• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

12. listopadu 2016 
@mahafi já mám didymos a podle mě se tam rub a líc nerozlišuje. A len je dobrý na léto kvůli savosti.
26. led 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já comám didymos se lnem tak tam je rub a líc odlišný barvou a švem
26. led 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Ty jsi na tu modrou, viď :grinning: :sunglasses:
26. led 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se asi zamilovala do Zary Lavender a Sand, pak TRI Sandstorm a Curry... :cry: Ach jo, tyhle barvy asi v bazárkách moc neseženu co? Jé, to je závislost :astonished: Holky, vy mi dáváte, už v tom taky začínám lítat a manželovi jsem tu dopoledne s nadšením ukazovala šátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: No lepší než plínky, ty bohužel nejsou tak vidět :grinning:
26. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@cholitto šátkování bych přirovnala k tetování....jakmile ochutnášnení ti pomoci a už v tom lítáš :slight_smile:
26. led 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
a co šátky vatanai? jsou dobrý? jsem našla docela pěkný solsbury, ale nevím, jak je to s kvalitou.. :sweat_smile:
26. led 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi solsburáček je takový univerzální, je moc fajn, od mimča po batole.

Vystřídala sem toho s malou hodně :slight_smile: od didiho, přes storchy, natibaby, zary, vatanai i jiné. ted jsou naše šátky na dlouhodobých zápůjčkách a já se těším až se jednou vrátí a budou potřebné i u nás.

@mvkoty přesně je to taková malá závislost :slight_smile:
26. led 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mahafi bude solsburák? já netrpělivě čekám poštu :D :slight_smile: kdes ho našla? :slight_smile:
@nika a co je podle tebe top3?
27. led 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion na bazoši, ale ještě jsem k němu neudělala žádné kroky, takže ani nevím, jestli je volnej :grinning:. Pořád přemýšlím, jestli radši nekoupit něco jinčího (jestli nepočkat na nějaký didymos nebo zaru), ale líbí se mi :slight_smile:.
27. led 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi já ho mám z aukra, tak aby to pak nebyl ten samý :D :slight_smile:
27. led 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion odkaz http://deti.bazos.cz/inzerat/20956573/Vatanai-satek-Solsbury.php jo to je právě možný, že je to ten samý :slight_smile:, podle mě se jich zase tolik prodávat nebude :slight_smile:. je to on? abych nepsala paní zbytečně :grinning:.
27. led 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi mě to píše že je inzerát vymazán..
27. led 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion aha :slight_smile:, no tak vidíš, to byl určitě on, tak ho paní od večera už smazala :slight_smile:. je krásnej, se těším na fotku, až ho budete mít se štěpi navázaný :slight_smile:
27. led 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
top3 hm není bohůžel to co mám doma :grinning: ale kdo ví časem se to třeba změní. hlavně se to u mně hodně měnilo s tím co jsem očekávala, okusila a co jsem vázala a jak se i Beri vyvíjela, šlo to ze předu na záda,...
doma mám Vatanai carero - moc fajn šátek, lehce klouzavý, super, hodně dlouho jsem nosila v Olafovi od didimosu ale byla to delší 5tka a na 2H mně pak na záda nestačil - to byla srdcovka, první pořádný šátek (nepočítám elastik od medly :frowning2: a starý kanafas nejmenované značky - děs a hrůza se nedivím že hodně lidí nošení odhodí když zkusí toto), ale šel o dům dál. a pak asi nejoblíbenější byl Didy Indio Jade se lnem, světloulinký, tenký lněný, nosný, i na batole až se to nezdálo, ael taky už má domov jinde.

doma je pak Nati savana a Amazons lilop.
určitě bych přivítala doma šátky s příměsí, ale i balněnky - hoppedizy - krásné zanošené deky,super do lesa a na pracovní šátek doma k plotně. :slight_smile:
s příměsí je jednou v plánu dojít od každého kus, takže jak vlna či merino, tak bambus, len ten je na nošení skvělý :slight_smile: Solsburáček by se taky hodil do party, nějaké Nati no coton třeba Lutea, pampelišky, vlaštovky třeba s hedvábím. šátků je kvalitních hodně, v dnešní době i dost z druhé ruky.

pamatuji si jak moc jsem chtěla Zaru, moc tak moc že jsem siji opravdu vydupala a nakonec jsem zjistila že se s ní nemůžu sžít ale vůbec, byla doma snad jen 2 týdny a už hledala nový domov, prostě si nesedíme. :slight_smile:
27. led 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi a co ty gekoni?
@nika Carenero bych tak moc chtěla.. :slight_smile:) uvidíme jak nám bude Solsburák vyhovovat, kdyžtak budu číhat :D :slight_smile: Mám Indio mandarinka se lnem a miluju ho od první chvíle! Ačkoliv ta barva nebyla úplně to co jsem chtěla, ale je úžasnej :slight_smile: Ten nedám :slight_smile: Mám limit 5 šátků, tak uvidíme co u nás nakonec zůstane :slight_smile: mám objednané Néobulle Valentin, a doma je Šanami Pastelka, Didymos Aare...
27. led 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion no já právě přemýšlím.. moc mi tam nesedí ta fialová, kdyby to bylo v kombinaci s třeba zelenou nebo žlutou.. :sweat_smile: ale pak se mi ještě líbily karibský rybičky (no kdyby v tý barvě byly gekoni, tak neváhám.. gekony miluju :grinning:, jednoho máme doma :grinning:) se lnem za 2200, no já než se rozhodnu, tak už to taky nebude aktuálí :grinning:. Já na tu nerozhodnost asi umřu.. :grinning:
27. led 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi :D :slight_smile: rybičky jsou taky super :slight_smile:) a vidělas ten inzerát na aukru? http://aukro.cz/satek-na-noseni-deti-vatanai-orkney-4-5m-i2965540307.html
27. led 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion hmmm, pěknééé, jen tam píšou, že je elastický, ale to je asi blbost, co :slight_smile:. Aukro mám naprosto nezmapovaný :grinning:.
27. led 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi to je blbost si myslím, že by byl elastický.. počkej kouknu u výrobce..
27. led 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi měký, poddajný, elastický a přesto pevný a podporu poskytující šátek.. ale má to tu psaný i Solsburák a vlastně všechny.. :slight_smile:
27. led 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion tak na něj asi nakonec nepřihodím :slight_smile:, ale ukázala jsem filipovi rybičky a líbily se mu.. tak že bych se rozhoupala k nim :grinning:. No.. kdyby ti náhodou solsburáček nesedl.. tak na mě pamatuj :grinning:
27. led 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Tak se k Vám vetřu, jestli můžu :grinning: Chtěla bych si pořídit šátek na nošení a tak se chci zeptat jestli je tenhle vhodnej http://www.branakdetem.cz/didymos-eva.htm Malá má už skoro sedm kilo a je ráda na ruce, ale moc jí v ruce tahat nechci a hlavně nic neudělám :grinning:
28. led 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anom Určitě, Didymosy jsou velmi kvalitní šátky :slight_smile:.
28. led 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se na aukru vubec neorientuju. Kde je tedy dobre cihat na satky krom nosenideti.cz?
@dandelion mohla bych te poprosit, ty jsi hodne zbehla :slight_smile: kdybys nekde videla Zaru, dej mi prosim vedet.
Holky a v cem je lepsi satek po nekom? Diky vsem!
28. led 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cholitto dám ;) no je měkký, lépe se váže, je poddajnější :slight_smile:
28. led 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já holky třeba kdysi ulovila tmavěmodré Indio od didymosu na MMA, docela fajn je i bazárek na .branakdetem.cz

@cholitto zanošený šátek je většinou krásně měkký, poddajný, zase musí člověk dávat pozor na chybky opotřebení, třeba u šátků ze lnem hodně jak vypadají lemy šátku, hodně trpí ve skladech, když se často nežehlí tak je to pak znát.
28. led 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nika posím tě, psali jsi, že máš amazonas lollipop? Hodí se i na větší děti (17 měsíců, 9kilo)? procházela jsem mb a asi mám nějakou barevnou náladu a padnul mi do oka :grinning:, tak jestli si mám nechat zajít chuť nebo to risknout :grinning: díky :slight_smile:
29. led 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi já v něm nosila Beri ještě v létě, ale byly to spíše chvilky do 20 minut a to měla 2a 3/4 a skoro 14 kilo, je fakt že jsem musela hodně poctivě skládat na ramena ne motat, to pak bylo znát. já ho brala z druhé ruky hlavně pro malou na houpačku do pokojíčku :slight_smile: (jsem blázen co) :grinning: ale barevně je překrásnýýýý.
jako druhý šátek klidně, i na léto není to deka.
29. led 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika díky :slight_smile:, tak já o něm budu reálně uvažovat :grinning:
29. led 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek