V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

bambusko
17. dub 2009

prasiatko, aha 🙂 no moja svagrina zije v spanielsku a tiez mi hovorila, ze vidi satku a nosit dieta prvykrat 😕 😒

animatua
17. dub 2009

ahoj, muzu se zeptat, znama si chce koupit levny elasticky satek, chtela medley, ale to jsme ji rozmluvila, ze je nekvalitni.. nemuzete mi poradit nejaky lepsi v podobne cenove relaci? vim ze cim drazsi satek, tim kvalitnejsi, ale treba existuji vyjimky 🙂

bambusko
17. dub 2009

animatua, hoppediz je ok

dorotka
17. dub 2009

kocky mozem vas poprosit nehodite niekto do tejto temy
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
to video s tou perpektivou z kocika a so satky
neviem to najst
dik

skalnicka
17. dub 2009

kratucka otazocka..odkedy s drobcami na chrbat? 🙂

animatua
17. dub 2009

bambusko, ja jsem mela hoppediz a byla jsem spokojena, ale ten je skoro 2x drazsi nez medley.. no asi levny a kvalitni satek neexistuje, znama bude muset zainvestovat 🙂

susik77
17. dub 2009

baby, diky 🙂 este ohladne velkosti satky-odhadujem, ze nej. cas po porode budem mat velkost 44. a chcem nosit tak do 7-8 mesiacov. aku velku si mam objednat tu satku?nechcem ju vlacit po zemi...

bambusko
17. dub 2009
animatua
17. dub 2009

bambusko ale moby je jina znacka nez medley, ne?

ja myslela tento

http://www.4babies.cz/e-shop/elasticky-satek-me...

bambusko
17. dub 2009

aha, hej, mas pravdu 😝 ale zbytocne vyhodit aj tolko penazi je skoda

bambusko
17. dub 2009

dorotka, super odkaz si dala na davanie na chrbat. prvykrat som maleho dala cez rameno, nie popod pazuchu 😵 a pacilo sa mu to 🙂 esteze ste tu aj take studijne typy 😉

weroni
17. dub 2009

Tak my sme včera vymysleli nový "khangaidný úväz" 😀 kuk sem: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

angelik
17. dub 2009

pristane vam to 😉 🙂

dorotka
17. dub 2009

bambusko musela som nieco hladat som patu tak zabalenu v satke vylozit nevedala
a ona pri tom plakala a vykladat ju bez satky a davat az potom satku sa mi ani skusat nechcelo
a mala som stastie nasla som to za tri minuty 😀 😀

viviktorka
17. dub 2009

weroni, ta fotka je super 😀 , som rada, ze je viac takych "sialenych" mamiciek 🙂

martina46
17. dub 2009

angelik, svetove!!! 😀 ale nizko to nemas, je to normalne. na origos fotkach som videla aj nizsie. nase prirodzene krivky to uz aj tak nepustia nizsie 😀
tie linky na africky khanga uvaz su aj v teme babysatky - navody na viazenie 😉
viete porovnat ten eslastik hopp s napr. moby? to by ma zaujimalo.

dorotka
17. dub 2009

kocky uz ste niekto skusali tu novu biosadu od storcha? velmi sa mi paci tyrkysova

martina46
17. dub 2009

este som rozmyslala, ci nezalozit novu temu s referenciami satiek a nosicov, kazdy by dal svoje skusenosti.... mozno by to bolo prospesne pre neustale sa pytajuce maminky.
aspon mne taketo referencie na zaciatku pomohli - mala som uz aky taky prehlad a potom som zistovala detaily, co som v referenciach nenasla..... hoci, toto nie je forum cisto o noseni, tak neviem, ci by to malo zmysel, nestratilo sa to..... 🤐

angelik
17. dub 2009

martinka dik 😀
asi by sa to stratilo... na nosenideti.cz to maju dobre vyriesene

martina46
17. dub 2009

no skoda, keby tu bola na to kategoria..... 😀

vikinka27
17. dub 2009

skalnicko, kludne mozete. hlavku uz udrzi ;) hlavne, aby ty si sa na to citila...
problem moze robit ked zaspi ;)))
ja som to mala poriesene manducou v takom veku, neviem ako so satkou (v manduce som zapla kapucnicku a hotovu). teraz v satke, ked mi zaspi, tak ho skladam....
tak ci tak si ale celkom pekne oprie hlavku o mna.

martina46
17. dub 2009

bio storch, mne sa paci ten oranzovy.... no nemam skusenosti 😒

viviktorka
17. dub 2009

ahojte, nesili ste niekto chranice popruhov na Manducu? Syncek mi ich stale olizuje a mne sa nejako nechce kupovat tie original 🙂 a stale prat sa mi to tiez nejako nepaci 😒 Alebo ako to riesite? Dakujem

ivuseta
17. dub 2009

Holky,
jaké máte zkušenosti s nošením na bok?Dnes jsme poprvé uvázaly smyčku a Maje se to docela líbilo. Je to dobré asi jen na kratší nošení a v době bdění, že? Nebo mimčo klidně může spát i takto?
Díky 😉

martina46
17. dub 2009

ivuseta, ja som sice nikdy neviazala na bok so satkou - teda parkrat konika, to ale nebolo dobre. ale nosim malu v ring slingu na boku a je to na kratku dobu, ale napriklad si viem predstavit takto aj spanie. tak sa vtedy ku mne pekne vie pritulit 😵

sonulah
17. dub 2009

biostorcha má animatua a je spokojená (odpovídam za ní, páč nevim, jestli se jen nedozvěděla, co potřebuje a nezmizela 😉 )................. má toho tyrkysáče a je moc hezkej 🙂

ivuseto, kuk na verulku:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ivuseta
17. dub 2009

Sonu - No má to krásně uvázané 🙂 , já to měla volnější, ale Maje to na tu chvíli nevadilo, líbilo se mi, že má v tom dobrý přehled. Akorát mám moc dlouhý šátek, tak jsem musela ještě omotat. Na to je asi dobrý RS, že? No, ale na to si kdyžtak delší dobu počkám, takový maniak být nemůžu... 😀

quika
17. dub 2009

viviktorka, ja som sila, uplne jednoduche z 2 vrstiev bavlneneho platna, zapinanie na suchy zips. celkom sa mi to osvedcilo, chranice su cele zarypane a uz aj trochu rozhryzene, ale popruhy to neschytali 😝

skalnicka - my sme nosili na chrbte v manduce od 2 mesiacov bez problemov. na bruchu vtedy nechcel byt, az od 4 mesiacov.

kili
17. dub 2009

wien, práveže nie, pretože veľká záťaž je cez prsia, tak ako je to nosili afričanky (nedávno tu boli linky) Kamoške to bolo pohodlnejšie ako mdc.

wien
17. dub 2009

tak som tu 😎
tak ten úväz musím zajtra vyskúšať 😝
samko tam parádne zaspinkal 😵