• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antimatky :-)

29. září 2017 
@ange_de_la_morte Já už jsem okna umývala snad 3x, máme je docela nízko, pod nima radiátory a široký parapet. Děti si tam vlezou a matlaj a patlaj :angry:
22. pro 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renatalen : taky dobré no :slight_smile: u nás teda zatím patlají akorát ty zwířata, ale parapety máme taky široké a okna docela nízko, takže pak asi budeme bojowat se stejným problémem
22. pro 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renatalen Děkuji za přání k uzdravení :slight_smile: Já na tu kupu prádla taky koukám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stromek jsme ozdobili dopoledne a už jen uklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2012 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen já mám takto omatlaný balkonovky u dětí v pokojíčku a taky zrcadlo na velké skříni v chodbě. no už mě to prostě nevzrušuje. umývám až když je tam toho fakt hodně a zasvítí sluníčko...to pak nevydržím :grinning: jinak bych mohla chodit xkrát denně a leštit pořád dokola.
22. pro 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já dneska ještě vyprala dvě pračky prádla, aby to do štědrého dne uschlo a sušák se dal schovat. žehlit to ale rozhodně nebudu. přiznám se, že žehličku jsem držela v rukou naposledy ve 23 letech a vůbec se mi po ní nestýská.
22. pro 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Tak to závidím, myslím s tou žehličkou :grinning:, děti maj v pokojíku prosklený šoupačky a to je taky něco. Nalepila jsem jim na ně spoustu svítících samolepek, aby bylo co nejmíň místa k čištění :grinning:
22. pro 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen já žehlení v mládí začala sabotovat :wink: naposledy jsem žehlila prvnímu příteli, s kterým jsem žila, krčila jsem se u pidi stolku, po jednom tričku mě děsně bolely záda a on to nakonec stejně hned pomuchlal někde přehozený nebo namačkal do skříně, jsem se nasr... a přestala žehlit a od té doby nežehlím :grinning:
22. pro 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak dneska "utekl" manžel mě :grinning:. To jsem zvědavá, v jakém stavu dorazí. Když to přežene, bude zítra za odměnu víc pomáhat :grinning:
22. pro 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a jinak od rána u nás běží: "Já se těším na Ježíška, kdy už Ježíšek přijde..."
22. pro 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renatalen U nás dnes celý den běží "Já chci už nový hry." "Až přijde ježíšek." "Ježíšek není přece." :grinning: Ale já se taky těším na pondělí, na úterý... až si budeme hrát :sunglasses: :grinning: Ale dovolila jsem mu dnes stáhnout jakési příšerky na ipad, tak ho to na nějakou dobu zabavilo, i jsem dovolila u toho sedět a doufám, že od útěrý přilne zase ke stolním hrám. :slight_smile:
22. pro 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyliny Ahojky,tak malá byla už celý včerejšek bez teplot,tak teď čekám,kdy ty raťafáci vylezou! :grinning:
A manžel přišel asi v půl čtvrté ráno a uplně v pohodě. :wink:
23. pro 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak přeji krásný před vánoční den všem!! :wink:
Dopoledne jsme zdobili stromeček,tchyně přinesla vánočku oběd jsem měla od našich,takže se dnes nepředřu! :grinning:
Manžel jel teď pro kapříka a mě se vaří brambory na salát.
Odpol. se zastaví kámoška s rodinou,takže taková pohodička! :wink:
23. pro 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nevím jestli se sem do zítřka dostanu....
proto bych vám všem i vašim blízkým ráda popřála hlavně zdraví!!!
Pak má člověk úplně vše co k životu potřebuje!!!
Krásné klidné vánoce!!! :o))
23. pro 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vladla taky přeju krásné svátky!! hlavně klid a pohodu :wink:
23. pro 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Také všem pohodové Vánoce! Hlavně žádné stresy :slight_smile:
23. pro 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky, tak jsem na živém Betlému potkala dvě ex (manželku a přítelkyni). Nepřináší to smůlu nebo tak něco? :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renatalen jestli tam ex byly spolu, tak určitě!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné Vánoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A pohoda,klídek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2012 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky krásný štědrý den a bohatého ježíška :grinning:
24. pro 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Všem krásný Štědrý den, užijte si to, ta dětská radost je k nezaplacení. :wink:
24. pro 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Hezký den,jak si užíváte po vánoční pohodičku? :wink:
U nás tedy proběhlo vše v klidu.Dokonce i děti ocenily,že dostaly co si přály!Papíry z dárků byly v momentě rozervané na cucky,že v nich nebylo poznat kde které dítě je! :grinning: :grinning:
26. pro 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Poooomoc a už to začíná!!!Dostala jsem krém proti vráskám!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj, děti si dárečky užily. Domík dokonce zapomněl, že chtěl původně něco jiného :grinning:. Takové nadšení jsem ani nečekala :grinning:, bylo to úžasné.
Já dostala jako každý rok nové pyžamo :grinning:, už páté :grinning:
26. pro 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Krásný po vánoční čas holky :slight_smile: U nás už konečně pohoda.Po prckovi dostala holka chřipajznu,ale na štědrý večer už byla bez teploty a já boží hod proležela,pokud mi to děti dovolili :slight_smile: s teplotama.My si nadělili povinně novou televizi už před svátky,tak že u stromečku jsme si užívali "jen" atmosféru a děti u dárků-bylo to krásný.Když si vzpomenu na ten shon,práci a přípravy a pak je v cuku letu po všem,tak asi příští Vánoce se na to ......... :grinning:
27. pro 2012 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyliny U nás máme rýmu.Tedy já mám rýmu a manžel rýmičku na kterou samozřejmě umírá!! :grinning: :grinning:
Už by mohlo přijít jaro a teploučko,když máme Vánoce vyřízené! :grinning:
27. pro 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vladla Taky jsem to včera říkala manželovi,že Vánoce skončili,tak už by mohlo přijít jaro :grinning: Pro začátek budu spokojená,když půjde manžel do práce :grinning:
27. pro 2012 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monyliny a děti do školy!! Už je to dlouhý co?! :grinning: :grinning:
27. pro 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vladla dlouhý už to je :grinning: . Ti dva malí "smradi" už se zase řežou. Teda spíš malá řeže velkýho a on furt kňourá a řve a stěžuje si. Pak se naštve a dá jí na zadek a řve zase pro změnu ona. :angry:
27. pro 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladla který darebák ti ten krém nadělil!! :wink:
27. pro 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u nás je podezřelý klid a pohoda, přežila jsem návštěvu u tchýně, dovezli jsme si nevlastní dceru a dokonce i nevlastní dospělý syn s námi strávil pár hodin :slight_smile:
na mars bych vystřelila pouze manžela, páč mi kecá a myslí si že na to nedojdu!! a já na to vždycky dojdu a pak su nasraná ne za to, že vyvedl kravinu, ale že mi kecá!!!
27. pro 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek