Miminko nechce jíst, jenom spát. Co jste dělali?

petrajsemtady
28. srp 2022

Ahoj všem jdu sem pro radu měla jste také některá problém nakrmit prcka ? Ráno vypije 120 ml je na UM a přes den do něj něco dostat je katastrofa jen se kroutí vzteká se a řve nastává panika půl hodinové uklidnovani a pak chce spinkat prakticky spíše cely den prospi večer se probudí a vypije opět jen 120 a konec a takhle to trvá už pár dní správně by měl podle váhy vypít 650 ml máte to tak taky některá popřípadě co jste dělali? Malého nic nebolí prdiky taky netrpí jsem z toho hotová ještě před pár dny to bylo usměvavé a spokojené miminko a teď se to bohužel říct nedá máme 4,5 měsíce zoubky to také nejsou

lady742
28. srp 2022

Nemůže to být nějakou nemoci,ve 4,5m miminko pořád nespí,pokud to bylo předtím jinak nechala bych zkontrolovat Mudr

jjasmina
28. srp 2022

@petrajsemtady já bych šla k dr, normální se mi to nezdá

zuzangel
28. srp 2022

Já bych zkusila vyměnit UM, případně klidně už pomalu začala zařazovat zeleninou. Dýně ideál a postupně další. Jak píší holky to už by nemělo být jen spinkaci miminko. Co tak jinak přes den děláte? Já toto období moc nemusela, bylo to za mě dokola samé cinkly linky, bum bac, tady tutů papa.ale na nějaké podněty už mělo chytat a chvíli čučet.

tasimia
28. srp 2022

@petrajsemtady malá nam od 3m měsíce odmitala mlicko, zkoušeli jsme měnit, ale nepomohlo. Začínali jsme tedy na doporučení doktora, dříve s příkrmy.
Ale ona je nejedlik do teď.. jinak taky hodně spala, byla miminko za odměnu a to vyloženě ♥️.
Ale taky, jak nejedla, byli jsme i na kontrole ledvin vše, protože z mléka máš i pitny režim. Ted ji jsou dva roky a jídlu moc nedá. Ty děti někdy umí potrápit.

bigbig
28. srp 2022

Mohl by mít například nedostatek železa (být chudokrevný). To jsou děti dost spavé. Nebo jiný problém. Normální mi to rozhodně nepřijde. Určitě to prober s doktorem.

petrajsemtady
autor
28. srp 2022

@zuzangel
To právě bylo do minulého týdne úplně stejně celý den nespinkal chtěl si povídat hrát si všechno možné ale jakoby z niceho nic to obrátil a je z něj úplně jiné mimčo :( každý den jsme měli stejný v 8 vstal chvilku jsme blbnuli na posteli potom Mléko po Mléko raní procházka se psem parkem to celý prokoukal pak spanek a takhle v podstatě celý den spanek byl většinou tak 45 minut déle ne ... každopádně všem moc děkuji za odpovědi určitě hned zítra volám MUDr abych byla jistější

petrajsemtady
autor
28. srp 2022

@bigbig také jsem nad tím přemýšlela já sama jsem hodně chudokrevná ale vložila jsem dotaz radeji i sem jen přece jste také maminky a mnohé mi poradíte

tasimia
28. srp 2022

@petrajsemtady já si říkala úplně to samé, ze je též divný, ze tak moc spí. Ted je to pro změnu obráceně😂 je sova, takže chápu tvé obavy, taky jsem raději šla na vyšetření.
Tak at je malý v pořádku🍀

sherryel
31. srp 2022

@petrajsemtady : u nas to bylo podobné, po kontrole Dr. Máme u holek bezlaktozovou dietu ( dvojčata 7m ) a 4 m jsem krmila ve spánku co polospanku. Ale opravdu je dobré kontrola u Dr. Krev - crp atd . ( Syn neprospíval, furt spal a měl těžkou otravu krve - 14 dní v nemocnici ) . Do jedné z holek jsem byla ráda když jsem dostala 400-500 ml denně z 900ml . Někdy to můžou být zuby, některé děti prostě nejí tolik. Hlavní je ať nehubne a prospívá...

kubesovaadelka
31. srp 2022

@petrajsemtady no mě malá tedy nespinkala celý den, ale do 4 měsíců pila skoro dvojnásobek toho co by měla, pak za dne na den jak když utne a prostě nic, vodue, čaj, um, prostě nic, krmila jsem pouze ve spánku, kolikrát až na několikátý pokus a někdy jsem ještě musela houpat v autosedačce nebo když usla v kočárku tak jezdit kočárkem a krmit, katastrofa, přesně 3 měsíce trvaloy než se to vrátilo do normálu, teď má dcera 7 měsíců a sice nevypije svou dávku um pořád, ale pijeme. Přeji hodně sil, je to hrozný pocit beznaděje. A zkusit spaní konzultovat s Mudr. Některé děti to mají při růstovém spurtu, záleží, jak dlouho už to je❤️❤️

sherryel
31. srp 2022

@kubesovaadelka : mame to úplně stejně , teď mojí holky 7m a konečně pijí normálně

kubesovaadelka
31. srp 2022

@sherryel jejda a to máš dvojčata, já kolikrát fakt brečela, že nechce pít, teď přes léto to byl horor, čaji ani vodě neholduje do teď,naštěstí teda jsem do ní ládovala příkrmy, které teda tak nějak jedla, si nedovedu představit tohle s dvojčaty, klobouk dolů ❤️ zkoušeka jsem různé lahvičky, savicky s větší menší dírkou, různé polohy, místnosti na krmení a prostě niiiic, mazec, pak když mi začala pít první jen večer mlíko za bděla, tak jsem skoro brečela zase štěstím.. nojo jsou to prdelky a co by jsme pro ně neudělali že 🥰 teď ještě by mohla začít pít svoje dávky a né jen 5-6x 150ml