V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

kili
17. lis 2007

no ja som chcela len jeden, predsalen ho tak moc nevyužijem.

katako, a aký vzor sa ti páči najviac? mne ako na potvoru sa mi potom začal páčiť ten oranžový 😀 . Predtým som sa medzi ním rozhodovala a ešte jedným, ale som si myslela, že nebudem predsa tak svietiť, no a stále sa mi páči najviac.

katako
17. lis 2007

Lištičko, s kočárem bych to teď řešila jinak. Zkušenější rodiče doporučovali nejdřív koupit jen samotný hluboký kočár z druhé ruky (ve slušném stavu). A pak se uvidí. Já jsem furt řešila, co by měl ten kočár mít a nakonec jsme vzali první, co nás zaujal a není to zrovna terno. Teď už bych vybírala úplně jinak, ale bezdětný člověk si moc neumí představit, co bude vyhovovat dítěti i jemu. Na druhé možná ani kočár používat nebudem 😀

kili
17. lis 2007

ja som tiež za hlboký tradičný kočík s polohovatelným chrbtom, aby dieťa videlo von. Tie dnešné moderné z minivaničkou, kde sa dieťa nezmestí už keď má 3 mesiace, v zime ešte skôr, tak to je fakt blbosť. A ešte k tomu tá vanička bude zavadzať doma po zvyšok kočíkového obdobia. Teda to je teória, prax je, že ho hneď predávajú a kupujú niečo praktickejšie 😀

kett
17. lis 2007

mate pravdu. Taky jsem si ted rikala, ze bych spis koupila nejaky levnejsi kocarek s prostornou hlubokou korbou a pak dokoupila zbytek. Ale i kdyz hlubokou korbu nemame moc velkou, tak sportak je fakt prostorny a bude pro dite fakt pohodlny, tak proste pujdeme driv do nej. Uz to stejne nezmenim.

xsipm04
17. lis 2007

kett: Hele, ten šátek je dlouhý 5,5 metrů? To mi připadá docela dost, aby ti tam ten konec moc neplandal, i když je pravda, že ono se to asi rozloží na obě strany. Mě na tom 4,5 metrovým když ho zavážu přesně na střed zbývá ještě cca 30-40 cm na každé straně cancourek, tak aby ti to tam moc nevlálo 🙂 A

lištičko: Teda mi máme super kočár, ale jen mi připadá u výběru kočáru docela důležité brát v úvahu autosedačku. Jestli teda hodláte jezdit autem 🙂 My jí totiž i na krátký přejezd od auta do bytu nasazujem na podvozek, protože jinak je pěkně těžká a hlavně děsně blbě se nese. Ale to jen taková malá připomínka k výběru 🙂

katako
17. lis 2007

Jú, hledám ještějiné prodejce než nosenideti a natrefila jsem na vánoční akci a limitovanou edici Moby za lepší cenu! Koukněte:

http://www.isatky.cz/index.php?page=shop&cat=hot

Kili, ještě napíšu, ta máš Delhi?

kili
17. lis 2007

katako, som musela kuknúť, už si napamätám 😀 . Tuším je to on, ten vzor vizerá inak ako v skutočnosti. Ja som sa riadila podľa fotky, čo je na nosime.sk

katako
17. lis 2007

Teď koukám, že je pěkná i ten žlutý Storch, Vicky.

A Hopp - antiqua (modorozelený), Osaka (přírodní), Stockolm (modrý), i ten žlutý Nairobi, zajímavý je Luzern, ta tm. modrá se světlou na polovinách šátku, lííb se mi čím dál víc. 🙂

listicka77
17. lis 2007

Katako, dobrý, ale jen dvě barvy...

