Angelsounds - kdo ho používal?

andrea55555
10. pro 2018
andrea55555
autor
10. pro 2018

Ahojky, prosím používal tady někdo angelsounds ? A dřív? Já ho dostala v 9tt a hledali jsme srdíčko, první den 3x denně 10 minut , podobně i druhý, třetí 15 minut a odpoledne 30 , nenašli jsme, nenapadlo nás, že by to mohlo škodit. Používaly jste ho brzy , dele ? A je mimco v pořádku? Děkuji

saminomimino
10. pro 2018

Uvádí že funguje od 12tt ale ani v tom týdnů ho vždy mamce nenajdou,já zkoušela od 10tt a obvykle jsem našla ale chvilku to zabralo čas,pak se mi stalo že ve 13tt jsem nenašla,pak zase jo,nebezpečné to asi moc není ale určitě to užívat v rozumné mire

andrea55555
autor
10. pro 2018

@saminomimino dekuji za odpoved , a zkoušela jste na začátku víc? Já pak přestala, teď zkouším po 3 dnech , nebo po týdnu max 5 minut než najdu , už abych cítila pohyby . Miminko máme vymodlené, tak se toho teď bojím i když mě dr uklidnil . Říkám si , vymodlené a ještě mu třeba ublížím:/

saminomimino
10. pro 2018

@andrea55555 já poprvé zkoušela 9+3 a nic nedalo mi to tak hned druhý den a našla jsem,pak vždy,zkoušela jsem tak jednou za 5-7dni,já děti mám ale jsem po potratu,tak se teď bojím všeho,jsem 17tt a čekám na pohyby,do toho dvakrát hospitalizace kvůli krvácení,nejdřív z cévy pak z hematomu,tak trnu každý den,hodně štěstí,hlavně si zachovat pozitivní mysl

adinka19
10. pro 2018

@andrea55555 Ahoj, ja pouzivam doted 35+4 🙂. Taky me nekdy desilo, ze jsem srdicko treba tri dny nenasla, ale mala se v brisku hodne mele, takze se proste obcas natocila tak, ze nebylo slyset.

jednaholkaa
10. pro 2018

Ja bych do toho nesla, pro mimi to zadny benefit neni a mozna navic skodi.. Radsi jsem se vyklidnila a pockala na pohyby..

andrea55555
autor
10. pro 2018

@saminomimino tak to si užíváte:( držím palečky ať je vše v pořádku. Já to řešila i s dr . Tem říkal, že zazobane zenske si domů kupuji přímo ten ultrazvuk A hledí na mimco pořád a děti zdrave . Tak snad ma pravdu 🙂

andrea55555
autor
10. pro 2018

@adinka19 děkuji, používala jste taky tak na začátku a dele než jste srdíčko zachytila?

pajule88
10. pro 2018

Já jsem to zkoušela od 10tt, poprvé jsem srdíčko našla ve 13tt. Po špatných zkušenostech jsem potřebovala ujištění, že miminko žije. Ale poslouchala jsem tak 2x týdně pár minut.

harleta
11. pro 2018

Zdravim, jem 30tt a angel jsem pouzivala asi od 13tt a vzdycky jsem zachvilku srdicko nasla. Kdyz jsem si namazala vazelinou, slo to hned. Z pocatku jsem poslouchala rano a vecer. Jen pro muj psychicky klid. Jsem na tohle stresar a to neno pro miminko dobry. Ted maleho citim porad jak se mele, takze pouzivam, jen kdyz dlouho nic necitim. Treba jednou za tyden. Prej to neva rikal dr.. Nejhorsi je pro matku stres. A jsme zdravi jakp ripy 🙂

andrea55555
autor
12. pro 2018

@harleta děkuji, mi jde hlavně o ten první trimestr , takhle brzy , četla jsem o tom přehřívání té plodovky atd . A než jsem našla tak to trvalo . V ty dny jsem ale stejne nenašla, trpím i na nevolnosti a zdálo se mi , že mi bylo líp, měla jsem trochu i obavy . Po pár dnech byly nevolnosti zpátky a srdíčko jsem našla po té 10 denní pauze do 10 minut . :/

adinka19
22. pro 2018

@andrea55555 ja jsem zacala pouzivat, az kdyz bylo srdicko slyset, tyden bohuzel neodhadnu, strilela bych od boku ☹