• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Afrodiziaka pro ženy, jaká to jsou?

3. dubna 2013 
ahoj holky, taky to tak máte, že s dětma už nemáte na sex chuť, nebo menší? u mně se to viditelně zhoršilo, ale nechci to tak nechat. Manžel může a chce kdykoliv. já občas, když si dám víno, jinak to není moc přirozené. říkala jsem si, že by mi mohla pomoct afrodisiaka pro ženy. ale jaká to jsou? máte zkušenost? a píšu to do snažilek, protože se snažíme o druhé dítě. přistihla jsem se, že i v plodném období je to takové divné, dva dny dobrý a pak už se mi nechce :grinning: díky za rady.
31. říj 2012 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo s tímto nemá problém?
19. lis 2012 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halo? nikdo mi neporadí?
21. led 2013 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Králicím dáváme celer:o)
16. bře 2013 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem něco podobného hledala a na netu jsem objevila kotvičník :slight_smile:
19. bře 2013 v 11:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vercik83 fakt? celer znám jako povzbudivý pro muže, myslela jsem,že na ženy to nefunguje stejně. a poznáš, že se s nimi něco děje?
@vrtule díky, zkusím to!!
19. bře 2013 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ten problém mám teda taky. prostě už to není ono a nebo málo kdy a chutě vzácné. akorát to nijak zatím neřeším. že bych hledala nějaké rady a afrodiziaka. on každý poradí akorát zajistit si hlídání a mít občas klid sami pro sebe apod. :grinning:
19. bře 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 no, chtěj ho. Ale u králíků těžko říct, to je rychlovka:o) ale asi to na sobě taky zkusím...my jsme t´d bez sebe 3 měsíce, tak myslim, že todle pomůže:o)
21. bře 2013 ve 04:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vercik83 to je pravda, menší odloučení, stačí i tak 3 dny, mně asi taky naladí. ale manžel odjíždí tak jednou za měsíc, a to je celkem málo :slight_smile: na druhou stranu nejsem ráda sama se synem doma, takže hledám ještě něco jiného..
21. bře 2013 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Absolutní abstinence počas menstruace..ani dotýkání se na intimních partií nebo jiné dopomáhání. To potom uvidíš ty rejdy:wink:. Jinak uprostřed měsíce hlavně dostatek času, klid a dlouhá předehra. :slight_smile: A taky žádné výmluvy (bolest hlavy, lenost..)
prostě do toho jdi a ono se ti to bude líbit, neboj:grinning:
3. dub 2013 ve 13:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tím moc problém nemám.. Spíše jsem unavená a nechce se mi do toho, ale jak říká sarriku, když se přemluvím stojí to za to.. :wink:
Já mám spíše opačný problém.. Od těhotenství mám neskutečnou chut na sex a mám ročního kluka a nepřešlo to.. A po porodu jsem cca po 20 dnech manžela znásilnila :grinning: On moc chut nemá... Ale trochu se to srovnalo jarní únavou.. Jak říkám, spíše jsem unavená na nějakou akci... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2013 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek