V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

sueanek
11. bře 2009

U nas to byla taky laska na prvni pohled - mela jsem spis pocit, ze dite reagovalo ve stylu: "No to je dost, ze ti to doslo." Stejne jako s bezplenkovanim, tam sla taky do kakace na prvni prilozeni... (Si skoro rikam, CO vsechno mi jeste nedoslo 🙂

milwa
11. bře 2009

zitaje - no trvalo mi nez jsem na to prisla, ale pomaham si zubama. Mala mela vzdycky cepici a dost casto jeste kapucku, takze jsem zubama chytla kapucku, nohu si hodila na parapet okna, takze ten predklon nebyl az tak hroznej, a slo to. Horsi, kdyz se mi rozvazala tkanicka venku, to jsem vzdycky touzebne vyhlizela nejaky zabradli nebo vhodnej plot, kam tu nohu oprit 😀

milwa
11. bře 2009

Jo a ted uz si samozrejme hlida hlavu sama, takze se klidne predklonim, ji to nevadi, bere to jako srandu. Nicmene porad mam ve zvyku hodit nohu nekam vysoko, abych nemusela do drepu, je to pohodlnejsi...

bambusko
11. bře 2009

dnes sme vonku testovali mamitunel 🙂 usila som ho z obdlznika 115x76cm, je to super vec, natiahla som ho na satku pod ponco, pod nozkami sa da zahnut a zvrchu tiez, drzi to len tak samonosne a ked treba, jednoducho sa zroluje. kuknite fotky, ale fotila alica 😝

zitaje
11. bře 2009

bambus, prave som pozerala ten tvoj tunel, vyborny napad. Ja som celu jesen chodila s dekou cez malu a az ked bola taka zima, ze som nemohla mat rozopnutu bundu, mi mala usila vsadku do bundy na zips. No a uz nam v nej zacina byt zase teplo. Ale toto je dobre! A ktorym smerom si to navliekas, zhora ci z dola? 😅

bambusko
11. bře 2009

zita, to nie je moj napad, ale je fakt 1000-bodovy 🙂 navliekala som to cez nohy

lenki33
11. bře 2009

odfotila som vam ladvinku 😉

bambusko
11. bře 2009

lenki, ta je paradna 🙂

olinka6226
11. bře 2009

fakt leni super. este raz kolko vysla a odkial ju mas 😀

lenki33
11. bře 2009

vysla 29,90 mam ju zo sportovyobchod.sk ale je aj lacnejsia, len tu som neplatila postovne, kedze firma je asi 500m od nas 🙂

mimisek1
11. bře 2009

Ahoj holky. Začínám řešit, zda koupit Manducu nebo Beco Butterfly. 😵 Můžete mi, prosím, napsat, kdo máte jeké zkušenosti? 🙂 Už jsem četla jednu diskuzi, ale tam to bylo tak půl na půl. 😅

eriqe
11. bře 2009

Leni, tak ta ladvinka je super, uz ma zase bude nieco trapit 🙂

verulka
11. bře 2009

lenki, dakujeeem, to je uplne super 😵

duskaf
11. bře 2009

Bambusko- super tunel.
Lenki super ľadvinka- vynikajúce nápady

jannca
12. bře 2009

Ahoj holky, tak jsem se vrátila z "dovolené" od maminky, poslední výjezd před porodem. Nějak se to blíží...jinak stále se nedaří na ebay sehnat šátek.

