Hledám zubaře v Brně

glorinka27
26. únor 2017

Ahoj. Nevím, zda sem můj dotaz patří, ale snad ano a snad mi poradíte i doporučíte. Hledám zubaře/zubařku v Brně. Moje zuby jsou v šíleném stavu. ☹ u zubaře jsem byla naposledy před 5ti lety a po tak silenym zážitků, jsem prostě nešla. ☹ Radši jsem do sebe cpala plno léků na bolest a odolávala ☹ ale už to nejde. Potřebuju opravit zadní zuby a jeden přední. Po druhém diteti jsem rekla, ze už musím. Tak hledám opravdu trpělivýho, hodného, který se na mě nebude divat skrz prsty a hlavně, cenově dostupného. ☹ můžete mi Prosím poradit, kde takového v Brně najdu a bere nove pacienty? Předem moc děkuji, hezký večer.

blahova_andrea
26. únor 2017

bohužel neporadím, ale zuby jsou fakt peklo...přeji velké štěstí na nového lékaře, ať tě zbaví strachu a pomůže ti

kafkovi
26. únor 2017

Já jezdím do zbýšova za Brno...denscaninus.cz... jsem tam velmi spokojená. Taky jsem v Brně nemohla najít nikoho, s kým by kdo byl spokojený

glorinka27
autor
26. únor 2017

@blahova_andrea to jsou ☹

glorinka27
autor
26. únor 2017

@kafkovi
Já nemám auto nevím, jak bych tam jezdila ☹

glorinka27
autor
26. únor 2017

@blahova_andrea a Děkuji 😔

afroditka6
26. únor 2017

Já chodím k panu doktorovi Šaškovi na Rybkové. Mladý a velmi sympatický doktor a i mě, která je mega hysterka, zvládl 😉

petra1612
26. únor 2017

My byly v pátek poprvé u Dr. Šišákové, zubní klinika Exte u hlaváku. A zatím na nás udělali všichni velice příjemný dojem. Náš známý tam šel když mu jeho zubařka totálně odrovnala zuby a prý mu je za pár návštěv dali dohromady. A hlavně bezbolestně ☺

hebca
26. únor 2017

Tady určitě berou nové pacienty, v pátek jsem tam zrovna přihlašovala maminku, chodíme tam celá rodina, včetně naší dvouleté dcery. Jsou tam moc hodní.😇

risu
26. únor 2017

Mudr. Zdenka Karbanova na Zlutem kopci. Moc mila zubarka.

orvokki
26. únor 2017

Chodím k MUDr. Mikettovej (dentartbrno.cz), ordináciu má v centre Brna na Kozí. Už k nej chodí aj môj manžel, brat a dve kamarátky, ako som ju všade odporúčala. 😀 Je neskutočne milá, trpezlivá, ambulancia je moderne vybavená, spraví ti tam aj RTG. Opravila mi dva roky sa vlečúci zápal ďasna, nádherne dorobila odlomený zub, vyliečila niekoľko mikrokazov, ktoré predchádzajúci zubár prehliadol. A je tam aj dentálna hygiena. 😉

lenusaak
26. únor 2017

Chodím do Smile factory. Velmi peclive a milé lekařky a ja jsem moc spokojená. Moderni vybaveni ktee zahrnuje komplezni peci o chrup ( rtg..) dentalni hygienistky take perfektni a precizni. Ja jsem moc spokojena

glorinka27
autor
26. únor 2017

@orvokki Děkuji a cenově jsou na tom jak?

orvokki
26. únor 2017

@glorinka27 má zmluvy s poisťovňami, takže tie bežné veci sú zadarmo, resp. hradené poisťoňou. Za umrtvovaciu injekciu som tiež nikdy neplatila. Biele plomby si platím, cca 1-3 tisíc/zub, záleží od rozsahu, tie najdrahšie boli veľké zákroky, zub potreboval výplň atď. Mne osobne to príde cenovo prijateľné, vzhľadom na rozsah, kvalitu a to, ako sa s tým zubom vyhrá. No nemám prehľad, koľko sa pohybujú ceny u iných zubárov, takže nemôžem porovnať a povedať, či je drahá alebo lacná. 🙂

linusha
26. únor 2017

Nevím jestli ještě bere ale paní doktorka Kopecká na Pekařské chodíme tam oba s taťkem a nemůžeme si ji vynachválit - je precizní, hodná, věčně dobře naladěná, je tam i rtg. Prostě profesionálka 🙂

dora13
26. únor 2017

Ja chodim do Dentina, k doktorce Jelinkove a jsem spokojena. Sidli v arealu bohunicke nemocnice a na dverich maji, ze berou nove pacienty. Cenove asi tak standardne, bila plomba bezna kolem tisicovky, za korunku jsem davala 5000, co tak koukam, tak bezne brnenske ceny, zubar je draha sranda😒

hraaasek
26. únor 2017

My chodíme v Žabovřeskách k panu Novákovi http://filident.webnode.cz/ S jeho přístupem jsme moc spokojení. Co se týká ceny, tak bych řekla, že dnes všeobecně už jsou zubaři dražší záležitot. A pokud ne, tak to není jejich vstřícnost, ale spíš nemají tak dobré vybavaní a metody. O to víc pečlivě ty zuby poslední dobou čistím :D :D

prostejina
26. únor 2017

Já ti neporadim, jen te ubezpecim, ze jsme na tom stejně. Zubař naposled před 3 lety, roste mi osmička, bolest jak prase, a taky hledám někoho normálního a hodnyho v Brně 😀

glorinka27
autor
26. únor 2017

@dora13 tam je jen paní doktorka Janovska, pokud se divam spravne.

glorinka27
autor
26. únor 2017

@prostejina ja mám asi zánět a teď tak trpím, ale už jsem si řekla, že musím :-/ tak snad najdeme 🙂

prostejina
26. únor 2017

@glorinka27 snad jo 🙂 ale asi tam necháme majlant, co? :-/

glorinka27
autor
26. únor 2017

@prostejina Jeden přední potřebuju hlavně zachránit bílou, ty vzadu dva nejspíš půjdou pryč a jeden, dva možná tři opravit. Jo bude to drahý, ale postupne to půjde. Ted ještě najít takovýho, kterej me fakt zvládne. 😨

dora13
26. únor 2017

@glorinka27 dentino.cz, asi koukas jinam🙂

glorinka27
autor
26. únor 2017

@dora13 jo, ja se divala na dentina.cz děkuju 🙂

glorinka27
autor
26. únor 2017

Nechodí někdo na kliniku K11? A když, tak ke komu? Děkuji za odpovědi 🙂

luckyne
26. únor 2017

Manžel i celá jeho rodina jezdí k MDDr. Zdeňkovi Linhartovi (ulice Kořenského v Řečkovicích), jsou tam moc spokojení, že jim vůbec nevadí za ním jezdit skoro 50km.

monaluza
26. únor 2017

Kdyz jsem jeste bydlela v Brne, chodila jsem k MUDr. Borkovcove na Halasovo namesti.

clear301
26. únor 2017

V Sorriso aktuálně na Vídeňské jsou naprosto skvělí!!! Já tam tedy chodím na rovnátka, ale dělají vše možné a taky mi tam trhali moudráky, super bez bolesti, ani potom nic, no prostě luxus, taky tam jezdím 70km...

lovely_creature
27. únor 2017

http://www.ascendentclinic.cz/
Nedám dopustit na tuhle kliniku! Přístup, ochota, a ty zkušensoti. Řezaly mi4 osmička naráz a u zákroku jsme se smála jak mě pan doktor pořd rozptyloval. Neskuteční borci.

simiksim
27. únor 2017

Perfektní zubař je Michal Nesrsta, má ordinaci naproti Dobráku, ale nevím, jestli ještě bere. Ale je fakt perfektní 🙂)