V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

haluskacz
6. pro 2007

mracik,
no ono to ani jinak nejde, nez nejdriv se pokusit navlect mu to pres hlavu, a pak az ruce do rukavu. Nebo neumim si to predstavit obracene. Ale ja uz jsem vysvetlovala, ze jsem si poridila ergo kvuli sve extremni nesikovnosti, tak treba i toto bude proste tim, ze jsem neohrabana.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
haluskacz
6. pro 2007

gedren,
tak to zni slibne... ted jeste teda nevim, kde na tu kapsu vzit a nekrast... 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
haluskacz
6. pro 2007

aha, to taky neni spatnej napad...

tlapicka
6. pro 2007

no mne se teda jeste nepodarilo dat tu kapsu na zada samotny a to bych rekla, ze sikovna docela jsem.... kdyz to hazim pres zada, tak dopadne vzdycky mezi eli a me, nedokazu ji to proste hodit pres hlavu...
halusko, tak si kapsu usij 🙂 nejaka fleesova deka v textil diskontu bude stat maximalne pade 🙂

haluskacz
6. pro 2007

tlapicko,
ja bych usila, kdybych mela na cem... a v ruce by mi to trvalo mesic...

tlapicka
6. pro 2007

to jo 🙂 ja chodila vzdycky na stroj k sousedom 🙂 pak si manza koupil fotak a objektiv a dostal zachvat cernyho svedomi, tak mi koupil sici stroj 🙂

kili
6. pro 2007

halus, mesiac, to je v pohode. stihneš ešte tú najväčšiu zimu 😀

haluskacz
6. pro 2007

aha, tak to si musi manzel taky neco koupit...

kili
6. pro 2007

my sme si tiež raz s manželom kúpili obaja topánky, lebo na jedny sme nemali 😀

tlapicka
7. pro 2007

Tohle jsem moc nepatri, ale presto si to neodpustim 🙂 Brutalne tu prselo, tak jsme sly s eli nakupovat. dala jsem ji na kocar a pres ni zimni mam kapsu deluxe. chtela jsem otestovat, jestli je neco pravda na te nepromokavosti... Byly jsme na silnem dešti cca pul hodiny a kapsa vypadala, ze je nacucana vodou, ale ona byla jen mokra navrchu a hnedka z ni voda stekala, jak po igelitu, kdyz jsem testovala v obchode povrch, tvarila se, ze je sucha a ve vnitr mela eli uplny teplicko... Je to vazne super vec a nejen na noseni 🙂

kili
7. pro 2007

Ste ma inšpirovali tou fleesovou kapsou a spravila som to tak, že som zložila malú fleesovú deku na štrovec, ktorý je Samkovi od krku pod zadoček a zablila som ho do šatky aj s ňou. Je to úplne super a pod ňou bolo krásne teplúčko a to mal na sebe len ten vlnený overal a pod tým body 🙂

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
haluskacz
7. pro 2007

holky,
tak ja teda prodam tu bundu MaM, je to ta prvni verze (cerna), neni vyprana (nevyperu, protoze mame stale jeste malo vody), jen ji ocistim vlhkym kartacem. Je v perfektnim stavu, nic ji nechybi. Ma k sobe jeste takovou tu "salu" pro oba (musim najit, ale snad mi to nebude trvat dlouho, moc jsem ji nepouzivala). Tak kdybyste nektera mela zajem, tak za 1000 je vase (+ jeste neco pridam zdarma treba na miminko po dohode). Pokud mate zajem, napiste mi na olga.pavlickova@gmail.com

johanda
7. pro 2007

sakra haluš, že já kupovala tu bundu od Gedren 😀.no toje fuk, můj chlop, když jdu s ním a mám Jo v Ergu a bundě se za mně stydí, že prej vypadám jako bezdomovec, co nakrad v hypermarketu.

Musím ještě poblahořečit Ergu, dneska je Johanka nějaká nesvá a nemít Ergo, tahám ji celý den na rukou, to by byl záhul, ani bych neuvařila. Takhle jsem ji hodila na záda, ona usnula tak tvrdě, že se nevzbudila ani když jsem ji vyklopila do postele

haluskacz
7. pro 2007

jo, a jeste me napada, ze mam takovou kapsu mensich rozmeru (na Vaska uz je mala), s velmi jednoduchym zpusobem uchyceni (na zavazani kolem tela). Je docela tepla, vevnitr ma takovou hunatou latku (ne flees), zn. Mothercare. Ma kapucku na zapinani pod krckem. Kdyztak poslu fotku na mail. Za 180 Kc.

haluskacz
7. pro 2007

johando 😀

vasek byl dneska taky hrozne neklidnej, ze by nejaky erupce? Taky bych bez erga asi byla za chvili na masli...

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
johanda
7. pro 2007

Gedren, to nic, snad mi vyjde grant😉

haluskacz
7. pro 2007

gedren,
urcite bude, ja jsem totiz desny prase 😀

haluskacz
7. pro 2007

jeste ke kapse: jak moc velky rozdil je mezi tou normalni a tou deluxe? ma smysl kupovat tu drazsi?

jo a kdyz nikdo nebudete chtit tu MaM bundu, tak ji hodim na MMB za draz... 😀

johanda
7. pro 2007

Dobrá fotka, Haluško.

ronie
7. pro 2007

mě by zajímala ta celoroční verze-maj ji teď v akci-jakej je rozdíl mezi tou zimní?

halus-chvíli sem nad bundou uvažovala-chtěla sem jí moc, cena mě odrazovala, ale po tom co si popsala, jakej je problém tam to dítě dostat mě kapsa přijde taky lepší 😀

tlapicka
7. pro 2007

halusko, k te kapse, jak uz jsem psala, ta deluxe fakt nepromokne! davam ji i na kocarek misto fusaku, terej nemam.

haluskacz
7. pro 2007

ronie,
doprcic, ta bunda je faaaakt super!!!! Na noseni na brise uplne dokonala. Na ty zada to holt chce pomoc druhyho.

listicka77
7. pro 2007

Haluš, ale my všichni víme, že má úzký rukávy... 😀

haluskacz
7. pro 2007

uzky rukavy? Jsem si nevsimla... ma je uplne normalni. Teda na moji postavu. Jo a btw velikost 46... 😀

listicka77
7. pro 2007

No už se to tu myslím propíralo a taky jsem to četla na nošení dětí. A psala to i Gedren. Že prostě v zimě se do toho svetr nenarve. Ten nový model má prý rukávy širší...
46? Co to je? Já myslela, že to rozlišujou na S, M, L... 😵

haluskacz
7. pro 2007

aha, tak tohle je neco mezi XL a XXL. Moje aktualni velikost je 48, coz uz je bez debat XXL, ale do ty bundy se porad vejdu 🙂 No a uplne tlusty svetry nenosim, takze problem s rukavy jsem fakt neresila.