• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prodejny NEXT pro děti v Brně. Kde všude jsou?

5. března 2011 
Ahojte maminky, nevíte, kde všude v Brně jsou prodejny NEXT s dětským oblečením???? Předem posílám velký dík za info. :slight_smile:
5. lis 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediná, o který vím, je v Olympii... :wink:
6. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NATY: To snad ne????!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tam jsem byla a je tam prd. :( Hooooooooooooooooooolky - fakt je tam jen jedinej NEXT???? :confounded:
6. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, určo něco ještě je!! :wink: Já to zas tak nesleduju, jen vím, že sme se tam byli s manžou podívat, když sme viděli, že tam je dětský oblečení, ale zase sme si to hned rozmysleli....bo ty ceny.... :zipper_mouth:
7. lis 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NATY: Já vím - já tam vždy ty věcičky okouknu a pak to objednávám přes maminky, které to vozí z Anglie. :wink: Tam ty ceny jsou opravdu o 200-500 dražší!!! :slight_smile:
7. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako věci tam mají fakt nádherný, o tom žádná, ale...teď to nemyslím nijak osobně...spíš to je "paráda pro maminky" než pro děti..
Pokud si to objednáváš takhle, tak jo, ale jinak myslím, že ty ceny v obchodech budou dost podobný...
7. lis 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, já také objednávám z Anglie a ty ceny jsou mnohem lepší. A ty oblečky boží!!! :wink: je to nádherně sladěné a dětem to sluší :slight_smile:
8. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina05 Ahojky, mohus e zeptat, dke je možný sehnat človíčka co objednává oblečení next z Anglie? Díky moc
5. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!
Na Mmb je hodne nabidek,tusim Hasanda za 35kc.Brno.
Ale i lepsi kurzik+teda posta.
5. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek