Nespavec. Poradíte, prosím?

evka_28
10. lis 2020

Ahoj maminky, ráda bych se poradila. Mám skoro 4 měsíční mimčo a máme velké problémy se spánkem. Před každým spánkem strašně pláče jako by se spánku bránil. Musíme držet za ruku a poplácávat po zadku a to taky nezabírá vždy. Přes den spí pouze 2x a někdy jsou to opravdu krátké spánky. V noci se opět začal budit, většinou mezi 23. hodinou až půlnocí má záchvat prdíků, někdy se úplně vzbudí a kouká třeba hodinu.Ze
spánku sebou hrozně háže, spíme na bříšku, jinak nechce. Máte nějakou radu?

crutela
10. lis 2020

Ahoj, v tvém případě bych se asi nebránila nějakým Bachovkám, čajům na spaní nebo popřípadě nějaký aroma difusér s vůní pro lepší spanek..

jjasmina
10. lis 2020

Jak moc se v noci budí? Mě se malá budila kolikrát celou noc až do rána i po 20 min, k ránu třeba po hodině

squezy
10. lis 2020

@evka_28 A jak přes den uspavate a po jak dlouhé době? Nezyva třeba už mimco, kdyz ho davate spat? Je kojene, nebo um?

evka_28
autor
10. lis 2020

@squezy uspavani je stále stejné, dáme na břicho do postýlky a poplácáváme po zadku, musí mít dudlík, jinak neusne. Většinou chodí spát po 2 hodinách, ale odpoledne už nechce, takže večer jde třeba i po 4 hodinách. Je plně kojený

evka_28
autor
10. lis 2020

@jjasmina na jídlo tak 2x až 3x, ale jinak se vzbudí, hlava nahoru a ne a ne usnout. Někdy se nevzbudí, ale hrozně sebou hází

jednaholkaa
10. lis 2020

@evka_28 Me takto dite neusnulo nikdy, urvala by se. Na kazdy spanek jsem ji musela unosit v nositku..v postylce usnout nedokazala..

evka_28
autor
10. lis 2020

@jednaholkaa no nosítko si nějak neoblibil, hrozně v něm vyvádí

lida9
11. lis 2020

prvni pres den spal i 3x tri hodiny plus celou noc, druhe pres den spi tak 1x jednu hodku a v noci se budi aktualne po 3h... zkus nedavat pres den tak casto spinkat a treba se v noci spani zlepsi, ne kazde mimco chce tolik spinkat... u nas se teda zadne uspavani v podobe drzeni rucicky, poplacavani a hodinu vysedavani u postylky nez dite usne opravdu nepraktikuje....

evka_28
autor
11. lis 2020

@lida9 on moc nespí ani přes den, to je tak maximálně 2x a pokaždé je to jinak, někdy hodinu, někdy 3 hodiny.