V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

katako
26. únor 2008

deni, prodávala tu Sarik, asi ještě i prodává, ale už tu moc nebývá. Zkus přes IP s.arik

denisocka
27. únor 2008

😀 katako -a po čom asi idu použite šatky ? 😎

clublilly
27. únor 2008

baby bude prednáška o nosičoch a nosení - robí to u nás MC Budatko

krikri27
27. únor 2008

Tlapicka, tak já budu čekat, co zjistíte při testování 🙂 Ael už moc dlouho nevydržím,včera jsem měla na hřišti s děckama Aduš jen tak na rukách a je moc těžká 😎 já asi vyberu mezi Manducou a Patapem, i když třeba tě Ergo překvapí 😅 ono je prý zase líp tvarované a ta záda tp nevadí i větším dětem 😅

kili
27. únor 2008

deni, jednu šatku som videla tuším včera na koníkovi sk, tak skús pozrieť. Aj ja predávam tú svoju, ale až keď prídu obe nosítka, ale už mám asi záujemcu.

kili
27. únor 2008

objektívne nezhodnotíte nikto rozdiel medzi ergem a manducou, ak ste jedno už dlhšie používali a už ste naň zvyknutý, holt, budete musieť počkať na mňa 😀 Aj keď teda neviem, či ich nedostanem postupne tiež.

mihapiha
27. únor 2008

Holky, je u té manducy nějaký návod jak se to instaluje?já jsem na takové věci exot, ale šátek závazat už umím 😀 . se těším až dorazí, snad nebudu zklamaná 😅

izy
27. únor 2008

miha...posilala jsem ji vcera dopoledne. tak treba ti uz dneska dojde🙂

denisocka
27. únor 2008

klili,a po čom idu šatky? 😎

denisocka
27. únor 2008

😉 ja si myslím že vš.výrobky - m.,e. aj p. su dobre,plnia učel a ten kto ich doma má,je spoko.a porovnávať môže ten,kto má doma všetky a proste niektora mu vyhovuje viac či menej,je to ako s mobilom,su lepšie aj su menej zložite,ale učel plnia 😵

mihapiha
27. únor 2008

izy, jupííí 🙂

krikri27
27. únor 2008

Dívala jsem s zase na Pat. todd. a jak je v něm větší dítko, má ruce horem, tak má okraj až pod paží? to se mi nelíbí asi?😕

krikri27
27. únor 2008

Já bych tak ráda nebyla levá a uměla šátkovat ☹ ale jsem ☹

tlapicka
27. únor 2008

krikri, satkovani uz neres, kdyz ma adelka 5 mesicu, tak uz bys toho tolik nenasatkovala asi stejne.

krikri27
27. únor 2008

Tlapi, prosím, vybírám barvu u Manducy, jak se ti zdá ta světlá? Mám strach, že bude pořád špinavá, 3 děti, pes, povalování v autě... 😎 dík 🙂 Zase ta petrolejová na holku se mi moc nezdá a červená není slkadem 😒

tlapicka
27. únor 2008

krikri,uz jsem to tu psala, mam ji zatim jen od valentyna 😀 a rekla bych, ze vypada furt stejne. Hresim na to, ze je to prirodni barva, takze pri rovnomernem chytani bordelu je prirodni barva az do tmavohneda, takze at bude spinava sebevic, stale bude vypadat prirodne 😎 co se tyce odstranovani fleku ruzneho puvodu, to bude asi horsi, jelikoz ma prani jen na 30. a co se psa tyce, tak uplne nejhorsi je prej jednoznacne ta cerna. (kvuli lepeni chlupu)

miho, ja tam navod mela a kdyby tam nebyl, tak si ho muzes vytisknout na
http://www.manduca.de/downloads/manduca_anleitu...

izy
27. únor 2008

ja bych se svetle nebala. na tech tmavych jde vsechno videt mnohem vic.
a cervena je v branakdetem.cz - na vlastni oci jsem tam vcera 2 videla🙂

kili
27. únor 2008

tak nedá sa všeobecne povedať, že aká je lepšia farba kôli psovi, závisí od psa, my máme trojfarebného (čierno-bielo-hnedého) to vám nepomôže nič 😀

izy
27. únor 2008

kili...naprosto souhlasim🙂 jsme na tom stejne, jen mame ty psy dva. a to uz je pak fakt uplne jedno, jakou ma co barvu🙂

mihapiha
27. únor 2008

Krikri, já jsem si taky objednala tu přírodní, snad to bude o.k.Jednou psaly holky na nosenideti.cz, ze mají přírodní šátky, a že kupodivu na nich nejsou vidět nečistoty...tak spoléhám, že to bude i u té manducy.

Izy, tak dneska to ještě nedošlo,ale zítra si myslím, že na 100% 😎

kili
27. únor 2008

baby, máte pri sebe zrkadlo pri nosení na chrbte? mne to asi bude dosť chýbať, nejako to budem musieť vyriešiť, to originál za 400 stovky či koľko je teda riadna pálka.

tlapicka
27. únor 2008

kili, ja teda vubec nechapu na co to je, krome toho, ze to taha z lidi prachy.
A chtela jsem se te zeptat, jak chodis s klukama, kdyz jsi rikala, ze zse tolik nenosis... to beres ten velikej kocar? kdyz jdu po meste a vidim tady ty turkyne s tema obrima karama, tak si na tebe vzpomenu.
Myslela jsem, ze optimalni reseni je jednoho vozit a jednoho nosit, nebo ne?

krikri27
27. únor 2008

Děkuju, dopisovala jsem si s Izabelou z I šátků a všechno jsme přesně přeměřily, promyslely a Patapum Toddler by nám bylo velké, takže objednávám Manducu Natur 🙂 Toddler má tu výhodu, že tím, jak je speciálně až pro větší děti, tak lépe vyváží tu jejich váhu a jsou v něm lehčí, laicky řečeno, ale my jsme bobci a je nám to ted naprd, takže očekávám Manducu a těším se, Adelce leze kočár poslední 3 dny krkem a mě už taky 😅 a furt kadí, snad co půl hodky, takže asi zuby, tak se budem nosit i doma, počítám 😎

kili
27. únor 2008

tlapi, no chodievam väčšinou z obrým kočíkom za sebou, ale je desne ťažký, takže kupujeme nový vedľa seba. Mať jedného v šatke a druhého v tom ťažkom kočíku nie je tiež nič moc, ale chodím aj tak, napr. včera som tak bola, no Adamko tam už nejak nevie zaspať, furt tak mrnkal, napokon som si ho previazala a potom pekne zaspal, dúfam, že s manducou nebudem mať takéto problémy. To nosenie mi robí trošku problém, nie som na to tak zvyknutá a mám 13kg navyše, teda vlastne viac, len tých 13kg mám za posledných pár mesiacov a ešte som si na ne nezvykla, dúfam že ani nezvyknem 😝 , ale to nosenie je na to dobré, že musím správne rovno nosiť postavu ak povolím, bolí ma chrbát.

tlapicka
27. únor 2008

Kili, tybrdo, mas muj obdiv!!! doufam, ze vam bude nositko sedet! a tech 13 kilo nee. 🙂 Takze vy mate jen tvojceci kocarky, aha, tak to jo... ja jsem maniak, asi bych si koupila nejaky bazarovy golfky za par supu a manduku a chodila bych jeden tak, druhej tak. ale asi si to predstavuju jak hurvinek valku 😔 ty dvojkocary maji opravdu obriiiii rozmery 🙄 . Vy bydlite ve meste, nebo na venkove, kde se s nima jakz takz vejdes?

kili
27. únor 2008

tlapi, no on ten jeden, čo je dvojtý sa dá prerobiť na jednojtý tak, že na konštrukciu dám len jednu vaničku do stredu, ale ťažký je aj tak dosť, všetko kovové 😝 . Som rozmýšľala, že kúpim jednoduchý športiak do terénu, aby som s nimi mohla chodiť na prechádzky aj do lesa, ale fakt neviem, kam by sme ho teraz dali, a tiež za čo. Ale keď sa presťahujeme do domu, čo by malo byť na jeseň, tak určite chcem jeden tereňák, lebo tam sa nedá kam chodiť na prechádzky len pri ceste a to sa mi nepáči.

martina46
27. únor 2008

Kili, s tým vystieraním sa pri nosení viem čo hovoríš. Ja mám problém sa vystrieť, keď mám malú v kolíske, mám potom pocit, že ju strašne tlačím, hoci mám veľmi malé prsia 🙂
V kríži je to už trošku lepšie, ale aj tak mám zase strach, či moc netlačím mojím bruchom na jej bruško. Potom som na to prišla, prečo to je. Sme boli vonku a trochu trvalo, kým zaspinkala, vtedy sa pozerala na svet 🙂 a keď zaspinkala, až potom sa tak uvoľnila a ako keby spustila- pekne zaoblený chrbátik. No ale s tým asi nič nenarobím.

jabrunko
27. únor 2008

http://tanecsbabatkomvsatke.tym.sk/video.php
pozrite 4 video, kto nevie viazat na chrbte ... a to posledne je tiez bomba ... myslim, ze zrkadlo nikdo v afrike neriesi 😉

martina46
27. únor 2008

to 4. video je velmi peknucke,
pozrite toto

https://www.youtube.com/watch?v=E4l3nLP0vF8

kolko ma to male asi?

denisocka
28. únor 2008

baby,tak včera mi odoslali mandušku červenu,tak dnes alebo zajtra dorazí,jupíííííííííííííííí 😀