Kett: MaM je o něco dražší, ale dělá se i 5 m. Kamarádka má 5 m pevný šátek, je celkem malá a štíhlá a je spokojená, že když váže kříž s kapsou, tak nemusí vázat uzel na zádech, kam blbě došáhne, ale až vepředu. Nic jí nevisí. Tak od toho 5,5 něco viset bude, ale mně to neva (na zem to fakt nebude... 😀)

Kočár bych taky ráda pouze hluboký (sporťák mi slíbila kamarádka), ale je jich po bazarech dost málo, samé kombinace... Autosedačku neřeším, mám v plánu ji mít v autě a vůbec ji netahat tam a zpátky.

katako
17. lis 2007

Nějak přehazuju písmenka, asi půjdu radši spát. 😉

listicka77
17. lis 2007

Katako, to je na výběr, cooo? Ale pozor na žlutou, jsou na ní v létě hmyzové... 😀

kili
17. lis 2007

katako, idem študovať 😀

listicka77
17. lis 2007

jdou ne jsou, píšu jak prase

katako
17. lis 2007

A taky je krásný ten London, jen nevím, jestli u nás půjde sehnat.
http://www.babyheaven.se/foton/Hoppediz/hoppebi...

kili
17. lis 2007

v reálu vyzerajú omnoho lepšie ako vzorkovník. Tá osaka je fakt moc pekná, vo vzorkovníku by som o ňu ani nezakopla.

listicka77
17. lis 2007

Hmm, ten London není mezi těmi vzory na objednávku uveden. Ale klidně se zkus Věrky z nošení dětí a Isabely z išátků zeptat, jestli se dá sehnat. Třeba jo (pokud to není nějaký vzor, co už se nevyrábí)

katako
18. lis 2007

K tomu vázání uzlu vepředu - nejdřív jsem to taky dělala, ale pak jsem začala vázat normálně vzadu, líp se to dotahuje. Ale u menšího mimča to šlo. No ten 5,5 m dlouhý vážu vzadu a omotám a zavážu dopředu na uzel, jinak trčí dost dlouhé cancoury.
Na ten London zkusím zeptat, ale líbí se mi dost i Osaka, barevně by se nám hodily tyto dva asi víc než modré.

baileysa
18. lis 2007

ja mam od hoppediz rio a tiez sa mi v reale velmi paci...
http://nosime.sk/tovar633-rio-4-6-m

kili
18. lis 2007

mne sa tie s tenkými pásikmi moc nepáčia.

baileysa
18. lis 2007

ja som sa tiez bala, ako to bude vyzerat, ale som spokojna... 😉 nastastie... na tej stranke sa mi paci, ze sa daju pozriet vsetky vzory v uvaze, lebo len podla vzorkovnika nemam predstavivost si to predstavit...

katako
18. lis 2007

Mě se docela líbí ty široké pruhy. Jenže oni mají na fotkách ty šátky krásně navázané a to se mě asi nepodaří 😢

baileysa
18. lis 2007

katako, snad ked budeme mat viac skusenosti, tak sa nam to podari 😉 teda ja sa na to spolieham, ze mi to pojde rychlo a pekne 😉

katako
18. lis 2007

holky, jak dlouho ten šátek schne, když se vypere? Moby schne pěkně rychle.

kili
18. lis 2007

katako, hoppediz je dosť hrubý a aj tak schne ceľkom rýchlo.

tlapicka
18. lis 2007

mam tlusty baby satek a pres noc ready to go 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
kili
18. lis 2007

gedren, pre objasnenie prípadných záujemkýň, to keď budú s Prahy, a chceš mať dohlad znamená, že sa budú hlásiť v nejakých intervaloch? 😀

johanda
19. lis 2007

Holky, u nás se teď absolutně nedá nosit. Kdybych vyšla ven s Jo v Ergu, asi bychom už byly obě na traumatologii. Dneska při cestě do školky jsem sebou 2x švihla (Johanku naštěstí hlídal doma manžel).Vytáhla jsem Deltim sport půjčený od ségry, je to kráva s asi 20 kg, ale má velká kola se zimními pneu 😉 a nastavitelnou velikost té vany, takže i roční prcek může jezdit v hlubokém kočáru. To je v tom fukéři u řeky, kde bydlíme celkem fajn atribut. Na tom náledí se aspoň mám čeho držet bez obav, že se překoprcnu já i s golfkama