Zateplovací kapsa k nosítku. Poradíte, prosím?

miklis
6. zář 2019

Ahoj, moc prosím o radu zkušenější... Mám Manducu a protože se blíží zima, hledám vhodnou kapsu. Jde mi hlavně o to, aby se dala přizpůsobit velikosti a byla hlavně dostatečně velká (syn má teď ve 13ti měsících 82 cm a 10,5 kg a kapsa by měla vystačit do jara, aniž by vykukovaly nožičky), aby se dala utánout tak, aby do ní netáhlo a byla dostatečně teplá. Líbí se mi MaM deluxe a AngelWings, hledám a porovnávám na netu už třetí den a nemohu se rozhodnout, když to člověk nevidí... ta cena není zrovna nízká a tak bych ráda znala Vaše zkušenosti... 🙏
Děkuji!! 🙂

makronka222
6. zář 2019

Neni lepsi si poridit nosici bundu? Na bonprix stoji tak 400,- a v lidlu maj do 1000,-.

astyna88
7. zář 2019

Ja ma z outdoorkids xl verzi softshellove kapsy, i s reflex potisky me stala asi 900 kc. Je fakt velka. Ale pokud nosis fakt casto,tak spis bundu, protoze to mnozstvi prezek a cas,nez to vse na sobe nastelujes...

leilinka1234
7. zář 2019

Za mě je mnohem lepší bunda. Mám bundu s odepínacími rukávy. Super na podzim jako vesta, zvládne s mikinou i zimu. Měla jsem kapsu jednou, protože jsem zapomněla bundu a je to na prd. Na nosíme děti prodávají bundy z druhé ruky za přijatelnější ceny. Nebo stačí kouknout na nějaké výprodeje...

prubnihracku
Odpověď byla odstraněná
Zobraz