• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Spací pytel pro miminko. Jaký koupit?

3. dubna 2012 
@misak78 no právě, my máme v ložnici zimu, máme otevřené okno v létě v zime... takže je tam chladno tak 18 max 20 stupňů... A nejde jí obléknout pravidlem jedna vrstva navíc než já, páč to by zmrznula kočička moje... :grinning:
Takže je v bodýčku a na to má overálek je v pytli a zabalená do deky a přes ní další dečka či dečky :grinning: ale stejně mi to přijde někdy málo... no děsný... tak právě proto bych možná ještě ten pytel pořádnej teplej :grinning:
10. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Mám takový dotaz, potřebuji poradit. Naše malá nechce spát v zavinovačce a to jí je teprve 6 týdnů. Když ji chceme dát do zavinovačky, tak se vždycky vzbudí a začne brečet. Když už v ní je, kroutí se, vzteká, kope a hází ručičkama. Jak ji rozbalíme, pohoda. Asi potřebuje kopat nožičkama a ruce má stejně vždycky vytažené. Myslíte, že by ji ve spacím pytli bylo líp, že by byla klidnější? Díky za všechny reakce!
12. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marki, moje děti ani jedno nemělo rádo zavinování,tak jsem je prostě nezavinovala. Zhruba v roce jsem pak pořídila ten spací pytel, aby se mi v noci nedokopávaly a ani jedna z holčiček neprotestovala. Tak myslím,že i když většina dětí má to zavinování rádo, tak to prostě není univerzální pravidlo. Když jsem měla úplně malá miminka, tak jsem je prostě jen přikrývala peřinkou a dokud se ještě pořádně neuměla valit a otáčet, tak se neodkopávala. Ten spací pytel mi přijde fajn v tom, že dítě má aspoň ty ruce volný. Mladší dcerce je teď rok a ráno jí teda z pytlemusím hned vyndat,neb po probuzení cítí to omezení pohybu a nelíbí se jí to, ale když už večer chce opravdu spát, tak proti němu neprotestuje.
12. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spací pytel používáme zhruba od 4 nebo 5ti měsíců, kdy malý definitivně vyrostl ze zavinovačky. Teď je mu 10 měsíců a nemůžu si spacák vynachválit. Jednak je v něm teplo (malý se pořád odkopává) a taky mně tak necestuje po celé postýlce - teda cestuje i s pytlem, ale míň :slight_smile: Jinak jsme koupili spací pytel s outlast materiálem a super - nepotí se a zároveň je krásně teploučký. Máme tenhle: http://www.littleangel.cz/spaci-pytle/12-24-mesicu/spaci-pytel-outlast-4
12. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem chtěla dodat, že bydlíme v bytě, kde je prakticky pořád teplo. Kdybychom bydleli v domě, kde je přes noc 18 stupňů, tak určitě koupím nějaký tlustý zimní spací pytel...
12. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jop ahojky a to spí malý jen v tom pytli nebo ho ještě přikrýváš? Taky ho máme ale přikrývám ještě dekou :_)
14. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ahoj, já ho taky ještě přikrývám, má takovou tenkou přikrývku, taky outlast :slight_smile: Já na to prostě nedám dopustit, měli jsme outlast i zavinovačku a byla jsem nadšená, že v ní dítko není zpocené a přitom je krásně teploučké :slight_smile:
18. říj 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
potrebuji koupit spaci pytel a zaujali me vase nazory na outlast, bohuzel jsem na jejich strankach zjistila, ze maji u vsech uvedeno nedostupny, znamena to, ze je prestali vyrabet?
20. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkah ahojky, já koukám na stzráky a jsoiu v pohodě k dostání... :wink: http://www.littleangel.cz/spaci-pytle/6-12-mesicu/spaci-pytel-outlast-2
20. říj 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkah omlouvám se ted jsem se podívala pořádně a fakt je tam nedostupné.. asi bych tam zavolala a uvidíš...
20. říj 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
u dostupnosti je uvedeno Nedostupne tak nevim
20. říj 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkah jjo už jsem si toho všimla...
20. říj 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkah já jsem na základě téhle diskuze OUTLAST spací pytel objednala a dvo třídnů byl doma. A kupovala jsem ho podle odkazu, co byl tady v diskuzi. Díky za tip :slight_smile:
Malá měla pytel od GMini a v něm nevydržela ani 20 minut, v tomhle chrupká jak andílek celou noc :slight_smile:
25. říj 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz je tam uvedeno skladem :slight_smile:
26. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, využily jste spací pytel i pro novorozence? Je to potřebné, nebo zbytečné?
2. dub 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g pro nás byl spací pytel na začátku zbytečný. Jako novorozenci spali kluci v rychlozavinovačce, spacáček jsme pořídili, až z ní vyrostli, cca od 4 měsíců. Myslím, že většině novorozenců sedí zavinovačka líp, potřebují být trochu "spoutaní".
2. dub 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nas zase jedine pytel, Matysek spinka na brisku asi od jednoho mesice, takze okamzite sel do spaciho pytle, a je spokojeny on i ja, aspon ho nemusim porad prikryvat, je v teploucku. :wink:
3. dub 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek