S jakým šátkem jste spokojené?

nuny11
9. kvě 2019

Maminky potřebuji řadu zkušenosti čeká mě operace a pak určitě nebudu moct malého chovat v ruce poradily byste mi nějaký dobrý šátek a zkušenosti chtěli vaše pečlivě v tom být ono by se to občas chodilo i teď když nestihnu uklidit když malý spi a pak nechce být sám tak abych měla volné ruce ale byl u me

kachna001
9. kvě 2019

Doporučuju na fb skupinu Nosíme děti, ráda poradím, ale nevím, jak starý je prcek a co od šátku očekáváš, jaký máš rozpočet apod. 🙃 Šátky jsou z nejrůznějších materiálů, každý má něco do sebe, výhody i nevýhody... Já mám doma LennyLamb bavlnu, jako první jsem měla Little Frog také z bavlny, ale z toho už mi malá vyrostla, teď čekám na Ring sling od Yaro bavlna+repreve... Obecně doporučuju už zanošený šátek, pro začátečníka obzvlášť 👍

darkwitch
9. kvě 2019

Taky je dobré napsat váhu dítěte, pro tezsí děti jsou vhodne jiné šátky nez pro lehke 🙂

terka555
9. kvě 2019

@nuny11 nevim co budes mit s rukou, ale jestli nebude lepsi nositko, satek se bude muset hodne utahovat a tak, tak aby vam to slo🙂

nuny11
autor
9. kvě 2019

@kachna001 malý má 6 neděl a váží 6 kilo skoro

nuny11
autor
9. kvě 2019

@terka555 ani ne tak s rukou jako s břichem říkal mi doktor ať na to myslím a pořídím si něco na malého má 6 neděl a 6 kilo

nuny11
autor
9. kvě 2019

@darkwitch má 6 neděl 6 kilo

kachna001
9. kvě 2019

@nuny11 tak to klidně můžeš pořídit i něco méně nosného, kolem 200g/m, já měla ten little frog, stál mě asi tisícovku a byl boží ❤️ krásně se dotahoval, pro začátečníka byl ideální, teď mám tu bavlnu cca 280g/m a to je jak deka, zvykala jsem si hrozně dlouho... Zas ale vydrží více... Ten little frog vydržel cca do 8kg, pak už nebyl pohodlný, zkus kouknout i tady ba bazaru, výběr celkem je a pokud ho máš hlavně na doma, tak ani nepotřebuješ žádnou designovku, takže tě vyjde celkem dost levně 👍

netopejr
9. kvě 2019

Pevný šátek, 100 % bavlna, rozumná značka. Třeba Neobulle Bio řada.