Tipy na výlety v okolí Náchoda?

lucciem
14. srp 2021

Budeme ubytovaní v obci Horní Radechová. Původně jsme si mysleli, že Adršpach a Krkonoše jsem kousíček, ale vše je v dojezdové vzdálenosti cca 50 minut.. samozřejmě Adršpach si nenechame ujít (i tady jestli je např možnost nějaké trasy vhodné pro 3 a 6 letého?, Na jak dlouho to tak cca je?) , Totéž zoo ve Dvoře Králové a asi Babiččino údolí nejspíše navštívíme... Ale nemáte prosím někdo tip i na jiná místa vhodná pro 3 a 6 leté dítě? Ještě jsme četli Balduv svět... Děkuji

monib66
14. srp 2021

Farma Wenet Broumov, Ostaš, Vaclavice (krásné hřiště)

eithelwing
14. srp 2021

Peklo, novém Město nad Metují, Orlické hory, Rozkoš

mamikry
15. srp 2021

@lucciem Belovesky pevnostni skanzen. Ten ma uspech hlavne u kluku. A pak je hezka polska Kapacz, tam maji muzeum lega a treba skakaci hrady. Nebo Bobova draha v Peci pod Snezkou. Ta je ale i u Baldyho sveta. Jeste muzete lanovkou na Snezku.

piskle89
15. srp 2021

Babiččino údolí jednoznačně. Pak je taky možnost jít na Vízmburk. V Náchodě zámek a obora. Zoo Dvůr, Adršpach, Teplické skály, Ostaš, farma Wenet v Broumově. V Náchodě již výše zmíněné bunkry, malé lázně, Nové Město zámek a potom kousek je také obora.

Při nepřízní počasí v Jaroměři herna Vlčí doupě.

Teď jezdí do Ratibořic vláček ze Zlice z parkoviště. To je pěkné.

Já jsem přímo z Náchoda, tak přemýšlím, co všechno se synem děláme, kam chodíme 😁

klokanka31
15. srp 2021

@lucciem My byli v Adršpachu s kočárkem, je možnost krátké trasy bez těch stovek schodů. Jinak v Novém Městě nad Metují je krásná zámecká zahrada, v Dobrušce rodný domek F.L.Věka...

piskle89
15. srp 2021

Ještě taky Police nad Metují a muzeum Merkur

hajglish
15. srp 2021

@lucciem Farma Bosina Vernerovice,Farma Wenet Broumov,v sobotu je akce v Meziměstí 110 let hasiču

lucciem
autor
15. srp 2021

@piskle89 přesně někoho takového jsem potřebovala ❤
ale i všem ostatním MOC děkuji za skvělé tipy!! Vidím, že jsme měli zvolit aspoň 14denní návštěvu 🙂

piskle89
16. srp 2021

@lucciem normálně je v Náchodě pěkné dopravní hřiště, ale to je teď zavřené.
Každopádně třeba nápad na pěknou procházku. Auto nechat u Kauflandu, projít dozadu do lázní (tam je i možnost ochlazení v chodníčku, dát si pití, dortík..), přes most kolem řeky k hotelu Bonato. Tam je obora s kozami a ovcemi. A obejít to zpět. Tam je výborná Lázeňská cukrárna 😁
Jinak samozřejmě kemp Broďak v Červeném Kostelci. Je tam určitě i hřiště pro děti, dřevěné sochy. Já se tam nekoupu (rybník), ale možnost tam je.
Koupat se dá i na Špince, ale to je stejný 😁
Hele třeba Ostaš doporučuju. Je to krátká trasa ve skalách. Nebo můžete jít jen na Kočičí hrad. Krátké trasy. A u kiosku i hřiště pro děti.

Já vím, že vždy ocenim hřiště u hospody 😂 Syn má tři roky taky.

Kdyby cokoliv, klidně pište.