• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
eriqe, cakame na fotky, to je Ti jasne, vsak? :grinning:
inak baby, vy ma tak namotavate na to indio, ze sa asi stane zo mna bankovy lupic, ci co... :grinning: :grinning:
13. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa tie idiove vzory moc nepacia, hoci satka je super
13. lis 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte,eri, tak cakame fotos :grinning:
terr, jozinka je este malinka, jaaj nebi este si budes zelat aby trochu viac pospala :sweat_smile: ze erika? :grinning:
ja nemam problme s kocikarkami, ale vacsinu z nich poznam uz dlho, mozno je to aj tym :wink: ale aj s majovkami som bola a max v pohode.. iked tam u nas je vcelku dost nekocikovych deti (bud uplne alebo zcasti), a aj manduce sa romohli :dizzy_face:
venn, indio je skvele, mne sa aj tie vzory strasne pacia :sweat_smile: obe moje milujem a dalsie mi netreba, ale hend by som si vedela vybrat :grinning:
13. lis 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Ronko ma chytene usko :confounded: takze je non stop naviazany, lebo lezanie mu nerobi odbre..aj sme tak spali..on sa toho nosenia asi nikdy nevzda, vsak on je zavislak :grinning: minule som si uviazala jedno babo asi 3m do jeho satky a normlane zacal revat, az kym tam nesiel on :sweat_smile:
13. lis 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
verul, to si spala po sediacky alebo ako? :confused:
v mojom okoli sa cisto kocikova mamicka vyskytuje asi iba jedna...ostatne aj manducuju alebo satkuju...a ta jedina si teraz objednala - co som pisala, ze jej ju zaplati mamina :sweat_smile:
13. lis 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas v lamaci, poznam satkarky asi 3 vratane mna :frowning2: ale je mozne ze je ich viac dufam
13. lis 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
olinka, ani tu v starom meste nie je vela satkarok, ale akosi sa stretavam iba s nimi... :fearful: ostatne sa mi asi vyhybaju :grinning:
13. lis 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som zatial v petrzke videla 1..inak oli, ja som pred 5timi rokmi byvala v lamaci :wink:
valka, spala som v takom polosede- vypodlozeny chrbat na maximum :grinning:
13. lis 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
terres, nas marek prvych 7 tyzdnov len spal a jedol :slight_smile: uzivaj si to. ved sa musite obe zotavit po porode, vsetko mate este len pred sebou :wink:
13. lis 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem, spominala si na tom mk stretku :slight_smile:
13. lis 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verulka, uz Ti prisla ta bunda? Tento tyzden sa mi vobec nechce natahovat s kocikom, tak stale noisim. Robko uz zistil, ze ked ho obliekam, pojde do satky, tak miesto zvycajneho nepoja pri obliekani sladko zaspi :dizzy_face: .
13. lis 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
terres ja som to vzdy robila tak ze som od malicka Danuska po rannom kupani (kupali sme rano) polozila na deku na brusko a nechala nech trochu skusi dvihat hlavicku, resp sa aspon posuva po deke (ked ho trosku poskrabkas po paticke, to je reflex), potom som ho polozila na chrbat a nechala ho nech sa nataca sam na boky a tak :wink:

dnes som si musela v tom blate prevezovat dlhu satku z brucha na chrbat a nato este bundu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej mouse konecne si dala nejake fotky :slight_smile: super, paci sa mi ta kde malujes :dizzy_face: a dieta pri tom poslusne spi
13. lis 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenki, doma Robka bezne nenosim, ale vratili sme sa z prechadzky, bolo mi luto ho budit, tak som sa chvilu len tak ponevierala po byte, kym ma napadlo vytiahnut po dlhom case platno . :dizzy_face:
13. lis 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zapacilo sa mi to, len musim pockat, kym uschne podklad, aby som mohla dokoncit
13. lis 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka, ty si zo starého mesta? kde presne? ja som tam tiež bývala, ešte u rodičov.
13. lis 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
killi, pri savke - na hlbokej ceste...
13. lis 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
??? kde je savka? jáj, tam pri stanici?
tak to ste potom na úplnom opačnom konci, ja, keď niekto napíše, že býva v starom meste, tak ja beriem staré mesto max. po obchodnú :sweat_smile:
13. lis 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: je fakt, ze toto uz ma blizko s novemu mestu, ale este stale sa mozem hrdo hlasit, ze som akoze staromestanka :grinning:
13. lis 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, budu si to beze všech pochybností užívat a občas ji lupnu na deku ať si pozdvihá hlavičku, ikdyž ona nejradši polohu tygříka, tak v tý je několikrát denně :slight_smile:

ad procházka, ještě jsem s ní nebyla venku ale ráda bych na nějakou menší procházku vyrazila. mám elastický šátek moby, poradíte mi jak ji mám do něj obléci? já budu mít bundu (asi rozeplou) a pod ní takové tenké pončo z velbloudí vlny, kterým omotám malou. má mít ona nějakou kombinézku? nebo stačí třeba 2 vrstvy normálního oblečení?
13. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
terrestriss, neprehanaj to s oblecenim...mala sa zbytocne zapoti...daj jej bodycko, dupacky a daj ju do satky (to su 2-3 vrstvy) a na to ponco...a chod von...ak nebude zima tebe, ani malej nebude...deti toho znesu viac, ako si myslime (my sme od narodenia lucku obliekali velmi striedmo a nic jej nie je (az na bezne virozy, ktore zatial boli iba o soplikoch)...

