• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

25. února 2017 
19. led 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@dandelion krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi akorát mě štve že jsem nefotila víc.. :/
19. led 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion to chápu.. já mám nosících fotek taky jen pár.. :frowning2:, bych mohla pak taky něco pohledat :slight_smile:.
19. led 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi no jasný.. pohledej :slight_smile:
19. led 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Super, taky mě to trošku dojalo :slight_smile:. A ty krátké vlasy máš mnohem lepší, než ty dlouhé. Já s těma svýma už budu muset taky něco konečně udělat :slight_smile:.
19. led 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr No já už nechci dlohý.. :slight_smile: Krátký mi vyhovujou, ale najít dobrej střih :/
19. led 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion krásné :slight_smile: fakt paráda
19. led 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky prosímvás, asi budu mít blbý dotaz, ale když si koupíte nový šátek perete ho hnedka,než do něho začnete balit dítko? díky :confused:
19. led 2013 v 18:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. Potřebuju nutně novou sedmu :( na bazaru nic.. :/ grrrr... chci nějaký krásný Indio v 7če!!!
19. led 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion Dobrý střih udělá hodně, pak se krátké skoro nemusí upravovat, jinak je s nima snad víc práce, než s dlouhýma :slight_smile:.
19. led 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr Já teď vážně spokojená nejsem ale nechce se mi ke kadeřnici :D no ale asi se tomu nevyhnu.. spíš mě napadlo to nechat chvíli dorůst, aby se s tím něco dalo dělat...
19. led 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 Já ho hned vyprala, asi jsem výjimka, peru šátky pořád - vím, že jsou maminky, co je perou nerady - ale já je mám pořád poblinkané, zpocené, polité šťávou, provlhlé čurkama, pokydané mrkvičkou... A mám ráda pocit čerstvě vypraného šátku, ještě v létě, když voněl sluníčkem :dizzy_face:
19. led 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion já miluju fotky spících rozmotaných dětí :dizzy_face:
To je moje Leuška asi v roce a půl.
19. led 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@cervena_vila děkuji.. já mám už jeden šátek po kamarádce a to jsem věděla, že ten už byl vypraný když jsem ho dostala a teď si chci koupit nový a tak jsem si nebyla jistá:slight_smile:
19. led 2013 ve 21:06  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 Nový js hned vyprala a po uschnutí stočila, aby povolil a změkl a pak ho začala co nejvíc zanášet. Jinak peru, jen ldyž musím, den až dva schne a po vyprání není tak měkký, pár dní trvá, než je zase v super stavu :wink:.
19. led 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jannicka85 Jo, katyxq má pravdu: pokud je šátek na omak tvrďák (ne všechny značky jsou jako nové tuhé, některé jsou hned měkké), jsou různé způsoby, jak je přinutit změknout - stočit z nich obří vánočku, nebo ho zastlat pod prostěradlo a spát na nich, nebo se po nich jen během dne válet na gauči - tělesným teplem povolí - a na noc je smotávat... Nebo projet sušičkou, aby "pustil chlup". Tyhle procedury jsem nikdy dělat nemusela, moje značka je měkká hned. (Néobulle).
19. led 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cervena_vila
@katyxq holky moc děkuji:slight_smile:) vyzkouším, zatím jsem ještě neobjednala, ale dost se mi líbí od babymoov šátek Ring.. dlouhý už mám totiž doma a chci teď jen nějaký kratší.
19. led 2013 ve 22:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Zara byla taky měkká hned, ale zanošená je úplně nej :dizzy_face:. Didymos vlnky jsou trochu tužší, ale taky žádný prkno.
19. led 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion krasny fotky!!!
@cervena_vila krasny! Doty se vetsinou pri sundani vzbudi :unamused:
@jannicka85 ja peru hned... ale susim jen pres noc, rano to mam suchy... potrebovala jsem zanosit skoro novy satek s konopim, tak jsem se po nem ruzne valela, smotavala ho, prala, zehlila a ted ho casto vazu a uz je ok...
Ja mam zase uchylku, ze ty vsechny satky porad zehlim. :grinning: mam rada jak ten vyzehleny satek vypada :sweat_smile:
19. led 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elvis12 přemýšlím o Indiu.. v 7če.. kůli DH... Myslíš že by k nám šel ten smaragd? :slight_smile: jako on je na některých fotkách víc do modra a jinde víc do zelena :D :slight_smile: tak nevím.. bych si ho potřebovala prohlídnout :slight_smile:
20. led 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion ja myslim, ze by sel! videla jsem jen vzorek v brane k detem, ale byl moc hezky!!! aky jsem nad nim uvazovala... ty se 6 DH neuvazes?
20. led 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion nabidnul ti nekdo nejakou 7cku?
20. led 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jsem zvedava, jestli se 6 uvazu HD ja... obavam se, ze to taky nedam
20. led 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12
@dandelion A KsK normálně se 6 navážete? Mně to přijde na "materiál" +- stejné.
20. led 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr jj KsK uvážu se 6tkou ale na DH mi chybí kousíček.. :/
20. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr
@dandelion ja ksk se 6 navazu v pohode, tak to by mi melo dat.
20. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
uff, až do dnešního večera jsem netušila, jak moc prasácky se dá uvázat šátek :unamused:, tohle prozření jsem k životu opravdu nepotřebovala a nechtěla.
20. led 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek