Usínání. Poradíte, prosím?

martik169
6. čer 2022

Ahojte, zkouším ještě tady ,možná se někdo taky setkal a bude mot radu. Syn 15M poslední dny nemůže usnout.. vždy když uspavam (je jedno jak) zavírá očička, sotva je udrží ale jakmile je chce zavřít a usnout otevře je a ožije..prostě jako by nemohl upadnout do spanku , takže musím uspavat na vícekrát než se to podaří..když nemůže jako by ty oči zavřít začne být i neklidný, mává rukou, placa mě appd.. zuby nerostou, nic nového ve vývoji zásadního se neděje.. je to jako by vás někdo vždy při usnuti zduchnul a řekl "nespi" ..uz jsem bezradna.. bohužel tím jak se to protahuje už mi nevychází druhý spanek a v noci se to odráží a budi se co půl hodiny... uz jsem vycerpana nevím jak.mu pomoci. Děkuji za názory

leniczka23
6. čer 2022

@martik169 zuby už má všechny venku že víš že to tu y nejsou? Protože já na ty zuby přímo sázím😁😁

martik169
autor
6. čer 2022

@leniczka23 že by zuby způsobili to, že nemůže upadnout do spánku? To má opravdu vliv i na tohle ? Ted mu 2 vyrostli takže si to nemyslím, ale kdo vi..

sorboni30
6. čer 2022

@martik169 ano, můžou to být zuby..

emillyhk
6. čer 2022

@martik169 Zuby to klidně být můžou, jenom třeba ještě nejsou vidět. Ale taky to může být i k vývoji, třeba tě během pár dní překvapí něčím novým 😉
Jinak syn má 16m a poslední dva, tři dny to dělá taky 🙈

martik169
autor
6. čer 2022

@emillyhk kolik že mají děti zubů?🙈😅achjo ..no aspoň vím že nejsem sama, děkuji za uklidnění 😊jsem jen nešťastná z toho když vidím jak.moc by spinkal ale nejde mu to 😏😔

emillyhk
6. čer 2022

@martik169 Mají jich moc 🙈😂

gbp
6. čer 2022

@martik169 je to hrozne, ale bohuzel normalni 🤷🏼‍♀️ a opravdu opravdu nema cenu snazit se moc prijit na to, cim to je. muj manzel koupil v tomto obdobi ze zoufalstvi i lapac snu a to na tyhle veci vubec neveri 🙈 stehoval postylku a dalsi ruzne veci 😅 chce to proste vydrzet. muzou to byt zuby (maji jichc opravdu hodne 😂 na muj vkus - 20 kousku 🙈), muze to byt pocinajici nemoc (i treba lehka), i pokrok ve vyvoji, nase to takhle mela i po ockovani 🤷🏼‍♀️ miue to byt 1000 a jedna vec. moc doporucuju S laskou o detskem spanku. mel by si to precist opravdu kazdy, hodne me to uklidnilo 👍

leniczka23
6. čer 2022

@martik169 jo fakt, u nás tohle dělaly stoličky. Nemohl zabrat, přesně jak píšeš a jak se vzbudil bylo uspávání na novo.

jjasmina
6. čer 2022

@martik169 naše je drzak odjakživa, ta vydrží a udělá vše, aby spát nemusela, já dokud jsem kojila, budila se velmi často a to má id 1r jeden spánek

pampeliska1313
6. čer 2022

Podobně se můj syn chová, když přejde tu “spací fázi” a potřebuje ještě vybít energii.) Takže je ve výsledku víc protivnej, víc ospalej a paradoxne vic najetej, proste se drzi za každou cenu, i když mu padá hlava.:D pomáhá mi, když si ho vezmu do postele, jeste se chvíli vyblbneme a když poznám, že už fakt chce spát, je vysilenej a nemůže, tak teprve “uderim” s uspavanim. Ale nemáme spanky pravidelný, prostě to odhaduju podle syna, kazdej den je ten spanek jinak.