Bambusová zavinovačka nebo merino, kterou koupit?

lani1
28. dub 2015

Prosím o radu, termín mám 8.6. a chtěla bych poradit, jestli koupit merino zavinovačku nebo bambus. Chci takovou tu úplně na tělo ne ty buclatý klasiky.

lauranosi
28. dub 2015

Mám červnovýho chlapečka a tenká merinozavinovačka od anavy byla na léto úplně boží. Hrozně moc jsme ji užili.

lani1
autor
28. dub 2015

myslíte tato? http://www.anavy.cz/decky-zavinovacky-cepicky-/...
na tuhle jsem právě koukala

zo_ja
29. dub 2015

Bambus je super na léto, antibakteriální, snadno vypereš, když dítko ublinkne atp.
Merino je super v létě na pot (třeba za rok jako podložka, teď se potit nejspíš ještě nebude), v zimě jako super tepelná vrstva. Prát se to nemusí, stačí vyvětrat, ale zase poblinkání se z toho dostává hůř.
A taky je potřeba zvážit, jak vy v rodině a vlna, a že i když ok, tak některé děti tu vlnu nesnesou.

lauranosi
29. dub 2015

@lani1 jo, to je ona, fakt tenoučká, pružná, šikovná, používala jsem ji i jako lehkou přikrývku do kočárku. Akorát potom bacha na skladování, jak je to čistá vlna, milujou ji různý moli a podobná havěť...

rencatupa
29. dub 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Čekám miminko v srpnu, myslíte, že ji využiju? Nebo si mám raději hned koupit klasickou zavinovačku?
Moje mamka mi pořád nutí i klasickou peřinku - to asi už ne, co?

lani1
autor
29. dub 2015

Takže teď možná lepší bambus, kvůli praní a létu a na zimu merino plus příští léto kvůli pocení?

lauranosi
29. dub 2015

@rencatupa Já už bych jinou než tu kokonkovou (swaddle me, miracle blanket, nebo jen pružný čtverec) nechtěla. 🙂 Klasické i rychlozavinovačky se mi vůbec neosvědčily 🙂

@lani1 Tak kupte obě a uvidíte, nebo si jednu/obě nechte nadělit od návštěv po porodu jako dárek pro miminko, jestli je to pro vás finančně neúnosné 🙂)

nonnni
29. dub 2015

@lani1 obe, urcite vyuzijes🙂

lani1
autor
30. dub 2015

ok, koupím obě, pokud myslíte, že využiju. dík