mof teda 😅 Cekala jsem vic. Takovy C&A a Kik mi pridjou daleko lepsi a za lepsi ceny. Ted by meli mit v nemeckym Kiku detske puncochacky levne.

kocicinka
25. lis 2009

Marcel- ve značkových secondhandech a bazárcích🙂

martimarti
26. lis 2009

Marcel, je tam všechno, na kraji města /když přijedete od Furthu, tak na první křižovatce ve městě doleva/ je velká nákupní zona, kde je mimo jiné Kaufland /který je mimochodem o něčem jiném než tady/, naproti pak je CA, má v patře velké dětské oddělení. Minulou sobotu dávali v CA slevy 20% na dětské bundičky a kombinézy /odečítali u pokladny/, koupila jsem malej kombinézu po slevě za 10 éček 😉 , to tady nepořeším ani náhodou. V té nákupní zóně jsou desítky obchodů, vyplatí se kosmetika, v Kauflandu jídlo, vánoční dárky....atd. V Německu je oproti nám levnější snad všechno ☹
Mimochodem slevy 15-20% odečítali u pokladny snad ve všech obchoďácích ve městě a myslím, že to tak bude i o dalších sobotách před vánoci, v loni to tak bylo 😉Ale pokud na malou nepotřebuješ něco urgentně, tak ještě lepší bude zajet tam po vánocích na slevy 😉
Nevím, jestli to tam znáš, pokud ne a chtěla bys blíž vědět, kde to tam je, tak napiš do IP 😉 ráda vysvětlím.

mmmk
26. lis 2009

Martimarti, s tim si troufam nesouhlasit. To se ti zda pri nakupech jen urciteho okruhu zbozi. Takove ovoce a zelenina je daleko drazsi, mlecne vyrobky vyjdou tak na stejno a draz. A naprosto nemluvim o vecech jako jsou jakekoli sluzby, benzin, krouzky pro deti atd. Ale pripoustim, ze kvalita takoveho Lidlu v DE se neda srovnat s tim ceskym. Skoda jen, ze neni v Nemecku Tesco ☹

mmmk
26. lis 2009

Jo, Aponchie, nezapomnela jsem na tebe s temi medvidky - 300g balicek stoji 0,89€.

martimarti
26. lis 2009

Mmmk, tak já opravdu v Německu kroužky pro děti nevyužiji 😝 takže to si netroufám posoudit 😝
Dobrý, budu specifikovat, co v Německu nakupujeme, když tam jedeme, protože mi to přijde levnější: oblečení pro sebe a dětičky /bez debat, lepší výber velikostí, lepší slevy/, sportovní zboží, drogetie /ani nemá cenu mluvit 😒 /, parfémy, kupujeme i mléčné výrobky, takžka vždy narazíme na akce, že se to hodně vyplatí.

Na německé e-Bay jsou tajové ceny za kočárky /nové/, že by se naši prodejci měli červenat hanbou.

Ale toho je hodně, bylo by to na dlouhé psaní...jednak se mi nechce, jednak už jsem dlouho mimo téma 😉

martimarti
26. lis 2009

Nicméně souhlasím, že moje formulace, že v Něm, je levnější snad všechno byla fakt nesprávná, to by totiž příhraniční města v Čechách nebyla plná hákošů, co berou útokem restaurace, cukrárny, kadeřnictví, lékarny, zubní ordinace, pohřební služby, trafiky s cigaretami, řeznictví a uzenářství...atd. 😉