• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

25. února 2017 
@elvis12 Já jsem ráda za len :slight_smile: ;) co ten žluťák??? :P :slight_smile: Koukám pro kamarádku po něčem.. do červena, růžova na léto 5, 6.. když bys o něčem věděla, dej echo, ju? :slight_smile:) kolem 2tis..
16. led 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion zlutak bude! Chybi mi ta barva v kominku :grinning: ok, budu cihat na cerveny a ruzovy :wink: me do cervena moc nelaka, mam pocit, ze mi cervena neslusi. Plet mi jde do ruzova, tak si pak pripadam jak prase :grinning:
16. led 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elvis12 to mám podobně :D :slight_smile: momentálně mám pocit, že bych mohla všechny prodat a nechat si mandarinku a valentina :slight_smile: ale aare na doma je dobrý :slight_smile: a pastelka na houpačku taky :D ale budu číhat dál.. :D ráda bych tu lilu :D
16. led 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion no skoda ji!!! Treba se baba nakonec rozhoupe :wink: nevim, proc tam ten inzerat davaj, kdyz si to pak rozmysli. Ja chapu, ze je tezky se s nima rozloucit, ale clovek uz se tesi a pak niiic z toho!!!
16. led 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion mám tady na prodej Didy Clematis se lnem v 6 ale je fialový kdy\by kamarádka chtěla
17. led 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do mě. První je kříž s kapsou uvnitř.
Ale mám to blbě, klátí se mi v tom, vysvobodil si ruku a drápe mě po ksichtu, a hrozně zaklání hlavu aby líp viděl :unamused:
17. led 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mvkoty zeptám se..
17. led 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kapsa s dvojitým křížem
17. led 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa na první pokus super.. :slight_smile: si měla vidět ten můj KsK :D :slight_smile: a ještě s dvouměsíční Štěp :D :slight_smile: to bylo na sociálku :D ale máš co trénovat.. :slight_smile: Nožičky má našejdra.. víc podsadit prdelku a celkově dotahovat.. ale to spíš získáš až praxí.. to nejde hned.. já s tím taky dost zápasila :slight_smile: A jakmile začne sedět, tak mu ty ruce vyndej.. malá je už taky moc schovaný nesnese.. :slight_smile:
17. led 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa Na první pokus víc než dobrý - dej si pozor na symetrii, podsazení zadečku, nebojte se víc dotáhnout a bude to perfektní :wink:.
17. led 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion Ty nohy šejdrem má i v manduce :unamused: Já to nechápu proč. Ale nosil se dobře. Každopádně pod prdelkou a u ramen to měl furt volné, hlavně teda nahoře u ramen, tam jsem si nedokázala pomoct. Ale během chvilky si z toho udělal koníka na břichu :angry: :grinning: Prostě si ty ruce uvolnil a šermoval s nima.
17. led 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Hele já jsem taky na to musela přijít jak jí správně podsadit zadek.. :slight_smile: prostě jí ty nohy narvu co nejvýš :D :slight_smile:
17. led 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdyby jste viděly moje první úvazy....no děs běs....nakonec jsem vázala po skypu s kamarádkou z Francie co v tom byla zběhlá :slight_smile:
17. led 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Já teda, aby měla hezky podsazeno, tak jí vytáhnu ten spodek kapsy až na břicho (ale nevím, jestli se tam vy prsatější dostanete :slight_smile:.

@elvis12 Žluté Indio myslíš které? Mně se hodně líbí to sonne - rot s vlnou (ale to je žlutočervené, ve výsledku oranžové).
17. led 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr prsatější se dostanou až na břicho :D taky vytahuju až kam můžu :D :slight_smile:
17. led 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Ježiš, teď si to po sobě čtu a vyznělo to asi trošku blbě :slight_smile:. Tak pro pořádek - je mi jasné, že si ženy s velkýma prsama dosáhnou na břicho, jen jsem myslela, že to budete mít krapet složitější, než já, protože já si tám hmátnu přes svoje pidiprsa a nemám tam vlastně žádnou překážku :D.
17. led 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janistr :D však si mě pobavila :D :slight_smile: a závidím pidiprsa!!! :D :D :D
17. led 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem procházela šátkovací fotky a mám tu průřez skoro dvouletým nošením
17. led 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@janistr me se libi i to ze stale nabidky :slight_smile: jinak me se teda pres ty prsa spatne saha pro kapsu :grinning: a mimo prsou mi tam prekazi i bricho :grinning:
17. led 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion @janistr Co s tou kapsou děláte? Jak mám dotáhnout k břichu? Který konec? Pomooooooooooc :slight_smile:
17. led 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa to co má malý ppod prdelkou, to natahni až k jeho bříšku...takže spodní část šátku. aby seděl jakoby v kapse
17. led 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa jinak na prvni pokus dost dobry! Mela bys videt me :grinning: A jaky mas pocit ze satku? Spokojena? pujdes do nejakyho, nebo nositko je lepsi?
17. led 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mvkoty díky, tak jsem to pochopila správně. Ještě jsem to zkoušela večer (odpoledne jsme měli návštěvu), al to už byl unavený a protivný, ale bylo to lepší než na fotce. Zítra budeme zkoušet dál :slight_smile:
@elvis12 kuju. Jaký mám pocit? Máš štěstí, že jsi poslala růžový :grinning: Bych si ho nenápadně ponechala :grinning: Určitě do šátku půjdu, jako jasně, nosítko je rychlejší a zdaleka nejsem tak spocená než nás zapnu jak u šátku. Ale teď stojím u zrcadla, manuál před sebou a poskakuju u toho ať to líp dotáhnu. Komedie hadra, naštěstí Davís to pojal jako zábavu a neřve :dizzy_face:
Evi, v čem ten šátek pereš? Hrozně hezky voní :dizzy_face:
17. led 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mochenkaa tak to je super! Dalsi satkovacka do party! :slight_smile: Prala jsem ho v lovele. nic jinyho nemam. Mam v planu poridit nejaky ten eko z Dmka na jemny pradlo, abych tam mohle hodit i hedvabi :slight_smile:
17. led 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 já mám persil sensitive, batole, a dreft baby. Ale toto voní úžasně :dizzy_face:
Jo, já šátek zvažovala už na začátku, ale prej M bude nosit taky a on šátek nechce. Tak je manduca. Je ti jasné, že nosil tak 3x, že? Tak má smůlu a bude šátek. :dizzy_face:
17. led 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa je mi to jasne! My mame taky kibi pro M a nemel ho ani jednou :grinning: stejne nosim porad ja.. ale ja verim, ze na to jednou dojde, az bude Doty vetsi...
17. led 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa nemáš vůbec za co :slight_smile: já jsem vázala podle vonzino na youtubea byla jsem spocená až na pr... ale neboj jak na to přijdeš a dostaneš to do ruky tak pak budeš vázat i bez návodu poslepu :slight_smile:
17. led 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mvkoty Krásné fotky! Ty zmrzlinové barvy, co to je za šátek? To se mi děsně líbí :dizzy_face:
17. led 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila to byl bavlněný womar polský šátek...libily se mi ty barvy krásně křiklavé veselé :slight_smile:
17. led 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mvkoty je krasny!
Me se snad zacinaj libit uz i pruhy :grinning: koukala jsem na ND na nejakou snow rainbow, nebo co to bylo a uplne jsem si rikala, ze bych snad i chtela :grinning:
17. led 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek