Miminko pláče, i když je vše v pořádku. Je to normální?

terr18
20. čer 2022

Dobry den, mame 7mi tydeniho chlapecka a trapi ho teda kolika, ale krome spani casto place az nekdy rve..i u kojeni, kdyz uz ma dost..zabira jen noseni v ruce a pousteni bileho sumu. S kolikou jsme byli az na vysetreni, mame to proste “prezit”. Je to normalni? Byl tam i skrz vetsi ublinkavani, ale to je pry v normalu. Snazim se ho zabavit i hrackou nebo kartickami, ale zatim na nic nereaguje. Byl tedy o mesic driv narozeny. Dekuji za radu.

terr18
autor
22. čer 2022

@bohumilakupkova me prijde ze i rano je to sila😄 ja bych taky nekdy chtela videt happy miminko co se taky zajima o veci co mu ukazuju 😂😂

bohumilakupkova
22. čer 2022

@terr18 To úplně chápu. Taky jsem se těšila, až bude víc reagovat, pořádně se zasměje a až smích bude převažovat. Měla jsem pocit, že se snad nikdy nedočkám, že určitě bude brečet takhle navždy. 😀Narodil se v listopadu a spal přes den jenom v kočáru, takže super výpravy xkrát denně a jako bonus proplakaný celý večer a usínal mezi 23-24 hod, kočár už kupodivu nefungoval. 🤦‍♀️😀Zpětně nechápu, že jsme to všichni přežili.😅Teď v půl roce už je to pohoda, nedá se to vůbec se začátkem srovnat. Pořád se směje a brečí jen když chce spát.

terr18
autor
23. čer 2022

@bohumilakupkova ted vam trosku zavidim a stale doufam, ze to rychle utece😄 snad mezi prdiky a zuby bude chvili klid 🙂 ale prijde mi ze zubum jde lepe ulevit..

sherryel
24. čer 2022

@terr18 : je to normální , syn házel úplně šavle. Jedna z holek( dvojčata ) furt blinkala a vztekala se, do teď ji krmím v polospanku a od té doby do nejím nic s laktózou i sem tam sni něco v bdělém stavu. Tak že asi jí to způsobuje laktóza. Jinak u syna zabírali audioknihy Harryho Pottera. Každé dítě je individuální, jedna z holek nejvíc ji kolem 18-20 hodiny a cpe se a vyžaduje mazlení . Druhá nejvíc ji kolem 20-22 . Hodně pomáhá pravidelný režim ( hodně brečely, pravidelný cyklus, kdy jdou spát moc pomohl)

amenophus
24. čer 2022

Jako bys mluvila o moji 4 mesicni :(. Laktozu nejim ani normalne kvuli svoji vlastni intoleranci. A jinou souvislost s jidlem (vyjma paliveho a nadymaveho) jsem nevypatrala. Ja zase doufam, ze to prejde s prikrmama, ale zase hrozi ze to bude blby kvuli zubum...
Zatim rozhodne rve kdyz je pocurana, hladova nebo unavena. A kdyz je unavena, tak rve nejvic a odmita spat. A to nespani je, bojim se, jadrem problemu. Ona chodi spat vecer vzdy temer ve stejnou dobu (zaroven se starsi segrou), ale za 2 hodiny se vzbudi a pak uz nespi dyl jak pul hodiny v kuse.

terr18
autor
25. čer 2022

@belmonka dekuji

byra
25. čer 2022

@terr18 my to museli přežít. Malý od porodnice jecel a jecel, kroutil se, tlačil, 2x jsme byli v nemocnici na utz skrz bříško (jediné co řekli, tak že je zaplynovany), doktorka mu předepsala i mléko při abkm, abychom ji vyloučily. Každý říkal jooo kluci, ti na bříško trpí, musíš vydržet 3 měsíce pak se to zlepší. Houby, řval půl roku, do té doby jsme s manželem nosili, placali po zadečku, skákala jsem s ním na míči, střídali jsme se po 3h,.kolikrát jsem si musela dát panáka na nervy jak řval. Kdykoli jsem chtěla něco dělat doma, ozval se pláč. I v kočárku jecel, v nositku, v postylce spal jen v noci pár hodin jinak neexistovalo. Trochu pomohl espumisan, kmínový odvar, laktobacily, spinkat na bříšku a nejvíc rourka, bez té bychom nepřežili. A nosit, nosit. Myslím si, že mu to dělalo mléko Hipp, že ho nadýmalo. Dneska má 10 měsíců a pořád uspavam na míči 🙈, naštěstí pláče už jen když je přetažený nebo bolí zoubky.

terr18
autor
27. čer 2022

@byra to je strasny 😪 ja doufala ze to opravdu max do 4 mesicu prejde..taky jsme s tim prave byli az v nemocnici..