Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

monyliny
20. pro 2012

@vladla taky,taky 😀 je to na hlavu 😀

monyliny
20. pro 2012

@kitinka76 Tak já patřím mezi tyhle maminy 😀 My rosteme....my máme kašlík... 😀 Snad mě to opustí,chudák kluk,kdybych takhle o něm mluvila před kámošema,asi by dostal psotník 😀

monyliny
20. pro 2012

@vladla Dík 🙂 Jo a co zubař? 😉

kitinka76
20. pro 2012

já jsem fakt antimatka!! co já dnes vyvedla!! ☹ slíbila jsem Tete, že ji po vystoupení vyzvednu a ODVEZU domů, protože to má přes celé město. A já jsem normálně došla do práce pěšky!!! 😢 naštěstí byly nějaké pochůzky po městě, tak jsem vzala služební vozidlo, vyřídila co bylo třeba pro firmu a jen tak "mimochodem" odvezla domů i malou 😅

blahova_andrea
20. pro 2012

@kitinka76 a co měla za vystoupení? my jsme byli včera konečně Sebíčkovi taky. Měli besídku a hrál na flétničku. Zval nás už několikrát a nikdy to tátovi nevyšlo, tudíž ani nám ☹ tak to asi dostal včera k Vánocům 😀

kitinka76
20. pro 2012

@blahova_andrea ona tancuje 🙂 už třetím rokem, letos poprvé jako profík a už si dovezla ze soutěže stříbro. V létě jedou na ME do Chorvatska, už se hrozně těší, ježíškovi psala o kufr na kolečkách a pořádnou tašku, ať se má do čeho sbalit.

kitinka76
20. pro 2012

@blahova_andrea jinak manžel je kamioňák a svojí dceři taky nikdy nebyl na vánoční besídce ☹

blahova_andrea
20. pro 2012

@kitinka76 jé, tak to je super, to je šikovná. já chtěla chodit na nějaký tance celý dětství, ale nebyly peníze, pak nebylo dlouho zdraví a pak už sem byla stará a do dneška neumím ani polku ☹ má praktický přání, neztratí se 😉

blahova_andrea
20. pro 2012

@kitinka76 a je hodně citlivá? mrzí ji to? nebo už je po letech imunní? naše děti jsou na tátu děsně diví, tím jak s nimi je málo.

kitinka76
20. pro 2012

@blahova_andrea mrzí ji to, ale my jsme to spolu probíraly, že má holt táta takovou práci, že kdyby si našel jinou, tak by zase mamce nemohl dávat tolik peněz.... blabla 😒
třeba loni jsme chtěli jet do aquaparku, byly slevy na rodinné pasy a oni ho nechali trčet přes víkend v zahraničí, tak jsme jeli akorát doprčic, nebo jsme si ji brali na prázdniny, dojeli jsme domů a on vzal tašku, skočil do kamionu a odjel, viděla ho sotva dvě hodiny 😖 ale naštěstí mě má ráda, rozumí si s Tete, tak jsme si ty prázdniny užily i tak 😉

blahova_andrea
20. pro 2012

@kitinka76 hmmm, my se taky nikam s tátou nedostaneme. vidíme ho jen, když máme všechny děti a ty jsou potahaný od nebožky, že jsou rádi, že si můžou hrát v klidu doma a nikam trajdat nemusí. jenže my díky tomu pořád hnijeme doma a nebo si to musíme nějak zařídit bez táty. třeba bylo krásný babí léto, tak jsme chtěli vyrazit do nějaké velké krásné zoo a byli jsme asi jako vy v prčicích. jsem řekla, že jestli si neudělá na jaře čas a nebo nebudou mít děti zájem, tak jedu s prckem aspoň sama do zoo do brna a hotovo!

martiinkab
20. pro 2012

co bych dala za to kdyby se mi vzbudila jen pekrat posledni dny poradne usne az tak po 4 rano 😖 do te doby porad vzhuru mele sebou knuci 😢 sice me necha vyspat do pul desate ale stoji to i tak za nic 🙄

blahova_andrea
20. pro 2012

@martiinkab ale pak jsi celá rozlámaná a den zabitej, ne?

kitinka76
20. pro 2012

@blahova_andrea krásná zoo je v Jihlavě a taky Lešná, kdyby měl táta náhodou čas.... 😉

blahova_andrea
20. pro 2012

@kitinka76 Lešná je krásná, tam jsem byla a ráda bych jela zas, ale měli jsme v plánu myslím Olomouc. No sama se dostanu tak akorát do toho Brna, tak uvidíme. Třeba bude příští rok lepší než tento. Vlastně...určitě bude! 😀

kitinka76
20. pro 2012

@blahova_andrea do Olomouce jsme jely s mojí mamkou a dětma, když jsme koupili nové auto. Po cestě zpátky děcka začaly skandovat "my chceme mekáča" tak jsem se vydala do centra ho najít. A samozřejmě zabloudila 😅 až jsem byla uplně ztracená, tak mě zastavili policajti, že jsem vjela do pěší zony!!! A já jsem vyskočila z auta a se slovy "já jsem tak ráda, že vás vidím!! já jsem totiž zabloudila!!" jsem je skoro objímala 😀 😀 😀 😀 a oni byli tak paf, že mi vysvětlili, jak se z tama dostanu a pustili mě pryč 🙂

blahova_andrea
20. pro 2012

@kitinka76 tak tahle historka nemá chybu!!!

zzuzinda
20. pro 2012

Nazdar, holky, teda vy jste drbalky, nestíhám 🙂 Dnes máme adepta na cestu na Mars, Bára měla v obchoďáku hysterák přes hodinu, i na zem sebou lupla, jeden pán mi držel kázání, že můj chlap je zločinec, že špatně nosí Báru - vzal jí za ruku a za nohu, jak ležela na zemi a poponesl jí 😉 No, zábava, nakonec usnula vyčerpáním bze jídla a tak po probuzení začala na novo 🙂

koubicka
20. pro 2012

mám zážitek, když jsem ještě byla bezdětná, ale hlídala jsem v té době malé synovce 🙂 byla jsem v obýváku a přišlo mi divné, že slyším to hodně divné ticho 🙂 tak si říkám, zakřičím co tam děláte? a nebo se půjdu potichu podívat? šla jsem se potichu podívat a po pravdě jsem něvěděla co mám dělat, jestli jim vynadat a nebo se začít smát, oba byli nahatý a ten jeden tomu druhýmu lízal zadek 😀

vladla
20. pro 2012

@monyliny zubař v poho.Zase za půl roku. 😉

renatalen
20. pro 2012

@koubicka Někdy opravdu žasnu nad nápady dětí 😀 😀 😀
@kitinka76 😀 😀 😀 živě vidím ten výraz v jejich tvářích 😀 😀 😀

koubicka
20. pro 2012

a kam na ty nápady hlavně chodí, že ? 😀 😀 😀

koubicka
20. pro 2012

ještě mám jednu , to už se týká mých dětí. Mám 3,5 letou holčičku a 6 měsíčního chlapečka. Vždycky když potřebuju zabavit malýho a potřebuju něco dodělat, říkám tý mojí treperendě, zaprď Kubíčkovi na bříško 🙂 a najednou se ozve, zaprděla jsem mu na pindíka a on se tomu směje 😀 😀 😀

blahova_andrea
20. pro 2012

@zzuzinda tak z tohohle mám do budoucna velký strach...tohle jednou u nás špatně dopadne

blahova_andrea
20. pro 2012

@koubicka tak to my takhle jednou načapali pětiletou sestru mé kamarádky (nám bylo asi 12), jak HO ožužlává bratránkovi, já do té doby ani nevěděla, co to dělá 😀

koubicka
20. pro 2012

cha, chááá taky dobrýýýý 😀

katka_mel
20. pro 2012

@blahova_andrea V olomouci jsme byli letos a můžu říct, že lešná je mnohem lepší. Zas mají v olomouci větší výběh pro psovité šelmy, ale v lešné mají slony a tučňáky. I s kočárkem mi příjde mnohem lepší lešná. Dostaneš se k více zvířatům.

zzuzinda
20. pro 2012

@koubicka Mám podobnou, neteři vzala ségra dudlík a malá se koupala s o 3 roky starším bráškou, v koupelně klid, ségra tam šla, Čenda seděl, celej rudej a Ivanka s úsměvem říká, maminko, našla jsem dudlíka!!! Hádjete, co bráškovi cucala 😀 Že bych jim to připomněla? Klukovi je 24 let a holčině 20 😉

zzuzinda
20. pro 2012

@blahova_andrea Adam takhle zuřivej a vyrtvalej nebyl, ten se začal vzteka spíš až teď, ael Bára nám dá zabrat...

koubicka
20. pro 2012

zzuzinda , tak to je hodně dobrý , tak až jim to připomeš, tak dej vědět co říkali, určitě už si to v tomhle věku nebudou chtít zopakovat 😀