• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
a videli ste tú žltú mdc? je fakt pekná, ale tá cena, sa snáď zbláznili :rolling_eyes:
27. srp 2008 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
bambusko, ono ja som tam hodila link s tym poncom a vseobecne nadsenie sme vzbudili, tak ho budu mat v ponuke :grinning:
kili, mne sa ta nova manduca vobec nepaci, taka gycova :zipper_mouth: ale kolko ludi, tolko chuti :wink: ja by som ju mala furt spinavu :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Kili: ta je naprosto úžasnáááá. Tedy jestli myslíš tu limitovanou edici. Hrozně se mi líbí, kdybych neměla už tu červenou, tak do ní okamžitě jdu!!! Je teda o cca 400,- dražší než normální, ale to se mi nezdá tak hrozné...že bych tu červenou prodala :astonished: :sweat_smile: ???
27. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
majenka, ona je drahšia o 650,-, keďže ostatné zlacneli o 200,-
27. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Miha: k MNM botičkám-měla jsem pro malou ty nejmenší "3-6/9 měsíců", ale jednu jsem ztratila :frowning2: ..takže jsem teď objednávala nové a vzala jsem tu větší velikost-myslím "expllorer" "6-9/12?" (prostě o velikost větší). Malé bude rok v únoru, takže na zimu by jí ty maličké nebyly-zvláště, když ji navléknu pončocháčky a třeba ještě silné ponožky...
27. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Kili, no jo...teď koukám na shop, kde jsem ji kupovala a je o 500,- dražší. Ty ostatní o trošku zlevnili-já jí kupovala v červnu ještě za 2400,-...no ale mě se na pohled hrozně líbí :dizzy_face:
27. srp 2008 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
majenka, zrovna som si uvedomila, že ja píšem o Sk a aty o Kč :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Kili: :grinning: :sweat_smile: no jo!
27. srp 2008 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
sa na tom rehocem, ešte že sme sa nepohádali :grinning:
27. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to sranda :grinning: . No počkej za pár měsíců...to už bude jasné na první pohled...já budu psát v Kč a ty v EUR :wink:
27. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jo, nejakých 13,-čohosi si nespletieme zo 400,-, to už bude na prvý pohľad.
27. srp 2008 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
přesně tak :wink:
27. srp 2008 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
majenka - myslíš tuhle : http://pradelko.mimishop.cz/detail.php?sl=cs&strana=1&zbozi=564395 :wink: - mám, je ještě hezčí než na obrázku, pořát jsem si nemohla vybrat barvu a jak jsem ji viděla, byla to láska na první pohled, jsem naprosto spokojená :slight_smile:
27. srp 2008 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Agness: jojo, to je ona :dizzy_face: ... bledá závist :grinning: :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ta nová šedá je taky pěkná, ale taková holčičí :slight_smile:
27. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jen jsem se ještě chtěla zeptat - dá se použít ta kapucka i když mám mimčo na břiše, nebo je to až když budu nosit na zádech??? ještě jsem to nezkoumala :unamused:
27. srp 2008 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Agnes-kapucka se dá nasadit i na břiše :wink: . Dávám ji malé, když usne a svítí sluníčko nebo fouká vítr...
27. srp 2008 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
díky vyzkouším, :sunglasses: zatím teda nebyla potřeba, malej pořát čučí :grinning:
27. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ponca naadherneeee... ale neprakticke na bezplienkovanie... :confounded:
inak by som do toho isla...
27. srp 2008 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
viki, hmmm, to netusim, kedze plienkujeme :wink: ale je super
duska, krasne fotky s poncom...ty mas kusok kratsie a tusim cierne, vsak?
27. srp 2008 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
verulka, tá dĺžka je asi rovnaká, len ja mám asi nejako väčšiu hornú časť tela, alebo to tak ukázalo s čiernou farbou- áno moje je čierne.
