Pediakid na spaní - zkušenosti

balogis
23. zář 2018

Zdravím vás.
Prosím máte někdo zkušenost s pediakid pro klidný spánek?syn,11 měsíců,mi od miminka spal krásně,posledních pár měsícu,se v noci budí,strašně sebou mrska,prevaluje se a to ho většinou vzbudí.Zuby to nejsou,je zdráv .Funguje tento sirup?Opravdu potřebuju spát už,mám ještě dceru devět let ,takže péče o tyhle dva,domácnost plus třikrát týdně trenink mi dává zabrat.Dokud sem přes noc spala,tak to šlo,ale teď si připadám jako zombie.

patmouse
23. zář 2018

My jsme využívali asi dvě balení,ale nemám pocit,že by to pomohlo... 🤔

balogis
autor
23. zář 2018

@patmouse toho sem se bála 😷

crazyduck85
23. zář 2018

Syn měl kolem roka také špatný spánek, nám pomohli Krizové kapky od Bachovy esence

balogis
autor
23. zář 2018

@crazyduck85 děkuji zkusím

patmouse
23. zář 2018

@balogis ono to pusobi na kazdeho jinak. Za me nic moc. Sice ji sirup chutnal,takze si ho rada brala (obcas jsme meli s nejakymi sirupy,treba na kasel, problem,ze je nechtela jist 🙈), ale nepocitovala jsem ze vy pak lepe usinala nebo se mene v noci budila. Spis se to casem srovnalo samo.
Jsou ji dva a ma proste celou dobu takova stridava obdobi. Jeden cas usne do 5 minut s spi klidne,pak ji to trva dele,nemuze zabrat a v noci ze spani knoukra nebo se budi...

balogis
autor
23. zář 2018

@patmouse no jasný.malý uz od konce sestinedeli spal téměř celou noc,pak ho trochu trápily zuby to se budil s pláčem,teď je to jiné,šíleně cestuje po postýlce a to ho pak vždycky vzbudí,přijde mi,ze ma ten spánek takový neklidny tudíž ho mám neklidny i já😂

penelope87
23. zář 2018

Zkus bylinkový čaj od Sonnentoru na dobrou noc. Z mé zkušenosti dost záleží, co dělá před spaním. Aby už aspoň hodinu před spaním jsi ho zkusila zklidnit a nehrál si třeba při plném světle. Já nastavuju se soumrakem noční režim - rozvěcuju jen minimum, aby bylo vidět, je to měkké světlo, jen body. Je to od té doby u obou dětí lepší.

patmouse
23. zář 2018

@balogis Asi tak... já teda nemám na starost ještě staršího sourozence, ale za dva dny mám termín porodu, takže to spaní je samo o sobě už tak trochu o ničem, a když mi do toho xkrát za noc spínala chůvička, když malá vykvíkla nebo se víc zavrtěla, tak o bylo o to horší... ale u ní je to právě jak na houpačce no... teď má období, kdy sice malinko déle usíná, ale je u toho klidná, leží a nedělá voloviny jako jindy, a noci jsou celkem v pohodě...tak uvidíme, co bude dál... 😉

aurum4
23. zář 2018

U nas je to se spanim to stejne a resila jsem to s homeopatkou, aby maly dostal bylinky primo na miru. To co totiz zabiralo na jine deti z doporuceni maminek, tak na neho skoro vubec.

swetlusska
24. zář 2018

Zkoušeli jsme homeopatika -Sedalii a nezabralo. Pediakid je aspoň z bylinek, takže máme už druhý a myslím, že snad zabírá, věřím tomu víc než placebu a homeopatikům.

balogis
autor
24. zář 2018

@aurum4 ja právě nejsem moc fanynka homeopatie,ale nejsem ani pro ti ní,jen mám s homeopatiky špatnou osobní zkušenost.Ale děkuji