Jak naučit syna jíst jogurty?

baradisk
25. pro 2010

ahoj,muj syn 6mes.nechce ani za nic na světe banan ani žadnej jogurt ani vyživy,prostě nic 😒 ale jidlo jako brambory,zeleninu a maso to ji!!tak jak ho naičitty jogurty??????diky za rady

jakoubka
26. pro 2010

Klidně s jogurtem můžeš ještě počkat 😉
Můj malý teda s jogurtem neměl problém...ta to ted jim moc neholduje 😒
Ale víc jak jogurty mu chutnaly pudingové deserty od Nestlé ..jsou od šesti měsíců a moc dobré.Příchuť vanilka a čokoláda.
Nebo zkus do toho jogurtu(my začly na bílé Holandii)rozmixovat jablíčko 😉

jakoubka
26. pro 2010

jé ,tak promiň ,je to až od 8.měsíce 😒
http://www.promimino.cz/prikrmy-a-polevky/nestl...

crca
26. pro 2010

@baradisk v půl roce bych to moc neřešila,přeci jen má ještě mlíčka dost na pokrytí 😉 Já jsem tohle řešila pár měsíců zpátky,ale nám už je 20 měsíců 😅 Kluk mě nechtěl najednou nic co "smrdělo " po jogurtu,mlíku,tvarohu.. zkusila jsem najet trochu fígl 😅 nejdřív jsme ochutnali prstíčkem 😀 a najednou mu šmakovalo,po chvilce si vzal lžičku sám a od té doby baští zase jogurty 😅 Akorád nevím jak by na to reagovalo 6 ti měsíční mimi,přeci jen ti moji jsou starší a rozumějí co říkám(teda občas 😀 ),ale nehrotila bych to,my nebyli kojený takže s příkrmama jsem začínala v těch 4 měsících,ale jogurty jsem začala až v 8 😉

kubaka
26. pro 2010

vždyť všechno stejně nemůže mít najednou - postupně zařazovat - je mu teprve 6 měsíců - týdně jeden druh - zvykání na nová jídla vám vám vystačí ještě na dlouho. Zeleninu maso brambory - to je i tak dost výživné. Jogurty nejsou vůbec nutné, jak píší holky. Když nechce, zkus to za měsíc - třeba nadrbané jablíčko s dvěma piškotama , kousek rozmačkaného banánu- naši to měli rádi. Pak jsem do té kaše přidala lžičku jogurtu, taková sladká kejda to byla 😅 Ale tohle jedli tak od 8 měsíce taky. V šesti se to fakt nemusí se sortimentem přehánět.