• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
nie uz nie je :unamused:
5. čer 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurnik,šopa
5. čer 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
co narobis, budu nejake ine pekne :wink:
5. čer 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri,ty ju máš 5ku?ja chcem 3ku a tie asi nie su :confounded:
5. čer 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri,ty máš lan/bavnla-čo? mne sa páči toto Indio gletscher / natur ,ale to je len bavlna a nerobia kratke.a myslím že 4ka nie je výhra
5. čer 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisočka, ty jsi dobrý maniak - tři šátky, tři nosítka... To já mám zatím jen elastický Moby, extrémně dlouhý Didy, který chci střihnout na ring-sling a střední šátek na batoh a vypůjčený babyvak. :grinning:
5. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako robite tie batohy??? :confused:
ja to neviem!!!! :confounded:
stale mi syn ide vypadnut!!! uz si chcem poumyvat konecne tie okna!!! :unamused:
(tio sa len vyzalovavam, navody som pozerala, len som nejaka nesikovna!!!)
5. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
listička-musim si to v tem albume optaviť :grinning: , to čo tam vidíš u mna bolo a potom ma opustilo,aby mohlo prisť dalšie,takže mám len ERGO MODRE a ANNU storch a chcem INDIO - takže baby,kto má INDIO natur alebo niečo do modra v dlžke 3,2 tak sa prosím nahlaste
5. čer 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
viki, batohy robim uz asi 2 mesiace a az vcera sa mi podla mna :grinning: podaril taky ktoremu by sa nic nedalo vytknut :grinning: :grinning: :grinning: takze pekne trenuj a trenuj :wink:
5. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viki a co máš za šátek?
5. čer 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se tu řešilo to funkční prádlo, tak jsem objevila moiru za mimořádně nízké ceny: http://www.funkcnipradlo.cz/katalog/moira-detske-vyrobky/14/
5. čer 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
listi, netusim,c o je to za satka :slight_smile:
moja sanami, co mame este po romim je hrozne silna na moj vkus (jedna z prvych sanami), takze ju nenosim... zdedila som po kamaratke taku fajn jemnu, myslim, ze nejaka importovana (guatemala, india??), bez mena...
mozno je to v tom. ale ja mu to proste neviem dat pod zadok, aby ho to drzalo. stale sa vyklzne. okrem toho sa stale nasponuje dovonka a to ho neviem uviazat...
mozno sa mu to iba nepaci... ani klokan na boku mu napr. nevyhovuje, to sa stale sponuje...
5. čer 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
viki moze to byt aj satkou. Ja som mala Vatanai a vela uvazov mi neslo som si myslela ze som lava a ako som vymenila satku, tak to zrazu ide :wink:
Deni mam to s lanom a nedam ani za nic. Na teraz uplne super kombinacia.
5. čer 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
listi, diky za odkaz, ceny fakt dobry. no joo, kdyz jabych radsi neco prirodniho :slight_smile:
jo a uz broucek nema hlavu v satku jen na jednu stranu a opravdu to bylo tim, jak psala viki, ktery pruh mam nahore, nechapu, jakej rozdil v tom vidim, prijde mi to stejny, ale kazdopadne se to tim vyresilo :slight_smile:
5. čer 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme to tiež riešili s tou hlavou stále na jednu stranu zmenou prekríženia pruhov, ale nejako nám to nepomohlo. Ale teraz je to už nejako samé ok.
6. čer 2008 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
natama, ja som si inak vcera uvedomila, ze to iste robim, ked ho nosim iba narukach (odgrgavanie a pod.) stale ho davam na pravu stranu - takze automaticky sa diva len napravo. tak uz som vcera zacala aj nalavo, aj ked mi je to neprirodzene.. :slight_smile:
6. čer 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
viki, si prehadzuj ruky, vtedy sa dieta automaticky otoci, aspon u nas to tak bolo, aj ked ja uz na rukach zasadne nenosim, lebo mi tak je strasne tazky :wink:
6. čer 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave, ale uvedomila som si to az vcera :slight_smile: satku prehadzujem uz davnejsie, ale ruky ma nenapadli :slight_smile:
ja ho nosim tiez iba na taky rychly presun - spalna - kuchyna a pod, a na odgrgavanie...
6. čer 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viki, to může fakt být šátkem, holky na nosenideti.cz hodně píšou, že u batohu na šátku strašně záleží - ideálně Storch, Hopp, Didy pruhy nebo indio. A na batoh je fakt lepší silnější, je to jen jedna vrstva.
6. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisocka,
hezké a levné nosítko, ale nějak nemá ta paní volné ruce!
6. čer 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarik,ale ja byť tým deckom a tam vonať zadok tak amen :grinning:
6. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna by sa to ze nema volne ruky dalo vyriesit trakmi :wink:
6. čer 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak musim sa pochvalit mam doma indio le ziegel a som z neho uplne namakko :sweat_smile:
6. čer 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten ziegel je ake? a to máš doma 3 šatky?pozerám že aj annu,tak daj aj dlžky ake máš
6. čer 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som strasne chcela indio LE bukove s vlnou,ale sa mi k nemu nepodarilo dopracovat, tak som skusila toto a sa mi zda strasne podobne. Som sa bala ze bude take moc tehlove, ale je skor tmavo hnede, tak sa vytesujem.
Doma mam
EllaRoo Christian,4,6 m - predavam aj ked furt nad tym dumam lebo je krasne :angry: ale tolko satiek :confounded:
Storch Anna, 4,1 m
Didy Indio, ziegel- ten je az 4,7 m lebo robia len 6 ale asi ho strihnem
mei tai, patapum :grinning: :grinning: :grinning:
uz fakt staci :slight_smile:
6. čer 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki,
když máš taky mei tai, jak se ti v něm nosí? já si kupuju od gedren...
6. čer 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
s.ari uz som ti o nom pisala asi 2 strany dozadu. Podla mna super :wink:
6. čer 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak 6 :sweat_smile: na str 64
6. čer 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki,
dík, a tos tenkrát odpovídala taky mě, mi to vypadlo z hlavy :angry: :grinning:
6. čer 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek