Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

renatalen
14. pro 2012

@vladla z bounty tyčinek jsem nakonec udělala koule a nevím nevím, jestli přežijou do Vánoc... 😀

vladla
14. pro 2012

@renatalen mě už od úterý...ani nevím,kdy jsem to dělala...tuhne v ledničce.Dnes to snad konečně namočím v čoko. 😀

monyliny
14. pro 2012

@vladla mě se taky malej jeden čas budil každou půl hodinu,chodila jsem jak mátoha 😝 To se máš,že ti spí tak dlouho 🙂 Mě spí dopo tak půl až třičtvrtě h. a pak až kolem 13h.vytuhne a spí tak hodku a čtvrt 😝 Mohl by dýl.Teď mě v noci vzbudí tak 3-4krát na kojení.Dnes byl pěkně protivný,jsem ráda,že spí a tady je na chvíli ticho-dokud nedorazí dcera ze školy,ta pusu snad nedokáže držet zavřenou 😀

kitinka76
14. pro 2012

nebožtík má hrozně chlupaté nohy a jednou usnul po obědě jen tak v trenclích. A moji andílci nelenili a přilepili ho izolepou k posteli. Podle řevu, co se z pokoje po jeho probuzení ozýval, je depilace izolepou zřejmě velmi bolestivý zákrok 😀 😀 😀 😀

blahova_andrea
14. pro 2012

Ahoj holky, tak jsem tu pár dní nebyla a už to asi nikdy zpětně nedočtu, tak snad se mi podaří zapojit znovu. Miška měl několik dní horečky a byl jak klíště, takže jsem bez něj nemohla ani wc, však to jistě znáte. Počítač tudíž nehrozil a když se k tomu přidala i porouchaná myš, tak to byl pro mě skoro konec světa 😀 Jsem už na netu asi závislá, protože bez něj si přijdu ještě víc "sama".

cervena_vila
14. pro 2012

@kitinka76 S chutí jsem se zasmála 😵

renatalen
14. pro 2012

@kitinka76 ty tvoje holčičky jsou fakt čísla 😀 😀 😀

monyliny
14. pro 2012

@blahova_andrea Nejsi sama,zřejmě všechny,co jsme tady,tak se cítíme asi často sami,tak proto ty debaty na netu 😉 Tak doufám,že už je Michálkovi dobře 🙂

monyliny
14. pro 2012

Tak děvčata,děcko spí-na jak dlouho usnulo-toť otázka 😝 Dcera odjela se skautkama na dvoudenní výpravu a manžel je s chlapama v hospodě 😝 jsem zvědavá v jakém stavu příjde 🙂 no,přehánět to nemůže,protože je myslivec a zítra mají chlapi hon 😉 Tak si prozatím užívám klidu,koukám na film a sem tam juknu na net 🙂 krásný večer všem 😉

blahova_andrea
15. pro 2012

@monyliny Jj, díky. Už je to zase náš rarach 😀 Já jsem za koníka děsně ráda, bez něj jsem docela odříznutá ...

denisia
15. pro 2012

ahoj, som par dni vynechala a prisla o par stranok .. nejako sa mi toho nakopilo 😉
@vladla - ta fotka nema chybu 🙂
moje deti su nejaki kludasi, teda aspon co sa tyka lumparni, inac je u nas doma ako v dzungli ...
a este pridavam tento link, hrozne ma praca tej pani nadchla ... http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?... .... nedokonalost premenena na dokonalost 😀

renatalen
15. pro 2012

Tak holky, dneska docela pohoda, manžel ráno převlékl malou z pyžama, vzal synka lyžovat, uvařil oběd a uspal malou. Takže paráááda 😀 Musím ho hodně chválit, aby si to zase zopáknul 😀 😀 😀

monyliny
15. pro 2012

Teď mi manžel volal,že se vrací z honu a posezení,že prý se na mě těší 🙂 Já taky,protože kupodivu mi chybí ten rozruch kolem rodiny.Byla jsem dnes jen s prckem a můžu říct,že ten klid a relativní pohoda mi vadila,tak že se těším i na zítra,kdy se mi vrátí má upovídaná dcera. 🙂 jsem zvědavá,jak mi tento názor dlouho vydrží 😉 😀 Pěkný večer,jdu koukat na Twilight ságu 🙂 a písat malému do deníčku,mám tam resty 🙂

miawa
16. pro 2012

Tak já se taky hrdě hlásím k tomu, že nestíhám číst tuhle skvělou a plodnou diskuzi. 😠 Za to jsem dnes zvládla upatlat dvanáctý a poslední druh cukroví, zabalit všechny dárky a provést převážnou část vánočního úklidu. 😀

miawa
16. pro 2012

@monyliny Jé, deníček, já teda píšu sobě, co se který den stalo apod., ale taky už mám resty. Tak třeba zítra. 😀

renatalen
16. pro 2012

@miawa Tak to fakt závidim, teda hlavně ten hotový úklid, u nás je to boj s větrnými mlýny 😀 . Dnes jsem měla príma noc, nejdřív mě vzbudil manžel, když se vrátil domů, pak na mě dvakrát v noci volala malá 😠 . Jinak přeji všem klidnou adventní neděli...

