• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
inak sonu, krasny vytvor, klubuk dolu
weroni, tu fotku hned zajtra ukazem MM ako inspiraciu... :wink:
14. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
venonn, nuz musim povedat ze naozaj to clovek musi zazit, moj muz povedal "aky prijemny pocit" :grinning: takze sa skludom mozes spoliehat na nakazlivost nosenia - urcite ho tiez presvedci, tvojou ulohou bude presvedcit ho len na ten prvy uväz :slight_smile: mne to tiez trvaloooooooooooooo sak kolko uz mam satku? :grinning: a az dnes som ho zlomila :wink:
14. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
audreyd, nedrazdi, dobre? :angry: :grinning:
14. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika, kde je fotoooo
14. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne tu nejak divoko ukazuje tie nove prispevky :confused: asi ma konik zase "svoju chvilku" :grinning:
audrey no veru vyskusaj, poviem ti ze pohlad nanho fakt stoji za to -uplne bol hotovy z toho ako ju mal o seba opretu to je nieco uplne ine ako len tak ju mat na rukach :dizzy_face: :dizzy_face:

ozaj baby ktori oteckovia tu poctivo nosia?
Teda okrem erikinho skuseneho tatka-nosica :wink:
14. lis 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, muj chlap nosí v manduce (zrovna k večeru v ní uspával....), ale šátek ne a ne..... a NE! :grinning:
ale jsem ráda i za to :slight_smile:

ad fotka v pase - já jsem se dneska vrátila z odpol. vycházky (šli jsme koupit rohlíky) a nechtělo se nám fotit z bleskem (to většinou dítě vzbudí) a on zrovna tak krásně spal... takže na mě to dejchá tou podvečerní atmosférou - ticho, šero, mimi na hrudi.... ale možná to může působí trochu čarodějnicky, no, škoda :grinning:

kolik merina na čapku netušim, ale až jí upletu, tak poreferuju.... (hrubej odhad je, že by 100g klubko mohlo stačit) :wink:
14. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
chi chi baby ja si dovolim skonstatovat ze my sme tu same umelkyne :grinning: ako tak brazdim albumy vidim ze su tu medzi nosickami: huslistka, maliarka, "akozeklaviristka ja" :grinning: :grinning: :grinning: , fotografka, nadane "pletiarky, strikarky", nadana rodicka (verul :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonu diky :wink:
weroni aj moj nosi, lebo ja fakt nevladzem na par hodiovom vylete svkuse..alebo ked chce aby sme tu poriadne upratali, tak si ho uviaze a vypadne aj na 2-3h :wink: on nema na vyber kedze kocik faaakt vobec nepouzivame :wink:
14. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM nosi len v manduce :unamused: ani foto od weroni, co som mu teraz ukazala ho nejak neohurilo :confounded: ale ja sa nevzdaaavam :wink:
14. lis 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj prave vzal krpca von, ja musim poludstit tento byt a po vcerajsku- co bol Ronusik na mne nalepeny, rada urobim cokolvek, len nech sme na chvilku oddeleni :sweat_smile: :wink:
15. lis 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm a ja zas nic - umelecke v sebe asi nemam ozaj nic... :frowning2:
15. lis 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
venonna, no aspoň nosí :wink:
15. lis 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby inak aj vam sa na bunde smyka satka?
15. lis 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, riesim tak, ze vyberam nesustakovu upravu veci, pre mna aj pre malu.
15. lis 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj moj drahy nosi.. aj v satke aj v manduce.. ale zatial mu musim v oboch stale pripadoch asistovat :wink: snad sa to raz nauci.. u nas je to tak, ze satku pouzivame prevazne doma a manducu do terenu.. inak nosi velmi rad.. len ma urcite vyhrady pri noseni vpredu, kvoli svojmu pivnemu bruchu :slight_smile: ze vraj Damianko je tam nejak divne.. v albume mame nejake fotky s manducou.. aj so satkou treba nejake prihodim..
15. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby povedzte mi pls ci som tu jedina ktora ked si batoh neprekrizi na hrudi mi padaju popruhy z ramien dole :confused:
nechapem to - vzdy ich tak zrolujem smerom k malej takze akoby "dovnutra" ale aj tak sa mi zvliekaju :rolling_eyes:
16. lis 2008 ve 03:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som este pruhy nekrizila. v manduce nosim normalne na chrbte
16. lis 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni, ja nic nekrutim, len dobre utiahnem a padalo mi to 1x ..ja nekrizim na prsoch nikdy, mne to vadi :wink:
vcera mi paradne ofuklo krk a soom dost seknuta ( podotykam, ze som nemala krpca :grinning: , ked ma ofuklo)..tak dnes iodeme na kocik, lebo ma to velmi boli, muza doma nemam...tak mi drzte palce :grinning:
16. lis 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni, ani ja nekrizim. ked dotiahnes dobre pod zadockom, prekrut si satku - tie popruhy na ramene, potom doviaz a nebude ti padat :wink:
16. lis 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj az teraz dobre citam - satkovy batoh :grinning: ja si dotahujem ramenne pruhy kym prevleciem malemu pod zadok. zo zaciatku som ich mavala take volnejsie a maly sa tahal do zadu... joooj som nervacila kym sa mi podarilo dojst na to ako efektivne dotiahnut pruhy, ale uz je to ok
16. lis 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
verul, kde sa idete motat? dobre sa oblecte, kedze sa nebudete vzajomne vyhrievat!
16. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no cafte, boli sme prec vyse 2hodky..zaspal doma, supla som ho do kocika a spal 1,5h..cize super, no po zobudeni, po 10minutach v kociku uz nechcel sediet a vystrel sa ako luk :sweat_smile: nuz som vytiahla satku a zvysnu dobu som ho uz niesla :wink: takze seknute neseknute, ficali sme..ale uz vam poviem, sa tesim na tu nasu bundu, lebo aj ked s ahrejeme, mam strach z toho vetra :confounded:
16. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni, ak polistujes dozadu, davala som tu raz video na batoh (je to z nosenideti.cz) - Pidasek si tam zakladala popruhy tak, ze latku na pleci prelozila tak, aby oba okraje mala pri krku (okraj spod zadocku davala zospodu), neprekrucala... tak vyskusaj... :wink:
16. lis 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, prosím o radu, co se týče výběru šátku. Zatím jsem těhu, ale šátkovat chceme od začátku, hledám nějaký univerzální šátek. Zatím mám favority Storchenwiege Leo a Didymos Indio - u něho řeším jestli bavlnu nebo nějakou příměs. Moc díky.
16. lis 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
venon ok idem to pohladat, inac vdaka za rady baby vidim ze nie som sama co sa trapim s tym batohom ale sak my sme este len "batoharky zaciatocnicky" :grinning:

lulu tak ja som mala Storchenwiege Leo pozicaneho pred nasou Annou a bola to velmi fajn satka :slight_smile: ale ako tu tak mesiace citam tie ody na india tak si myslim ze asi to indio bude lepsia volba :slight_smile:
lenki vravi ze je to zazracna satka :grinning:
16. lis 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
venonna, vyskusala som to s tym prelozenim, a je to tak fajn :wink:
16. lis 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mi adeli zaspala na chrbáte v batohu počas vysávania :sweat_smile: normálne ju uspalo to naše turbo :astonished: inak aj mne sa tie popruhy zošmykujú z ramien dole :frowning2: tiež musím niečo vyšpekulovať...
16. lis 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni, ak najdes ten link, tak ho klido hod (salala holala) este raz sem..ja si na nic take nespominam :sweat_smile:
lu., no ono je to rozne- ja milujem svoje india, mam bez primesy(neviem ako sa to povie po slovensky :sweat_smile: ) ale skusene nosciky tvrdia, ze na zaciatok je naj elasticky..ale ja neviem- ja mam od 3mes didy indio a som max spokojna :wink:
16. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooj, kocky, tu zatvroku si nevsimajte, moj manzelik je humorny :grinning:
16. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám tiež iba jedno didy indio a som tiež spokojná :grinning:

baby, čo periete v tom maglajze... tak som ho "uvarila" a ostali mi tam také hnusné halušky :angry: nechcú sa rozpustiť ani za šľaka :rolling_eyes: musím ich pasírovať cez tie dierky v bubne a doliať vodou, lebo inak mi ostávajú v prádle :confounded: (ja viem, že to sem nepatrí, ale snáď ma zato nezrušia :zipper_mouth: )
16. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek