Jak naučit dítě jíst normální stravu?

pajatvrdikova
1. zář 2017

dobry den chtela bych se zeptat syn je mu 15 mesicu a nehce mi jist nic jinyho nez mliko nejlepe sunar jako znacku.rano do nej dostanu jogurt ale toje vse nemuzu do nej nic jinyho dostat jsem ztoho nestastna jelikoz u prvniho syna tenhle problem neznam ten papal vsecko ale s mladsim synem si nevim rady ....

houpacikonik
1. zář 2017

nabizet, společně sedet u stolu, nenutit, zkusit prikrmy varene doma, piskoty, rohlik, a hlavně klid. ono to jednou prijde.

merunkova
1. zář 2017

@pajatvrdikova Můj syn neuměl kousat ještě ani ve 3 letech, první pořádné jídlo zvládl v necelých 4 letech.Do roka byl prakticky plně kojený, i když jsem začala v půl roce s příkrmy, dávil se ze všeho, dlouho nejedl nic, v roce vážil jen 7 kg..Dnes je mu 10 a baští normálně, takže bych se ničeho nebála a dala dítěti jeho čas 🙂

lolam10
1. zář 2017

zkuste kupované příkrmy, našemu chutnají víc než ty doma dělané. docela mě to překvapilo..a možná bych zkusila jídlo víc mixovat, třeba jen na čas a pak postupně míň a míň, to kdyby mu vadily kousky..přeju pevné nervy🙂

jandl
2. zář 2017

K tomu co jí, přimíchat další ptravinu a postupně mléčných produktů ubrat.
Rozhodně ne kupované hotové příkrmy. Mají zcela odlišnou chuť než doma čerstvě uvařené jídlo. A o hodnotě jídla ani nemluvím.

aktakd
2. zář 2017

Zkusila bych to zamaskovat do jogurtu, u zeleniny a ovoce by to mohlo jit 🙂

pajatvrdikova
autor
8. zář 2017

dekuji vsem za rady zkusimje jelikoz on opravdu mi da jen sunar a pacholiky tvarohovy na domaci stravu mi ohrnuje nos a je boj neco do nej dostat, mame 15 mesicu a jsme diky sunaru na 17 kilech mozna i vic teprv se budem vazit u doktorky 🙂