monyliny
16. pro 2012

Já měla taky rušnou noc,malej špatně spal,nevím,co mu zase crnklo o nos 😖 Začalo to Twilight ságou,tak že jsem z toho měla kulový 😒 Já už mám vše hotový.Dárky zabalený,napečeno 13 druhů a uklizeno taky-takový ten normál úklid nepočítám.Teď už jen nakoupit na svátky,zvládnout ván.besídku u Marí v družině,dojít na úřad pro zbytečnou skartu,vyfotit prcka k 1.narozeninám i se segrou 🙂 ,ozdobit stromek,upéct vánočku,opět trochu poklidit,zvládnout tchýni 😝 a normální chod v domácnosti a mám hotovo 😀 😀 😀

vladla
16. pro 2012

Ahojky!!
@miawa Dnes se chystám na namáčení marokánek do čokolády,ale pěkně se po nich zaprášila.Nevím jestli má cenu vůbec tu čokošku rozehřívat. 😀
A vánoční úklid?Tech mě do Vánoc ještě čeká!! 😀
Jinak včera kulturní zážitek asi po roce....Apassionata v O2 areně.
Tchán hlídal,takže jsem si od narození malé poprvé užila 8 hodin naprostého nehlídání!! 😀

vladla
16. pro 2012

@monyliny Tchyně bude s vámi na Vánoce?

monyliny
16. pro 2012

Ty se máš 🙂 To u nás nehrozí.Nejen,že by nikdo nehlídal,ale prcek by stejně brečel jak želva...... 😒 Tchýně na Vánoce?Néé,dej pokoj-fuj 😝 Ne,jen chce přijet na návštěvu 🙂

vladla
16. pro 2012

@monyliny Návštěva stačí viď? 😀
No já tu tchánovce bedu mít na Štědrý večer.Ještě přemýšlím,že bych řekla našim,aby přijeli.Když už tak už.Měla bych to letos z krku a příští rok by jsme mohli být sami! 🙂
Ty jo já jsem ale vyčuraná!! 😀 😀

martiinkab
16. pro 2012

me ted holka taky asi tri dny blbe spi jeste ze ma rada maminku a necha ji psat do deviti ale v noci je to vselijake :/
ale sem rada ze mam aspon umyte okna a vyprave zaclony pak akorat vyluxuju a vytru , zatim jeste sbiram hracky po zemi tak je nahazim do postylky a je to 🙂
spis dela vetsi bordel tatinek 😖 😀 ale jestli ma nekdo nejaky tip co pro chlapa k vanocum sem s tim 😒

monyliny
16. pro 2012

@martiinkab My si s manželem letos pod stromek dáme profesionální horoskopy pro naše děti 🙂 tak já ti moc nepomůžu 🙂 Ale ti závidím,že tě nechá prcek spát do 9h.My vstáváme ráno s taťkou v půl 6 😝

monyliny
16. pro 2012

@vladla No to jsi 😀 Já takový věci řešit nemusím.K našim chodíme 26.12. 😀 A Štědrý večer máme jen pro sebe a tchýně to jeden čas taky zkoušela,hlavně ze začátku,ale na rovinu jsem jí řekla,že jsem zvyklá trávit Štědrý večer jen v úzkém kruhu rodinném a pak na svátky po návštěvách,tenkrát mě citově vydírala-bylo to ošklivý,nepodlehla jsem a od té doby jsem u ní byla za špatnou.Manžel totiž byl poprvé po 32 letech na Vánoce bez maminky a ona to špatně nesla 😒

martiinkab
16. pro 2012

@monyliny tak to by uz me odvezly do Bohnic 😀 asi mam stesti ze mam takove dite 😅 ja vim ze je zlata a hodna ale na Mars bych stejne obcas vyjela 😀

cervena_vila
16. pro 2012

@martiinkab Neocube - magnetická hračka z kuliček
http://unimagnet.cz/18-neocube?gclid=CPLExpz6n7...
tady je namátkou, co se s tím dá dělat, když se to umí:

https://www.youtube.com/watch?v=gidumziw4JE


https://www.youtube.com/watch?v=ZWsT12KWDRY


A když si s tím přestane hrát, dá se to použít jako magnetky na ledničku 😉

Ale co pro manžela letos, to nevím...
Takže nápady sem.

kitinka76
17. pro 2012

Terez si včera sypala do česnečky z dozy takové ty smažené kuličky, co se prodávají jako zavářka do polévky. A trochu jí to nevyšlo, takže v misce měla nakopec nasypané kuličky a zbytek co už nevešel do misky se rozkutálel po podlaze, na ně se okamžitě vrhl pes...... no smáli jsme se jí až jsme se za břicho popadali 😀 😀
No na nás kuličky už nevyšly 😒 museli jsme si odebrat z její misky 😉

monyliny
17. pro 2012

Ahoj holky.Prokůpek mi právě usnul nezvykle brzy,má teplotu a kašel.Počkám do zítra a naběhnu k dr.pro jistotu,ať si ho poslechne.Nedávno měl zánět průdušek.Ach ju,zrovna teď marodí-měli jsme se jít vyfotit k 1.roku a mám toho tenhle týden tolik na vyběhávání a dcera má vánoč.besídku v družině.Se na to vyprdnu ☹

kitinka76
17. pro 2012

@monyliny snad to nic nebude..... 😉

kitinka76
17. pro 2012

jo a taky jsme byli včera na vystoupení - Tete tancuje, tak jme byli juknout na vánoční projekt, 200 děcek namačkaných v jedné pidišatničce, na schodišti a v malé restauračce v předsálí. Pět minut od začátku vyhodil projektor proud v celé budově. Ale že těch 200 vystrašených harantů udělalo kraválu!!!! 😅