Neušítě, kdy asi by mohla na Dydimosu přijít navá nabídka šátků z příměsí lnu, konopí ...
Jdu se kouknout na bazarky , zda tam nečeká nějaký jen a jen pro mě.Nemáte nějaký odkaz.
Platí, že potřebuju větší (aspoň 4, 7 m nejlépe dydimosek). Díky

sueanek
12. bře 2009

jannca:

didymos Délka: 4,7
Popis: Prodám didy rubínové Nino. Zanošené, ale v dobrém stavu.
Cena: 1.800,00 Kč
Email: kacenak (zavináč) email.cz

mam earth Délka: 5,0
Popis: Prodám zanošený elastický šátek, modrý.
Cena: 800,00 Kč
Email: kacenak (zavináč) email.cz

Značka: bio storchenwiege Délka: 4,6
Popis: Prodám bio storcha tyrkysového za 2100 i s poštovným. Nošený tak 4x, v perfektním stavu.
Cena: 2.100,00 Kč
Email: kacenak (zavináč) email.cz

Značka: Storchenwiege Leo béžové Délka: 4,6
Popis: Prodám šátek na nošení dětí Storchenwiege Leo béžový v délce 4,6 m včetně brožury s návody úvazů. V super stavu, skoro nenošený.
Cena: 1.600,00 Kč
Místo: Praha
Email: mantecado (zavináč) seznam.cz Tel: 777872768

angelik
12. bře 2009

ja som sa rozhodla, ze predsa este kupim nejaku kratsiu satku ako alternativu k ergu, len tak na kratsie trate, keby sa uz malej nechcelo slapat

len sa neviem rozhodnut, ci uplne najkratsiu, ci okolo 3,5m aby som popr. vedela uviazat aj na chrbat...

neviem, a nechcem uz vela investovat

co by ste poradili?

bambusko
12. bře 2009

angelik, ja som 38/40, 172cm a s indiom 3,2m uviazem batoh aj dvojity kriz 🙂

jannca
12. bře 2009

Sueanek: díky, právě jsem odepsala na ten Nino...to je ten s těmi divnými postavičkami, co? No , ale Indio nikde nenecházím... ☹

angelik
12. bře 2009

hm, uz len zohnat za dobru cenu zanosene, vacsinou su dlhe, alebo som videla kratsie, ale za priserne ceny, lebo takmer nenosene, a to teda nepotrebujem...

blka
12. bře 2009

Bambusko, a to ti stačí jen 3,2m 😕 ? Já mám velikost do 36 a na batoh potřebuju kolem těch 4m, ne? Kdyby mi stačil kratší, tak se zlobit nebudu 🙂

bambusko
12. bře 2009

blka, staci, ved v batohu ma dieta na sebe len jednu vrstvu, prekrizenie pod zadockom a vpredu uz mas uzol 😉

martina46
12. bře 2009

bambusko,
tunel je skvely napad!!!
lenki,
superna ladvinka 🙂 snad by som nieco mala tiez poriesi. zatial vlacim vsetko potrebne vo vreckach bund, alebo berem tasku na kolieskach, alebo bereme tatinka 😵

jannca
12. bře 2009

Tak zase, kup z druhý ruky..už není. Takže padlo rozhodnutí, jdu do nového. Nebo neprodáváate některá delší dido nejlepe s příměsi čehokoliv. Nebo |Indi|o?

blka
12. bře 2009

Bambusko, a tím krátkým uvážu všechny úvazy? I kolébku a tak? Už si nepamatuju, kterej úvaz je nejnáročnější na délku šátku.

milwa
12. bře 2009

Ja jsem zas vzdy videla indio z druhe ruky jen desne kratky...
No nakonec pujdu do novyho, ale jeste to tak moc nespecha, tak pockam, jestli se neobjevi jeste nejaka uchvatna limitovana edice... 🙂

jannca
12. bře 2009

MilwA: a pro který tvé srdce zahořelo?

bambusko
12. bře 2009

blka, nie, na kolisku v ksk potrebujes dlhu satku. na nosenie od narodenia, ak si 36 tak cca 4,5m

blka
12. bře 2009

Bambusko, super, mockrát děkuji za radu 🙂 , hlavně si ty metry zapamatovat 😀

milwa
12. bře 2009

jannca, no ja co mam dite, tak nejak mam slabost pro zelenou. Kdyz neni ta pistacie, tak asi prirodni do zelena...
A to jsem driv zelenou v obleceni zasadne odmitala, zvlastni...