27. srp 2008 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj veru tak vydovolenkovani? :slight_smile: pocuj ja ti normalne zavidim ze Ronovi sa paci v KsK, moja Ester tam nejak nechce byt :confused: :confounded: ale za to ked si ju dam to kolisky uz aj haja :sweat_smile: :grinning: a ja som sa prave najviac na ten kriz tesila lebo ona je taky zvedavec tak som myslela ze bude vsetko obzerat ale uz som ju skusala tak trikrat uviazat a furt sa nejak mrvila a bola nepokojna - akoby jej vadiilo to uplne tesne uviazanie... no snad tomu pride casom na chut ale sak v prvom rade je dolezita jej spokojnost a jej pohodlie - ked ona tak rada blizko prsicka stale :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. srp 2008 ve 03:16  • Odpověz  • To se mi líbí
wweroni, vsak pockaj este chvilku a potom skus, my sme zacali so svislou polohou az v 3mes- dovtedy bol spokojny vo vaku :wink: koliska sa da ale uviazat aj na 2 ramena, co je super :dizzy_face: inak ja som zistila ako kojit v satke- mne to ide v jednod. krizi :grinning: inak kroec uz stale chce mat volne ruky v satke a uz tam tak nespi, furt kecame a vykukuje :grinning:
28. srp 2008 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Weroni, moja mala chcela byt 4 mesiace len v koliske...vyskusala som vsetky uvazy...a uz bola do kolisky velka, kupila som nosic a tam sa jej pacilo...a tak som isla satku predat...oprala, vyzehlila, zmotala, chystala sa dat inzerat, ale ze este raz vyskusam...a mala mi tam vydrzala hodinku, potom si hodinku pospala :confused: :confused: :confused: a ked som ju nakoniec vybrala na papanie tak straaaaasne plackala...ze ako mi tam dobre bolo a ty si ma vybrala :frowning2: . No a odvtedy by sa nosila furt, hocijako...nosic som odlozila pre tatina. Takze pockaj... :wink:
28. srp 2008 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
bashka, akoze bola velka? :confused: nas ma 7,5 mesiaca a v koliske je ok, akurat on si dava nohy dohora :sweat_smile:
28. srp 2008 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
bambusko, neviem, tak mi vyzerala velka v tom, ja som dost chuda a divne to vyzeralo, aj ona bola v takej neprirodzenej polohe...ona sa tak nejak vystierala velmi a nozicky sa jej nezmestili
28. srp 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
...ale pozerala som akurat tvoj albumik a ani ty nie si nejak siroka...tak neviem. Ale hlavne, ze sa jej teraz paci tak normalne :slight_smile:
28. srp 2008 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tak sa pridávam k vám aj ja. Malému sa prestalo páčiť v kočíku. Ja som si chcela kúpiť šatku ale manželovi sa páčili ergo tak sme kúpili ergo. Malému sa v ňom veľmi páči, ale zatial len v predu, na boku mi plakal a na chrbte som ešte neskúšala.
28. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
bashka to s tymi nozickami presne viem o com pises - ja musim v koliske Esterke nozicky poukladat tak aby mala tu hornu kolienkom dohora- takze je akoby nasiroko lebo sme v tej koliske co som doteraz skusala bruskom o brusko :slight_smile:

verulka mne zase malicka v satke iba spinka :grinning: akonahle ju tam dam tak aj ked neni unavena do 10 minut zahajka alebo sa na mna zo satky usmieva :slight_smile: a ked sa zobudi a prvy pohlad hned na mna tak tie usmevy juj to je na nezaplatenie :dizzy_face:
baby so satkou sa da materstvo este uzasnejsie vychutnavat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
veru presne - so satkou sa da koliska na dve ramena a to je supis lebo mne uz z toho vaku odchadzali plecia :frowning2:
myslela som si ze ho budem vyuzivat na take rychle presuny ale asi aj na to bude satka kedze som sa relativne rychlo naucila viazat - mozem povedat ze rychlejsie si dam malu do satky ako do vaku lebo vo vaku som ju este asi 10 minut stelovala kym sme nasli pohodlie
28. srp 2008 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek