Málo jí. Čím to může být?

ljjuba
10. črc 2010

Ahojky,
chci se zeptat, poslední měsíc mi Mišulka nechce vůbec papkat. Přes den má 5-8hodinové pauzy během kojení a už z toho začínám být v tomto vedru zoufalá, protože mi nechce přijmout ani lahev s vodou,čajem či sunarem. Dr. mi poradila, jelikož málo i přibral, ať na noc dávám kaši a ta mu také moc nechutná - sní max. 90ml a to se musím hodně snažit. přemíšlím, že mu začnu dávat příkrmy, ale nevím, jestli není brzy??
Nemáte nějakou radu čím to může být?zduřelé bouličky na dásni má už od 3.měsíce, tak to třeba může být tím?

marketa137
11. črc 2010

@ljjuba tak koukam že je tvůj malej stejně velkej jako náš a dělá problémy taky. Tomík je na UM od narození a co jsme už vše yvstřídali a psolední ěmsíc je to hrůza 😒 . od doby co ochutnal příkrm je mlíko problém, za celý den do ěnj narvu max 500ml a víc nevezme. taky moc nepřibral takže prý můžeme dávat víc příkrmů a už i ovoce. na sváču sní ěbhem pár minut 1/2 banánu a ten mu teda chutná. V 6m mu zkusim dát banánovej sunar a jinak fakt nevim co bude pít 😒 . on někdy ani nechce otevřít pusu, jakmile mu tam dostanu dudlík tak začne pít a po chvilce se začne vztekat a převrací se ze strany na stranu 😒 . Taky uvítam každou radu. On teda veliký pauzy nemá, jen v noci spinká od 2 m celou noc a přes den pije ale s pauzama a pak má ty příkrmy, těch by sněd určitě i víc ale to si zase říkam že pak by mlíka vypil ještě mín 😒

martinaho1
11. črc 2010

Muj maly ma 5,5 mesice a taky je to s papanim ted horsi. Od porodnice ho dokrmuju, teda pres suplementor, ale protoze ted nechce ani kojit ani dokrmovat pres hadicky, tak mu to uz cpu a trosku nutim i klasickou mam lahvi, jen aby mel aspon tekutiny, ale zatim ma dost pocurane pleny, tak snad v poho. Jinak, co se zmenilo, tak ted v lete i hodne spi pres den, to pred tim byla vyjimka a boj ho uspat. 🙂

marketa137
11. črc 2010

tak Tomík je spící od narození, ted usnul kolem 14h a ještě spí. Dneska jsme mu dala čaj ale asi mu nesdí bylinkový protože to blinkal ale pil docela rád když zjistil že to neni mlíko. Jen před příkrmem dam mlíko a pak se dojí jídlem. Kouknu spíš na ovocný čaje a nebo štávy a budu mu to ředit vodou, alespon at má dost tekutin 😉