a to pohybovanie a spanok naozaj neries..nasa mala tiez spala alebo jedla..o davani na pasenie oveciek ani reci, lebo mala reflux...ked bola hore a bola spokojna, dala som ju na podlozku pod hrazdicku a bolo...ale to tak polhodky za cely den dohromady...a nic jej nechyba, sikovnejsia je mnohe deticky v jej veku...proste dieta si najde to svoje :wink:
este mi napadlo, ze moja mama sa ma pytala, ci je to normalne, ked dieta tak vela spi :fearful: no asi je, lepsie dieta si neviem predstavit :sweat_smile:
13. lis 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
terres ja som to samozrejme s tym "cvicenim" myslela na par minut, kym je taka malinka :wink:
vacsinu casu bol tiez v satke, az nato ze moj mrnus teda nespaval a nespava vobec :unamused:

inak ked sa nad tym tak spatne zamyslam, ake strasne vecerne revy mal Danu ked bol malinky a pomohlo nam vzdy len tancovanie, s nim v satke samozrejme, a to nie je len nejake pohupovanie ale celkom energicke pohyby, proste to cezo mna nejako potreboval vybit tu energiu. Skratka si myslim, ze keby som ho fakt mala cely den v satke ale tak ze by sme omnoho viac boli vonku a nieco aktivne robili, teda ja, ze to mohlo byt lepsie. Neviem ci som to napisala zrozumitelne,ale bolo o tom pisane aj v koncepte kontinua
Kazde dieta vyzaduje tu mieru aktivity inu, moje je teda ale divocak :grinning:
Skratka druhe dieta si prilepim na telo vzdy rano a dam ho dole az ked pojdeme spat a cely den s nim budem aktivne zit ako spravna yequanska zena :grinning:
tak bolo to trochu prehnane, ale myslim ze druhe dieta budem nosit viac a o kociarik sa nebudem uz vobec pokusat :wink:
13. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki, s tym konceptom je asi nieco pravda...ale u nas naopak..teda ked ma Lucka narocny den (navstevy a pod.), vzdy som riadne unavena ja...ona srsi energiou, ale to si ju z casu na cas musim na chvilu priviazat do satky...vtedy akoby tu energiu zo mna vysala...a ja, hoci nic nerobim, iba sedim a rozpravam a papam, som unavena, akoby som cely den kalala drevo :sweat_smile:
13. lis 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
eriqe, kde su tie fotky? :wink:
13. lis 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas to bolo asi ako u vas Lenki. A ona si to vybitie vyzaduje este aj teraz. Ale nevadi, aspon budem mat kondicku :grinning: a ako jedna kamoska povedala, ze druhe dieta nosila v satke tolko, ze starsi surodenec hadam ani nevedel, ze ma nejakeho brata a teda ho krasne prijal bez nejakej ziarlivosti :slight_smile:
13. lis 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime ako to pojde s druhym babom nam. Ale teda najskor by som musela prestat kojit ako dojna krava
13. lis 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky nie su, lebo milena satka je este v pracke. Lebo sme boli cely den prec a pluha sama sa nechcela oprat
13. lis 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
noooo, to by nebolo zle s tym surodencom...len aby sa nebili o to, kto v tej satke bude... :fearful: to by musel byt rozdiel aspon 3 roky a to mne pride dost vela...(ale to uz sme preberali v inej teme :sweat_smile: )
13. lis 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, ja nemam kedy pisat ani vycitovat, konecne som sa sem dostala, dnes sme sa nosili v manduce, isli sme k svokrovi/starkemu tonovi na navstevu, bol sam, tak sme ho boli rozveselovat. potom sme mastili cez celu dedinu na polievku k sestre (pretoze ja toho moc nenavarim) a tam zaspala do pol piatej, drichmala. a vecer som mastila na volejbal, prehrali sme 0:3. ale dobre bolo, potom sme este kecali pred telocvicnou hodinu. Stary bol nervozny, ze musi opatrovat, v zapati, ako som odisla, hned pobalil svestky a trielil k rodicom, aby videli, ze sa stara... no co s nim.
tak tolko o mne, zajtra rano zase k doktorom, inac bunda mi furt neprisla. ani koncept kontinua.
a este sme boli u kamosky, pozicala som jej babyvak, vraj ho aj tak nepouziva, ma 2 mes. ditko, a to prve ma rok aj 3 mesiace. je mi to tak luuuutooo, ze nevidi vyhody nosenia, a ja ze dokedy idem tu moju rooozu vlacit.
13. lis 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, dnes sme s Lenkou u nas v MC skusali tu audreydinu mandarinku, a poviem vam "mnam, mnam" :dizzy_face:
ja sa asi fakt neudrzim a nejake indio kupim... :zipper_mouth: :sweat_smile: :pensive:
13. lis 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek