• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

25. února 2017 
@janistr Jeee, teď koukám, že máš Scillu :dizzy_face: Je nádherná, moc vám sluší!
16. únor 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Ta látka je asi o něco tenčí než u Mandy, ale nebojím se, že by se prodřela, tváří se dost odolně :slight_smile:. A děkuji, Scilla je miláček, sluší hlavně Helence :slight_smile:.
16. únor 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr Prima, to ráda slyším :slight_smile: Tak příští týden ho vyrazíme vyzkoušet a snad bude oběma sedět. Scilla je opravdu nádherná :dizzy_face: (Helenka samozřejmě taky :slight_smile: ) Před rokem jsem jednu málem koupila, ale byla moc krátká, potřebovala jsem zrovna něco delšího na DH :unamused:
16. únor 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem si NatyBaby na facebooku a oni mají tak krááásné fotky!
A taky už mám houpačku pod stolem :dizzy_face:
18. únor 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Byl by kluk v rubín-mandarinka blbý? Ten šátek mě dostal :dizzy_face:
19. únor 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa myslím že nebyl :slight_smile:)
19. únor 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion já bych klidně brala jen rubín, ale to už by bylo moc. Ta kombinace s mandarinkou je skvělá. Manducu mám petrolejku, tak něco veselejšího :dizzy_face:
Holky, máte ho tu někdo? Daly by jste prosím nějaké navázané fotky?
19. únor 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa hoď ho do googlu ;) je jich tam mraky..
19. únor 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion já neumím hledat. Uvazáné jsem je našla tak 3 :unamused:
19. únor 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Jsi úžasná. A já zamilovaná do barvy. Když chci čistou bavlnu, mám šanci s bazárkem, nebo brát nový a nervit se u zanošení? Já se toho zanošení dost bojím :sweat_smile:
19. únor 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa neee tím se nebudeš nervit.. :slight_smile: jen nebude tak měkký ze začátku, ale bude tě to nutit nosit :D mě přijde to nové zlato, tak jsem zvědavá :slight_smile: je se lnem, tak to bude asi taky trošku tvrďoch.. Já bych klidně vzala nový ;)
19. únor 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Mají nádherné vzory :slight_smile: Od Nati je můj vysněný šátek :slight_smile:
19. únor 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek který? já bych si asi vybírala dlouho.. I když chameleoni jsou dobrý :D
20. únor 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion hedvábné větvičky růžová tyrkysová, limitka z loňského ledna :slight_smile: a chameleoni jsou super, to máš pravdu :wink:
20. únor 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Máme doma zlato.. tak jedna provizorní mobilová fotka.. až přijde taťka, tak nás snad vyfotí :slight_smile:)
21. únor 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@cholitto girasol je krasny a moc vam slusi! to je urcite od te pani, co sehnala "muj" snow rainbow. no , snad ho taky sezenu.
@madlisek vetvicky jsou krasny!!! :wink:
@mochenkaa rubin mandarinka vam bude sluset a zanaseni se neboj. neni to zadna tragedie. na chvili ho hodis na sedacku, vyperes ho, navazes vanocku a par ksk a je zanoseno. hlavne bavlna jde sama. ja se desila zanaseni te travy a opravdu to slo rychle a to je konopi, ktery bylo opravdu tuhy. ted ten novy smaragd je uplne v pohode, za dva dny je pomerne prijemny. :wink:
21. únor 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 Já ho právě na sedačku hodit nemůžu. Jednak bych z něj asi už nikdy nedostala kočičí chlupy a nerada bych, aby mi ho některá dobrá duše omylem roztrhla drápkem :unamused: Takže vánočka a hodně navazovat... No, uvidím kolik shrábnu peněz na šátek a podle toho na něj budu spěchat :grinning:
22. únor 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
22. únor 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion Tohle je puvodni majitelka i te me Scilly :slight_smile:.Na vsech fotkach ji to desne sekne.
22. únor 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr ano i majitelka jí umí prodat :D
22. únor 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Taky si říkám, že je krásná majitelka i scilla :slight_smile:
22. únor 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady jedna dnešní nosivá od nás :slight_smile:
22. únor 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@madlisek zara nádhernáááá
22. únor 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion
@janistr HA! Tak mela asi ty scilIy dve, protoze jedna jeji je na ceste i k nam!!! :zipper_mouth: :dizzy_face: :grinning:
22. únor 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@madlisek zara prekrasna!!! Co to je za barvu?! to jsem nemela videt! :zipper_mouth:
22. únor 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elvis12 Super, bude vam sluset :slight_smile:.
22. únor 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 Je to lavender, to máš, neboj :slight_smile: Jen to vypadá na fotce nějak víc do růžova nebo co :slight_smile: A nepruďte s těma scillama, já chci taky :grinning:
22. únor 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 @dandelion @janistr Tak Scilla mě nechává chladnou :slight_smile:, na můj vkus moc červená
@madlisek Nad levandulovou Zarou jsme taky ze začátku uvažovala, ale pro mě je moc světlá, lilková je přesně pro mě :wink:.
A pořád mi nedává spát Indio holunder aqua :dizzy_face: :grinning: :unamused: (jen sen).
22. únor 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katyxq ten holunder tam porad je na ND, co? Ja se na nej ptala uz davno nejak ze zvedavosti a koukam, ze ho pani porad nemuze prodat. Chtela za nej nejak hodne. Slusel by vam moc!!! zara lilek je krasna :slight_smile:
@madlisek haha, prej to mas! :zipper_mouth: :grinning: Tohle je lavender?! Tak to by me nikdy nenapadlo, vypada uplne ruzove! :astonished:
@janistr no, myslim, ze ne tak jako vam. Ale nejak me dostal...
22. únor 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek