V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

denisocka
8. bře 2011

@son1cka tak určite manduca

denisocka
8. bře 2011

no zara doščla,farba sedí,sice mi propomina chustku od babky 😀 ale prepačim.zarazil ma ale material,fakt som čakala niečo "wow" a toto je take že " čo? " . na šatke mam uzličky,ale to som čítala že je to normálne,tak neviem...

ale! batoh s nou je super,maleho ani necitim,necitim ramena,nič - a č.4 je mi akurat na batoch 😉

za tu cenu som vdačna a rada že ju mam,povodne som myslela,že ked bude wow tak vezmem aj jednu 6tku,ale da´kujem,stači tato

livia333
8. bře 2011

@denisocka tak dnes mi prisiel mail, ze uz to poslali 🙂)) to je ina rychlost. A kt. satku si si obj.ty? ;)

denisocka
8. bře 2011

@livia333 leaf

livia333
8. bře 2011

@denisocka mas doma aj ine satky? Hm...tak ta matros trosku sklamal? Ja som povodne chcela Jade spring...no tu mi vyfukli takpovediac pred ocami :( ale moja chyba...kto zavaha ten nezere.. 😀
to aby som si pomaly linky nakopila a zacala trenovat 😀

denisocka
8. bře 2011

@livia333 nesom odbornik na satky,mozno som narocna?ale sklamal,prekvapil.mam teraz doma storch leo aj pruhy,vid album.predym som mala didy zakar,limitky,indio..neviem,je moc priesvitna,ale zas necitim ju.sklamali ma uzlicky a to dost,na to som ja alergicka

denisocka
8. bře 2011

@bihan @michaela80 tie uzlicky su ok?a dvojity kriz s tym neurobim,mam velke kozy

michaela80
8. bře 2011

@denisocka ake uzliky ja nemam ani na jednej..

anamor
8. bře 2011

@denisocka hej uzlicky, skus dat foto, tiez nemam uzlicky na elevilke

sabiatko
8. bře 2011

ahojte. neviete mi, prosim, povedat, do akej vahy dietata mozem pouzivat satku mei tai? dakujem.

bihan
8. bře 2011

@denisocka tiež neviem, aké uzlíčky myslíš a hovorila som ti, že 4-ka na dvojitý kríž naozaj nevydá 😝

denisocka
8. bře 2011

@bihan uzličky,uzličky,mam ja na ne pech? 🙄 ..pridavam batoh narýchlo, moje 3 šatky a jeden uzlíček

denisocka
8. bře 2011

Šátky Zara Tri jsou tkány strojově. Tato látka byla vybrána kvůli výborným vlastnostem a odolnosti. Stav obsluhují lidé a na plátně se mohou vyskytnout drobné nerovnosti, zejména nitky za uzlíky navazujícími nitě. Je jich ale podstatně méně než u ručně vyráběných šátků předchozí generace. Tyto nerovnosti nejsou považovány za vadu, v žádném případě neovlivňují bezpečnost, komfort a trvanlivost šátku.

denisocka
8. bře 2011

@michaela80 tvoja 3brown je 6tka? Vazne uvazujem este nad 6tkou,tak by som mala 4,5 a 6tku satky.alebo ma niekto 6tku terracotu?

michaela80
8. bře 2011

@denisocka ja mam 6 ku tri brown

michaela80
8. bře 2011

@bihan a mne vyda aj na dvojity kriz.... 😉 😉 😉 pre istotu to je kriz vpredu i vzadu? lebo tak sa zaviazem... 😀

michaela80
8. bře 2011

@denisocka tobi podareny...zjavne sa mu nova satka paci...ako inac

denisocka
8. bře 2011

@michaela80 skoda ze som nevzala 6tku,nosi sa tam super.

michaela80
8. bře 2011

@denisocka ta vidis....ty vies porovant..ja nie..ale som velmi spokojna s nimi...

denisocka
8. bře 2011

@zabudlasomnick xi, nemoze kamoska odfotit hnedu zaru?

denisocka
9. bře 2011

@anamor to vyššie patrilo tebe

monr
9. bře 2011

@denisocka zlatunký Tobi. šatky tiež vyzerajú fajn, škoda, že u nás sa nosí už minimálne ☹

denisocka
9. bře 2011

@monr dik a verim ti,ja si tiež myslím,že nosenie bvude len tento rok a koniec,preto si to chcem užit

anamor
10. bře 2011

@denisocka myslis to ci kamoska moze odfotit hnedu zaru? dam jej vediet 😉

denisocka
10. bře 2011

@anamor ano

prsky
11. bře 2011

baby, potrebujem poradit..idem do india limitky s vlnou, len ani za svet sa neviem rozhodnut, ci velkost 5 alebo 6 .. nosim velkost 36/38 ... dik

bihan
11. bře 2011

@prsky 5-ku 😉
@michaela80 ty si dobrá špageta 😀

prsky
11. bře 2011

@bihan dik...a zas kumstujem..vlna - chjo - nebude hryzt? 😀

majdula
11. bře 2011

@prsky Ja vlneny limitovany Indio mam (prirodni) a nekouse mne vubec 🙂

prsky
11. bře 2011

@majdula jeej, super.. este ma na tej bledej farbe trapi, ci nie je hned spinava, ako casto si ho uz prala? 🙂