• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak naučit syna jíst jogurty?

26. prosince 2010 
ahoj,muj syn 6mes.nechce ani za nic na světe banan ani žadnej jogurt ani vyživy,prostě nic :unamused: ale jidlo jako brambory,zeleninu a maso to ji!!tak jak ho naičitty jogurty??????diky za rady
25. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně s jogurtem můžeš ještě počkat :wink:
Můj malý teda s jogurtem neměl problém...ta to ted jim moc neholduje :unamused:
Ale víc jak jogurty mu chutnaly pudingové deserty od Nestlé ..jsou od šesti měsíců a moc dobré.Příchuť vanilka a čokoláda.
Nebo zkus do toho jogurtu(my začly na bílé Holandii)rozmixovat jablíčko :wink:
26. pro 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. pro 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baradisk v půl roce bych to moc neřešila,přeci jen má ještě mlíčka dost na pokrytí :wink: Já jsem tohle řešila pár měsíců zpátky,ale nám už je 20 měsíců :sweat_smile: Kluk mě nechtěl najednou nic co "smrdělo " po jogurtu,mlíku,tvarohu.. zkusila jsem najet trochu fígl :sweat_smile: nejdřív jsme ochutnali prstíčkem :grinning: a najednou mu šmakovalo,po chvilce si vzal lžičku sám a od té doby baští zase jogurty :sweat_smile: Akorád nevím jak by na to reagovalo 6 ti měsíční mimi,přeci jen ti moji jsou starší a rozumějí co říkám(teda občas :grinning: ),ale nehrotila bych to,my nebyli kojený takže s příkrmama jsem začínala v těch 4 měsících,ale jogurty jsem začala až v 8 :wink:
26. pro 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyť všechno stejně nemůže mít najednou - postupně zařazovat - je mu teprve 6 měsíců - týdně jeden druh - zvykání na nová jídla vám vám vystačí ještě na dlouho. Zeleninu maso brambory - to je i tak dost výživné. Jogurty nejsou vůbec nutné, jak píší holky. Když nechce, zkus to za měsíc - třeba nadrbané jablíčko s dvěma piškotama , kousek rozmačkaného banánu- naši to měli rádi. Pak jsem do té kaše přidala lžičku jogurtu, taková sladká kejda to byla :sweat_smile: Ale tohle jedli tak od 8 měsíce taky. V šesti se to fakt nemusí se sortimentem přehánět.
26. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek