V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

denisocka
25. kvě 2010

NO TAK IDEM MENIť LEA 4,1m ZA 3,6m dufam že som sa správne rozhodla

denisocka
25. kvě 2010

ak by niekto chcel noveho lea cafe 4,1 - tak ho možem posunuť lacnejšie , že ho nevymením ale kupim kratšieho

myzma
25. kvě 2010

@denisocka a co sa ti zda moc dlhy? nie si spokojna?

myzma
25. kvě 2010

mam velkost 36/38 a s leom 3,6m uviazem ksk uplne v pohode, dokonca aj manzel 😀

myzma
25. kvě 2010

a nas pokladik ma cez 8 kg

denisocka
25. kvě 2010

@myzma už si pripadam jak kus debila. bola som si požičiať babiku a uviazala KsK a ostali mi 2 cípy asi 30-40cm a uzol som mala len jeden,tak už som debil či to meniť či nie . navyše mam velke cicky 😀 takže aj t asi hra ulohu 😖

myzma
25. kvě 2010

@denisocka moj manzel je takej normalnej postavy, nieco cez 170cm, velkost oblecenia M, no a maleho do 3,6m uviaze s dvomi uzlami na konci v pohode... a teda nas krpec je dost velky

denisocka
25. kvě 2010

ale maš uplne noveho lea,alebo starši typ.bo asi už neviem č myslieť o tých dlžkach

myzma
25. kvě 2010

starsi, aj s cipmi ma cez 4,1m

myzma
25. kvě 2010

a tvoj 4,1 ma kolko v skutocnosti?

denisocka
25. kvě 2010

ešte som ho nemerala 😀

denisocka
25. kvě 2010

tak je pomerane - --- má 4,18cm + 25cm cíp ----- cca 4,43cm

denisocka
25. kvě 2010

teda Leo 4,1 ma v reále 4,43m 😀

myzma
25. kvě 2010

@denisocka tak maj teda mudrost, co ti bude vyhovovat viac a podla toho sa zariad.... 😉 tych 25 cm hore dole ti moze byt vlastne aj jedno, nie?

denisocka
25. kvě 2010

@monr tvoje nove leo bordove je NOVE či ešte to staršie ale nove?

denisocka
25. kvě 2010

@myzma ale kratšie by sa mi páčilo viac

monr
25. kvě 2010

@denisocka leo je nové, a podľa tej nameranej dĺžky tipujem že staršie nové, od cípa k cípu má 4,10.

monr
25. kvě 2010

no a teraz môžeš rozmýšľať. Ešte je možno aj rozdiel odkiaľ ho dovezú. ja som mala na papieri k nemu vbavlnce.cz.

denisocka
25. kvě 2010

ako kde si to mala napísane ? ja mam cez nosime.sk

monr
25. kvě 2010

cez látkovky.sk ten vrchný papier v sáčku mal pozmámku vbavlnce

emjee
26. kvě 2010

nasla som dobry navod ako rychlo nasadzovat manducu so skrizenymi popruhami - vid

https://www.youtube.com/watch?v=j9dyyz6_bqo

druhu cast navodu

denisocka
27. kvě 2010

@monr tak aj ja mam na obale vbalvnce.sk - vraj to je jediny dodavatel pre SK predajcoch .a už som definit,rozhodnuta pre lea kratšieho 3,6 -už som ho dala objednať

monr
27. kvě 2010

myslím, že budeš spokojná

denisocka
27. kvě 2010

@monr si predstav, ozvali sa mi z bavlnky a vraveli,že neni možne aby leo 3,6 mal tolko,ako ma tvoj 😕 . vraj kedysi boli stare STORCHY a tie mali dlžku trebars 3,6 + 2 cípy v tom započítane neboli (jeden cip ma 25-30cm) a že teraz su storchy dlžka + 1cip.

tak už som ja z toho cip, že jakeho som mala kedysi ja a ja už neviem,ma asi šlahne . a vraj sa praním storchy neprrdlžuju 🙄

monr
28. kvě 2010

tak to nechápem, merala som ho všelijako asi 3x, a stále mi to tak vychádza. V podstate mi je to jedno, len je to divné, že je dlhšie ako má.
skúsim nájsť doma mužov 5 metrový meter, natiahnem ho na dlážku a tak zmeriam.

denisocka
28. kvě 2010

mne je to monr jedno,len dufam že aj moj novy kratši bude mať tolko. len nech nema len 3,9 bo ma drbne

denisocka
28. kvě 2010

@monr odpíslali z bavlnky a som z toho už fakt v riti

Dobrý den,

takže měřila jsem namátkou jedno Café 4,1 a má i s oběma cípy 460cm.
Café 3,6m tu máme jen jeden jediný kus a ten měří s oběma cípy rovné čtyři metry.
Jak vidíte, je to různé a nevyplatí se nad tím příliš spekulovat. Nejlepší je nechat si ten konkrétní šátek změřit, pokud vám tedy jde o centimetry.

baca
28. kvě 2010

hm, tak jsem namátkou nahlédla a vidím, že řešíte délku Lea. Já jsem si v lednu kupovala modrého 5,2 m a měří 5,4 bez cípů. Takže dlouhé 😖 A žádná stará várka to nebude, protože mi ho objednávali a čekala jsem an něj 2 týdny.

denisocka
28. kvě 2010

no ta pekne,,,,,

ja prave zvažujem,či risknuť 3,6 - a modliť sa aby mal aspon 4,1 .... alebo alebo