Konizace děložního čípku ambulantně - U Apolináře

jajula8
22. črc 2018

Ahoj ženy, čeká mě konizace děložního čípku a chci se Vás zeptat jestli v porodnici u Apolináře v Praze provádí zákrok ambulantně, že můžete jít hned domu nebo alespoň za pár hodin. Budu se objednávat, ale chtěla bych znát zkušenost. Děkuji vám za reakci 🙂

bera28
23. črc 2018

Před měsícem jsem byla na konizaci v Podolí. Ráno v 7,00 nástup, ve 14,00 domů. Předpokládám, že Apolinář by to mohl mít podobné. Akorát co vím, v Motole strávíš 3 dny.

absintka19
23. črc 2018

@bera28 ty jo. Ja konizaci zazila pred 5 rokama a zakrok trval par minut, pak jsem odpocivala v ordinaci a sla domu (radeji s doprovodem, nevedela jsem co me ceka tak pro sychr)

balogis
23. črc 2018

@bera28 v Motole to dělali mě,nástup ráno a večer nebo další den ráno domů,tři dní jsou haluz kdo vám to řekl?

malenka3
23. črc 2018

@bera28 v Motole nástup ráno, po obědě domů, tři dny není v běžném zdravotním stavu normální, nevím, odkud to máte.

bera28
23. črc 2018

@balogis loni na podzim tam byla kamarádka a strávila tam 3 dny- jeden den nástup, druhý zákrok, třetí domů.

malenka3
23. črc 2018

@bera28 tak možná nebyla standardní pacient (může být diabetik, problémy se srážlivostí krve, horší nález na čípku, specifický nález z histologie), prostě něco, proč byl důvod ji tam nechat déle, ale standardně to nedělají takhle.

balogis
23. črc 2018

@bera28 tak to byl někde asi problém,možná se báli doktoři krvácení.Ja tam byla 2014 ráno nástup a odpoledne pouštěli.ja byla pres noc jelikož jim praskla voda na oddělení a ja se dostala na sál až ve tři odpoledne .to chudák kamoska.on je to prý malý zákrok ale je to co se krvácení prý blbý,člověk pak musí být v klidu.