Pro nespavce 2019. Máte chuť si pokecat?

matildapg
22. lis 2019

Ahoj holky, najde se tu nějaká z vás, která by pokecala?
Mám 2 letou dcerku a od těhotenství mám problém se spaním. Bohužel přestávám věřit svým "kamarádkám"...tak hledám někoho kdo má dobrou náladu a chuť si pokecat 🙂

matildapg
autor
23. lis 2019

@odula no me prdrdola spi uz od 9 hodin...a ja cucim na tv.

matildapg
autor
23. lis 2019

@vitezove a ja v to taky verim, ze zde nekoho muzu najit 🙂

zelenaesmolda
23. lis 2019

@matildapg tak good luck

matildapg
autor
23. lis 2019

@zelenaesmolda a co hledas na MK ty?

odula
23. lis 2019

@matildapg 👍 good . Co dávaj?

matildapg
autor
23. lis 2019

@vitezove no taky to tak mam..do skole jsem se ucila do 2 do rana...a to jsem byla nejproduktivnejsi.

matildapg
autor
23. lis 2019

@odula v tv normalne davaj prd...pratele jdou uz 6 ket dokola na nova 2 😀...ale pustila sem si film starej...skleneny dum.

vitezove
23. lis 2019

@matildapg zítra musím vstávat docela "brzy" 😀 jakože v půl desáté třeba 😀. Ale když si půjdu lehnout, tak stejně neusnul. A to jsem dneska byla fakt utahaná.

odula
23. lis 2019

@matildapg "starej"? Ja mysea ze bude tak z osmdesatek když starej. :D ale asi se taky kouknu když v tam hraje Stellan ;) dík za tip. Tobě se to líbilo?

lucijeennaa
23. lis 2019

@matildapg Já na to nikdy netrpěla, až teď v těhotenství posledních pár týdnů...

opeth
24. lis 2019

@matildapg jojo dnes jsem se aspoň vyspala par hodin - hura hura hura 🙂

opeth
24. lis 2019

@matildapg je škoda že jsi z druhé strany Brna :( já jsem ze severu (tedy jen pár let) jinak jsem ze Slezska 😊

matildapg
autor
24. lis 2019

@odula neni to spatnej film, takovej trosku napinak. Mam rada takovy starsi filmy.

matildapg
autor
24. lis 2019

@opeth no to je blbý, ale autem se dá taky dojet kamkoliv 🙂

matildapg
autor
24. lis 2019

@vitezove ja si kupuju prasky na spani persen jsou to jen bylinky nic skodliveho...ale musi se to jist pravidelne. Coz je vzdy kamen urazu

matildapg
autor
24. lis 2019

@lucijeennaa no ja to mam taky z tehotenstvi...a stale me to drzi i skoro 3 roky po...

zelenaesmolda
24. lis 2019

@matildapg
ja se sem vetsinou chodim bavit,vzdycky mi nejaka diskuze posune limit toho kam az muze sahat lidska hloupost 🙂

hermia
24. lis 2019

@matildapg ja furt doufam ze na pisecku pristi rok nekoho potkam.. a kdyz ne, nevadi.. preziju to s tet 11cti měsíčním a v cervnu s miminkem a hlavne s manželem.. dyt to jsou lidi se kterymi mame hlavne mluvit, a jak se dostanu do prace (kadernice) tak se vykecam az az.. negativni kamaradky vyřaď, kdo ti uz nesedi-vyřaď a vykasli se na to.. neuvazuj nad tim.. co se ma stat, stane se a treba prijde nova pani ktera ti zase na nejaky rok sedne 😉

matildapg
autor
24. lis 2019

@zelenaesmolda no ja kdyz uz vidim naky "hloupy" dotaz od nake maminky..spis me udivuji komentare ostatnich dokonalych zen.

matildapg
autor
24. lis 2019

@hermia to bude doma veselo s dvema prdouskama. No cekam, az se zas nekdo ukaze...zas si rikam, ze lepsi cekat na kamaradku nez na manzela...🙂

zelenaesmolda
25. lis 2019

@matildapg
no,nemusis byt dokonala zena,abys byla schopna zajit do lekarny pro tehotensky test ne? 🙂

matildapg
autor
25. lis 2019

@zelenaesmolda ja to myslela, ze se chytrolinky chytaji kazdeho slova...asi pro zabavu.

zelenaesmolda
25. lis 2019

@matildapg
ja jsem pochopila jak jsi to myslela

lucijeennaa
26. lis 2019

@matildapg To snad nechci ani slyšet 🙈 Šmarjaaaa umřela bych...