• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Oblečky od Vietnamců a jiných laciných obchodů

2. prosince 2009 
my máme drewex postýlku- úplně ok (montování byl trochu oříšek :grinning: , pže k tomu byl halabala návod :sweat_smile: ) a z hraček spirálu na postýlku-maličko se párala, když za ní malý moc tahal, ale zvládla jsem to opravit(a to jsem dost manuálně nezručná :zipper_mouth: )
30. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Josifek - myslíš ten obchod v Těšíně, kousek od náměstí ? A další docela fajn - tj. čistý a voňavý jen hned za hranicema, na začátku tržnice.
30. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jijitko né my byli v chaloupkách od Bohumína :wink: ale do 4eského těšína se chystáme :grinning:
30. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drewex naprosta spokojenost....veci na spani a osusky :wink:
30. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
alechaim pletes se a moc :sunglasses:
1. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drewex máme postýlku a Scarlet máme přebalovací pult. A jsme fakt spokojený. Přebalovák nemá jedinou ostrou hranu, všechny hrany jsou dokulata. Jsme naprosto spokojený. :slight_smile:
Jinak máme od polské firmy (nevím už jaké, cedulku jsem odpárala, protože malýmu vadila na krku) asi tři čtyři kousky oblečení a jsme také spokojení. Žádné žmolky, pouštění barev i materiál je příjemný. :slight_smile:
Měli jsme také jedno povlečení, to už nám tak nevyhovovalo, bylo dost tvrdé i po vyprání a barva (bílo-žluté) se tak o odstín oprala. :frowning2:
2. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek