Kolíbka pro mimi. Jaké jsou pro a proti?

syraell
21. led 2010

S druhým dítkem uvažujeme o pořízení kolíbky - to houpání by snad mohlo zabrat🙂 Máte někdo zkušennosti?
Moc díky

jasmia
21. led 2010

My si kolíbku taky pořídily, ale kolíbala jsem jen v případech kdy už jsem si nevěděla rady, aby si malá moc nezvykla. Teď už je v postýlce a bez problému.

shaula
21. led 2010

Zkušenost nemám, kolíbku jsme nepoužívali, ale četla jsem, že nejsou úplně vhodné, právě kvůli té nestabilitě - když dítě neleží přímo uprostřed, tak se kolíbka vychýlí na stranu a pak leží vlastně nakřivo 😖 Navíc se to houpe při pohybech miminka...

jasmia
21. led 2010

Kolíbka se dá zaaretovat, takže když miminko usne, zastrčíš kolíček a už se to ani nehne 😀.

orlik
21. led 2010

Ahoj kolíbku máme doma v obýváku (postýlka je v ložnici). Můžu doporučit, u nás kolíbání zabíralo. Ale teď v ní Terka už moc nechce být - jen když je zapnutý kolotoč, tak se jí tam líbí.

kocicinka
21. led 2010

Ahoj, taky máme kolíbku(foto v galerii). Ten kolíček na zaaretování tam je, takže žádné vychýlení nehrozí. Malému ale kolíbání moc neříká a mnohem raději je v naší posteli 🙂

shaula
21. led 2010

Aha, tak to jo 🙂

marecek4
23. led 2010

ahoj,my měli kolíbku ještě nedávno,vlastně k půl roku jsme seskládali postýlku,a bylo to bez problémů i bez kolíčků-měli jsme takovou pěkně starou a těžkou,mohl se vrtět jak chtěl a ani se nehla,kolíbali jsme taky jen v nejnutnějším případě,a stěhovali jsme jen pro můj klid,že strkal nožičky mezi šprušlíky,a je to jedno v postýlce dělá to samé i přes mantinel