Košík pro miminko, ale jaký? 🙂

katis6
12. pro 2017

Ahoj maminky... chtěla bych vás poprosit ty co máte zkušenosti s košíkem pro miminko.... rozhoduji se mezi těmito:

https://www.spuntik.cz/silvercloud-mojzisuv-kos...

http://www.smolicek.com/detskynabytek/eshop/3-1...

https://www.pinkorblue.cz/alvi-kosik-na-miminko...

a přemýšlím nad velikostí. Úplně taky netrvám na tom, aby tam byla ta nebesa (ty mám už u postýlky v ložnici). četla jsem různé zkušenosti, kdy říkáte, že košík je super, že jste s mimi jezdili po celém bytě, kde bylo potřeba... a některé píšete, že z košíku velice brzo vyrostl, jiné zase, že košík vydrží jen cca 4 měsíce kvůli tomu že se mimi začne zvedat ... jiné zase, že v košíku byl dokonce půl roku... tak se chci zeptat, jestli záleží na velikosti, že třeba v tom větším i když se bude po 4 měsících zvedat, tak je to pořád ok...nevím si rady ☹

děkuju moc

smudlinka24
12. pro 2017

Ahoj, mame taky kosik, je to bezvadna vec.
Ten prvni se mi nezda moc pevny, druhy zas stabilni, nejlepsi je podle me ten posledni, mame podobny a naprosta spokojenost. Mame ho jeste v pul roce a zatim nevypada, ze by sme se ho meli vzdat. Alemje pravda, ze nejake zvedani nebo toceni se nekona, v kosiku je proste v klidu. Nebesa jsou k nicemu, hned jsem je sundala. Koupila bych co nejvetsi, muzes mit vetsi mimi, tak at si ho taky uzije a nekoukaji mu hned nozicky ven. Taky bych volila kos, kde jsou ty vyplety hodne od sebe, presne jako je to u toho posledniho, aby mimi z kose dobre videlo co se okolo deje a nybylo separovane od okoli. Tak snad pomuze.

vosinka
12. pro 2017

Doporučuji ten třetí z Pink or blue, měla jsem prakticky stejný a super, tak cca 4-5měsíců. Ty další dvě varianty mi přijdou hrozně nestabilní a malé.

bbn
12. pro 2017

@katis6 u obou děti jsem měla ten třetí a byla jsem spokojena.

smudlinka24
12. pro 2017

Ale ta cena je teda desna😖

katis6
autor
12. pro 2017

jeej holky děkuju děkuju... jdu teda do toho tretiho... prave ze ta cena... no neda se 🙂

pucmelinka
12. pro 2017

Ja mela pro malyho ten treti,barva prirodni,jina znacka...chytla jsem slevu a platila polovinu...kosik byl fajn,pouzivali ksme do 5.mesice,malej je .od narozeni zivel... a super...

katis6
autor
12. pro 2017

@pucmelinka a nevzpomeneš si už výrobce? taky bych chtěla raději přírodní...

rousse
12. pro 2017

fíha to jsou ale pálky! Já si košík udělala doma - starý prádelní koš po babičce, strejda přidělal nohy a kolečka, ušila jsem si potah a bylo hotovo....ani by mě nenapadlo za to dávat takovou částku....kor když malá v něm byla jen 2 měsíce. A nebesa bych nedávala vůbec - to je jen zbytečný lapač prachu🙂

jaja01k
12. pro 2017

Ja jsem kosik hodne vyuzila, hlavne u druheho ditete, ten ho mel i misto postylky. Myslim, ze jsem ho pouzivala tak 4-5 mesicu, ale i tak si myslim, ze se vyplati. Konkretni model neporadim, mela jsem domaci vyroby, ale podle obrazku se mi nejvic libi ten posledni 🙂

klaraslavickova
12. pro 2017

my jsme chtely taky košík ale pak jsem našly lehatko tiny love a usodily jsme že bude užitečnejší

katis6
autor
12. pro 2017

@klaraslavickova a má v tom lehátku rovné zádíčka? prý se doporučuje tak na hodinku tam mimi nechávat

bbn
12. pro 2017

@katis6 zkus mrknout ještě na bazarky, tady a mimibazar, ty košíky se dost prodávají i tam a za poloviční cenu.

klaraslavickova
12. pro 2017

@katis6 ano toto lehátko jde do uplneho lehu

vosinka
12. pro 2017

@katis6 Na ten košík mrkněte i na jiné obchody, já tehdy kupovala nový a cca za půlku (Pink or Blue jsou zrovna celkem drahý obchod).

