8měsíční dítě - najednou chce v noci řádit. Zkušenosti?

evulakebula
26. pro 2020

Zdravim,

mam 8 mesicniho syna(8mesicu a 5dnu). Od narozeni prospal celou noc, jen se probudil na mleko a zase spal, jelikoz je s nami v posteli, tak jsem jen vystrcila prso, syn si podudlal a spal dal. Spal cca 12 hodin v kuse.

Chodival vetsinou spat okolo 19hodiny, nekdy se to protahlo az n 21 hodinu. Najednou se z niceho nic probudi treba ve 23hod, plny enegergie, chce si povidat, sili v posteli, chce lozit, drzi se a s operou stoupa, snazi si sedat. Po nelika pokusech ho uspat, marne, to vzdam a odnesu do pokojicku si hrat, kde takto sili jeste treba dve hodiny. I pres silene vykony, kdy si mne oci, ale uspat jej stale nejde. No proste silene. Nekdy se jen tak probudi v 1 rano a radi do pul 4. Jakoby se ze snu probudil a potreboval dohnat trenink lozeni.

Mate nekdo tyto zkusenosti? Ja doufam, ze je to jen nejaky vystrel, ze se to zase urovna. Uz to trva asi 6 dni. 😳
Tesila jsem se na svatky, jak nebudu nic delat a odpocivat, misto toho mi asi vybouchne hlava 🤯😂.

Prosim o vase zkusenosti a utechu, ze se to zase spravi...

Dekuji

Krasny vanocni cas

Evka

vladienka
26. pro 2020

Spravi sa to, to su take obdobia.. moc mu pracuje mozog, strasne vela sa teraz naucil, skusa to, nevie sa ukludnit. Pred spanim skusit zaviest klid, pritmie atd, ale inak proste len pockat. Hlavne to v noci vydrz v loznici v tme, rozhodne ho neber hrat sa do obyvaku

lessika
26. pro 2020

@evulakebula u nas to stejne :D 7 mesicu a kousek a najednou se nechce spat, ale hrat 🙂

michaelarousova
26. pro 2020

@evulakebula taky jsme meli takove obdobi☺️V dobe kdy se toho hodne naucil..stoupat,chodit atd..a byl toho asi plny a musel i v noci😂 ale nikdy jsem ho nenechala hrat..to je posle me chyba☺️Ale zmizi to toho bych se nebala☺️

ekou
26. pro 2020

Jednou se to zlepsi, ale u naseho rocniho krakena to zacalo cca v 7mesici a minimalne co tri tydny si to zopakuje i ted (probudi se v cca 0.30 a vydrzi do 3.30)

leniczka23
26. pro 2020

Ahoj, jak u nás, ale u nás to začalo o něco dýl. Z mojí zkušenosti dvou dětí má každé dítě super období. Takže nezbývá než jen čekat a doufám že to brzo přejde. Každopádně poradím v noci žádný hraní, žádná televize, nerozsvicet, prostě v noci se spí. Je to mazec, mě u toho škrábal, tahal za vlasy, neustále mi prilehaval prsa 😂 trvalo to skoro 3 týdny. Poradím ti, zkus homeopatika Camilia u já docela zabraly.

evulakebula
autor
28. pro 2020

Predevcirem spal od 19hod do 8 rana. Rikam si, super! Vcera... usnul v 19hod., ale ve 21hod se vzbudil. Zustali sme do 23hod. v loznici v posteli a potme. Ty dve hodiny urputne lital po posteli a trenoval 😳😂. Kolem tech 23hod., kdy padal unavou, ale nechtel lezet, jsm jej vzala do satku a do peti minut usnul. Ale kde se to v tech detech vezme, ze z niceho nic ze spanku vsstane a leze... oci jak baterky a valcuje hlava nehlava vse, co potka 😂.