Sirupy Pediakid - recenze

10. pro 2017

Ahoj holky, prosím pomohli vám ty sirupy? Naše dvouletá Natálka je fakt diblík vyhublej, ji hrozně málo, vím na hlad neumře, ale ve dvou a půl letech má 12kg na 100cm, žebra ji lezou hrozně. I spánek se poslední rok zhoršil. Přemýšlím ó těchto sirupech na snadné usínání a na zvýšení chuti k jídlu. Díky za vaše zkušenosti 😊

kaci11
11. pro 2017

Ahoj,resila jsem podobnou situaci. Taky jsem kupovala holce i nitridrinky v lekarne a taky ten pediakid a sanostol a pod. Pediakid jsem mela na spanek a chut k jidlu. Mam ho jeste doma ale uz ho mepouzivam. Nemuzu rict jestli pomohl,po par dnech ho jist nechtela,rozjedla se me az ve skolce. Tam problem neni,tak ji pekne,doma obcas jeste nejaky bojkot,ale kdyz ji krmim tak to sni. Zkusit to muzes,ale myslim si,ze ve skolce se rozji,bude papat s detma a neda ji to. Preju hodne sil.

koncita
11. pro 2017

@bartovaandrea nevím, jak ten na podporu chuti, ale ten na spánek u nás bez efektu.

babka
11. pro 2017

@bartovaandrea U nás pediakid bez efektu. Pomohl multisanostol. Celkem se po nem rozjedla.

autor
11. pro 2017

Díky holky, zkusím holt a uvidím. Ten spánek je vedlejší 😂 ikdyž spát v kuse víc jak hodinu by bylo fajn, hlavně to jidlo. Teď měla střevní chřipku a vážně vypadá jak dítě z Afriky.

cilkat
13. led 2018

Pokud tě to uklidní, můj dvouletý chlapeček má 10,3 kg... netuším, co s ním, aby jedl... (Porodní váha 3,4kg... takže žádný úvodní hendikep nemá...)

autor
13. led 2018

U nás to docela zabralo ☺ konečně ji. Mě ani nejde o to aby nabrala, spíš aby jedla normálně a dostala do sebe co potřebuje ☺

vecerinka
20. kvě 2018

Mám syna 2r 4měs. Má 9,8kg. 88cm. Jí málo, je hyperaktivní a po zdravotní stránce je ok. Byla jsem s ním v nemocnici. Taky pořád řeším co mu dávat jíst...