V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

kili
8. únor 2009

audreyd, mne S. robí to isté, ale keď sa mi ten DH podaril, tak vtedy mal vrchnák s plastovej nádobky, tak s tým sa zabavil a kúsal to, tak skos s nejakou hračkou aj ty

sisa.b
8. únor 2009

bez a mas novu sanami? lebo ja som mala novu z tej rady exclusive a mne sa zdala dost hruba. bola som velmi vdacna, ked som ju vymenila za moby.

weroni
8. únor 2009

baby včera večer som nejakým nedopatrením vymyslela nový druh kolísky kuk 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

weroni
8. únor 2009

má nejaké spoločné črty s Bihaninou slučkou 😀

audreyd
8. únor 2009

weroni 🙂 daj si patentovať 😵

kili
8. únor 2009

weroni, parádna, fakt tam malá vyzerá super 🙂

sonulah
8. únor 2009

to je fakt hezký, weroni a Esterka je krásná 😵

petusaaa
8. únor 2009

weroni, to sa ti ako podarilo 😉 😀

aj toto ste videli? http://www.mamaja.cz/satky-a-nositka/watersling satka k moru 😀

kili
8. únor 2009

petu, videli, k moru to môže byť dobré.
niekto tu riešil, tušim sarik, že sa bez malej nemôže ani osprchovať, že by na to mohla byť šatka, no ale sa to potom zavrhlo, že by to stratilo účel, keďže by sa človek moc neumyl s dieťaťom omotaným okolo tela 😀

petusaaa
8. únor 2009

sakra, ja som tu pekne pozadu... ale raz pridem s niecim novym 😠 😀 😝

ozaj, dajte mi nejaky tip, ako by som mohla uviazat maleho na chrbat. este sa mi to nepodarilo nejako tak, aby som bola aspon trosku spokojna. vzdy je tam navolno. ked stojim, tak sa to uviazat neda a ked som zohnuta, tak sa mi odtlaca rukami, takze ho tiez dobre neutiahnem 😒 pripadne aky uvaz by ste mi radili?? ja sa snazim viazat batoh...

kili
8. únor 2009

petu, teraz je in ten DH, link niekde do zadu nájdeš, dávala ho siba naposledy
a ja som písala, že minule som S. uviazala, lebo mal zamestnané ruky vrchnákom, tak skús tiež strčiť nejakú hračku, možno zaberie 😒

petusaaa
8. únor 2009

double hammock, viem, pozerala som, no neviem, ci by to vyriesilo moj problem 😀 ale ved vyskusam, mozno sa mi bude lepsie viazat. a nevies nahodou, ci uz to mozem s malym viazat? ked ma len 4mesiace?
no, lenze jeho este moc hracky nezaujimaju..
ked mne by sa zisiel niekto dalsi, co by mi ho prichytil 😅 😀 to by mi pomohlo 😀

kili
8. únor 2009

viazať s ním DH môžeš, ak ti pôjde. možno stačí skúšať a začne spolupracovať, keď zistí, že tam je dobre a má výhľad

petusaaa
9. únor 2009

ved poctivo skusam kazdy den 😎 😉 no, uvidime. zajtra vyskusam DH. aj ked som chcela este moj oblubeny KSK skusit uviazat na chrbat, ale to chce asi vela zrucnosti 😅

martina46
9. únor 2009

myslite, ze by som skoro 11 a pol kilovu tanku uviazala do elastiku? konkretne do DH myslim. na tomto videu http://www.jeportemonbebe.com/medias/double-ham... je to este mrnak.
inac tu http://www.jeportemonbebe.com/medias/double-ham... je toho viac. neskor pozriem....

jannca
9. únor 2009

AHOJ holky, dostala jsem na Vás dobré reference 😉 . Chtěla jsem vás poprosit, zda by jste mi neporadily s vhodnou délkou šátku na nošení mimíska. čekáme to v dubnu. Takže měřím cca 174 cm a váha???? No, mám sklony k tloustnutí a těhotenství je toho důkazem. Ale než jsem otěhotněla vážila jsem něco kolem 76kg, ale po porodu budu ráda když to bude na 85 kg...možná i víc....tak co se mnou uděláte 😀 ? Děkuji

bambusko
9. únor 2009

jannca, ak si do konfekcnej velkosti c. 46, mala by ti stacit satka s realnou dlzkou 5m, storchenwiege 4,6m - ta je realne dlhsia. ked som zacinala viazat mala som cca 73kg/172cm a tato velkost mi bola pridlha 😒

a vlniaciky su krasne 😉

lupka853
9. únor 2009

Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

www.obezita.kubikula.net

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová

sisa.b
9. únor 2009

petus, ja uz som si malu uviazala na chrbat DH a bolo to super. zda sa mi, ze mala lepsie istenu hlavicku ako v batohu. idem si ju skusit uviazat zas - treba povysavat a aj ine poriadky urobit 😝

kili
9. únor 2009

sisa, nezabudni sa odfotiť 🙂

kili
9. únor 2009

teda malú

sisa.b
9. únor 2009

oki, len mi to tu zalamuje pri prsniku, tak neviem, ci budeme satkovat 😝

jannca
9. únor 2009

BAMBUSKO: momentálně jsem velikost slon 😀
Ale oblékavala jsem 44-46. Každopádně šátek by měl být delší než 4, 7 m co?

kili
9. únor 2009

jannca, kúp elastický, tem má tuším 5m + cípy, ten je aj tak na úplne mimi najlepší a je to. a potom uvidíš a druhú šatku dokúpiš podľa rozmerov

sisa.b
9. únor 2009

jannca, ja mam tiez rozmery 5XL a elasticky omotam aj viackrat okolo seba 😉 navyse je pre mna ako zaciatocnicku velmi pohodlny 🙂

sonulah
9. únor 2009

holky, já právě janncu směruju na indio.... 😉
ale právě jsem nevěděla tu dýlku, takže to vypadá, jani, že 4,2 je málo, ale 4,6 by mohlo stačit, ne? když je k tomu ještě cíp... ono se to měří (u Storcha) bez 1 cípu, takže když vezmeš 4,6, tak realně to bude asi 4,9m a to by teda mělo stačit

🙂

lenki33
9. únor 2009

indio c 6 ma cca 5m, myslim ze to by stacit malo, moj muz ma asi 90kg a uviaze s nim KsK

sisa.b
9. únor 2009

sonu - srry 😀 tak ja nemam skusenost s indiom, ale dufam, ze na stretku bude prilezitost 🙂

bezaz
9. únor 2009

cafte, prave sme prisli z prechadzky, no peklo, krpata revcala skoro celu cestu, neviem, co sa deje, este ze sme sli po vedlajsich cestach, inak by ma asi zazalovali za tyranie deti.. samozrejme som stretla nasu postarku, ta na mna vyvalovala oci, ze kde to mam dieta.. vraj preco nechodim s kociarom 🙄

sonulah
9. únor 2009

siso, omlouvat se nemusíš, z prodeje india nemám žádnou provizi.......... bohužel 😀