pucmelinka
12. pro 2017

@katis6 ja se kouknj,jestli to dohledam v mailu a poslu Ti sz

eithelwing
12. pro 2017

My měli košík podobný tomu Alvi. Ale byl to starý, ještě po babičce. 🙂 Dcera v něm spala do 5,5 měsíce (cca do 70 cm). Ještě by se tam vešla, ale už začínala být docela divoká, tak to nebylo bezpečné.
Za mě super, máme patrový dům, takže toto bylo něco jako druhá postýlka. Nevím, jestli bych si to pořizovala jen do bytu.

mlynkova85
12. pro 2017

Multifunkční kolébka Milly Mally Sweet Melody já mám vybraný tento měli ho kamarádky a byly spokojené. Nejlevnější jsem ho našla na aha shop.cz.

vosinka
12. pro 2017

Jo a měla jsem ho v bytě, postýlku jsme postavili, až když byl košík malý, jako mrňata v něm spali oba synové i v noci, měla jsem ho hned u postele a lépe se mi z něj brali v noci na kojení....

mandyn
12. pro 2017

Košík jsem měla na oba kluky ještě po mě😀 Byl perfektní! Převezla jsem si je, kam jsem potřebovala, měli jsme v něm i monitor dechu a postýlku používali výjimečně. Myslím si, že se tam cítili mnohem lépe, než v té velké posteli. Přece jen to je opravdu srandovní pohled, když toho drobínka přineseš z porodnice a dáš ho do té dětské postýlky, člověk by ho tam i přehlédl😀 Starší rychle rostl, ale vydržel tam déle než 6 měsíců a mladší taky, toho jsem ale přesouvala o něco dřív, protože byl mrštnější a brzy se začal přetáčet, tak to už jsem měla strach, aby se nepřevrátil i s košíkem. Záleží, jak ti rychle prcek poroste a bude hbitý, ségra má holčičku, která se narodila veliká a ten samý košík je jí už malý, ale je opravdu velká, na 5ti měsících má 71 cm a 9,3 kg. Za mě doporučuji, bylo mi líto, když jsem je z něj stěhovala do postýlky. Byl podobný tomu, co je ve třetím odkazu. A nebesa? I kdybys je tam měla, stejně bude chtít za chvíli prcek vidět ven😀

katis6
autor
12. pro 2017

Holky zlaté moc všem děkuju ... postýlku budeme řešit jako přístavnou k posteli a ten košík mám právě na přes den... je to drahé, ale i když je jen na chvilku, třeba zas pak ještě poslouží i jiným. Tak ještě jednou díky díky všem.

ev.ka
12. pro 2017

My máme scarlet s velkýma kolečkama. Pro mě byla priorita stabilita, máme ho na třetí dítko a k tomu dva malý kluky, tak aby ho nepřevrhli.
je opravdu stabilní. A mimčo z něj vidí, když se sundá ten lem. Používám bez boudičky/nebes.
https://mkczimgmodrykonik.vshcdn.net/crVzMwTqwg...

swetlusska
13. pro 2017

My si pronajali na cca 4 měs to polohovací vozítko - mimi Linet a pak jsme ho zas vrátili a tím pádem nikde nepřekáží a nebylo to drahý.

barunka1985
13. pro 2017

Bala bych se stability a taky jak je nízkej, taky aby mido něj starší nestrkal.
Já chci pro druhé tu multifunkční kolébku, ale určite z druhé ruky

gorda
13. pro 2017

Mam stary kos po me a sourozencich, podvozek delal jese deda. Vyska kose po vrchni okraj je 83cm, hloubka od matrace 25cm a rozmery 85x45cm. Mela jsem dva, protoze loznici mame v patre a dcera v kosi do tri/ctyr mesicu spala. V kuchyni treba pri vareni neocenitelna vec. Ted ma dcera devet mesicu, je drobna a tak se porad vleze, ale nechavam jo tam jen obcas pri potrebe a pod dozorem. Dnesni kose jsou krasne, ale kdyz vidim ty ceny.... i do stareho se da na zacatek usit pekny obal, perinky atd. 🙂

pucmelinka
13. pro 2017

@katis6 mas sz

andreasustrova
13. pro 2017

Mám už po dceři koš... ze SAM BABY a spokojená!