Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
14. led 2013

Hezký den!
Taky čekám jestli prcek nedostane neštovice.Byli jsme minulý týden u sousedů a malý je měl.Tedy už vyloupané,ale o víkendu je chytla jeho sestra. 😉
No to by byl mazec...zuby a ještě neštovice. 😒

zzuzinda
14. led 2013

@kitinka76 Jo, jo, kdo neprodělal neštovice, ten je po kontaktu s pásovým oparem může dostat. Je to stejný virus. Kdo je prodělal, ten může dostat pásový opar. Tak čekám a čekám a doufám....Bylo by mi líto, kdyby Adam na školku v přírodě nejel.

kitinka76
14. led 2013

@zzuzinda ta školka v přírodě by byla fakt škoda.... 😒
@vladla aspoň to budete mít za sebou 😉 my si neštovice vyměňovali, aby to děcka chytly ještě před nástupem do MŠ 😀 😀 😀 😀

vladla
14. led 2013

@kitinka76 Což to jo.A bylo by lepší je chytit i teď v zimě aspoň by se vyhojila a neměla by od sluníčka neopálené fleky. 🙂

kitinka76
14. led 2013

@vladla Tete je měla taky v zimě a bylo to fakt lepší, páč se tolik nepotí a míň to svědí 😉

vladla
14. led 2013

@kitinka76 Verča je dostala poslední týden v červnu a ke konci července jsme jeli na dovolenou.Sice byla vyloupaná,ale stejně jí zůstaly takové růžové neopálené tečky.A měla jich fakt dost.Sice bez teplot,ale měla jsem při mazání nutkání vzít štětec a natřít jí celou!! 😀 😀

zzuzinda
14. led 2013

@kitinka76 To jo, sice si říkám, radši teĎ, než vlétě a měli by to oba za sebou, ale ta školka...On se tam hrozně těší.

kitinka76
14. led 2013

@zzuzinda hmmm, Tinka tak přišla o školu v přírodě kvůli zlomené noze ☹

zzuzinda
14. led 2013

@kitinka76 Chudák, to je teda k vzteku 😒

denisia
14. led 2013

zdravim po dlhej dobe ... tiez sme prisli o skolku v prirode+lyziarsky ... na rodinnej lyzovacke si v piatok moj starsi zlomil nohu ... cela noha v sadre a zajtra ideme do motola - zvazuju operacne riesenie ... ma picne

kitinka76
14. led 2013

@zzuzinda k vzteku to bylo, ale ještě horší byl zdejší špitál!!! zlomenina nebyla jasná, noha dodraná, pod sádrou začala otrava krve, tak ji přijali do špitálu, nitrožilně atb, hrozila operace. Naštěstí atb zabrali a pod kudlu nemusela, po dvou týdnech se dělal kontrolní rentgen, jestli tam ta zlomenina je, ale doktorka odjela na dovolenou a nezapsala tu zlomeninu do PC, tak jí řekli, že už může normálně chodit 😠 za týden se doktorka vrátila, řekla, že ta zlomenina tam je a najednou - hlavně na tu nožičku nešlapej, máš ji zlomenou!!! 😠 😠 😠

monyliny
14. led 2013

@kitinka76 Tak to odpovídá studovaným mozkům 😅 jeden,aby se z toho zbláznil.Chudák Tinka,užila si 😖

zzuzinda
14. led 2013

@kitinka76 To bych je asi pokousala!
@denisia Taky dobrý teda 😒

vladla
14. led 2013

@denisia Ty jo tak ať se vše vydaří a nožka uzdraví! 😉

renatalen
14. led 2013

@denisia Malej... Ať to rychle uteče a nožka je v pořádku.

renatalen
14. led 2013

@kitinka76 To bych se asi neudržela a asi bych na doktorku pěkně ječela. A to normálně nekřičím 😖

denisia
14. led 2013

@kitinka76 jezis, nestras ... maly ma mierne zvysenu teplotu, vraj to by nemalo byt, ale ked som sa dnes pytala doktora, tak vraj ak sa nestazuje na bolest, tak je to teplota od niecoho ineho ...

kitinka76
15. led 2013

@denisia neboj, ona měla dost vysoké horečky, zvýšená teplota bude opravdu od něčeho jiného 😉

kitinka76
15. led 2013

@renatalen tak já nejsem žádný kliďas 😀 😀

vladla
15. led 2013

Dobré ráno!
Tak u nás zalehla s virozou ta nejstarší...jsem zvědavá,kdo lehne jako další.Nakoupila jsem citrony a zázvor a budu to do dětí cpát horem dolem! 😀

zzuzinda
15. led 2013

Ahoj, všichni, tak dneska na mě sedl nějaký splín...Bára má od včera zase teplotu, spí a když nespí, tak je smutná a Adam dnes po víc než týdnu vyrazil do školky. OD té choroby je ubrečený,pořád kníká a dnes ráno zase brečel, nakonec to prý vypadalo, že se mu na jednu stranu do školky nechtělo, jak tam dlouho nebyl a na druhou stranu se tam těšil...Já už pořád dumám ,jeslti ho nezanedbávám kvůli Báře, mě to tak sice nepřipadá, ael co já vím, co se mu v té jeho kebulce honí? Kolikrát se věnujeme jemu, že on brečí a Bára jen sedí, kouká.....Jsem asi utahaná. Už aby byl březen 😉

monyliny
15. led 2013

Ahoj děvčata-koukám,že je tady veselo 😉Už by to chtělo,jak píše zzuzinda jaro 🙂Prokůpek dostal včera včeličku(v noci měl 38),byl mrzutý a táhne se mu tato úžasná náladička ještě do dneška a do toho navíc mu rostou stoličky 😝Tak že zažívám pohodu 😉 Do toho začal opakovat dokola-mňam,mňam.Tak já jako správná mamina jdu a dám mu něco k snědku a on-uličník nechce.....Zopakuje se to několikrát,já už mám nervy v kýblu a když vlezu do sprchy(malej samozřejmě musí se mnou na kukajdu,kterou mu při mé figuře nezávidím),začne mi sahat na prsa se slovy mňam,mňam🙂No hezky jsem si to zařídila-jíst nechce,ale přisátý by byl pořád. 😀

denisia
15. led 2013

Boli sme na dalsej konzultacii v Motolu, tak k operaci to pry neni, aspon zatim, dalsi kontrola za tyden a uvidi se ... jsem si oddechla, kdyz rekli, ze pod nuz zatim ne 🙂

vladla
15. led 2013

@monyliny 😀 😀

vladla
15. led 2013

@denisia držím palečky,aby se to zahojilo bez operace! 😉

renatalen
15. led 2013

Ahoj holky, moje malá začíná být děsnej mamánek 😒 , to jsem zvědavá, jak půjde v září do školky (zřejmě až v září, páč u nás je školka přes prázdniny zavřená 😠 ). Dnes jsem se zavřela do ložnice na cvíčo a ona celou tu dobu řvala tatínkovi, že chce maminku ☹ .
@monyliny 😀 😀 😀
@zzuzinda Snad ty nadcházející mrazy zničí tu hordu bacilů... Já bych taky brala jaro... Od jara do podzimku děti nezamarodí.

denisia
15. led 2013

@renatalen ty jo, tak to moj maly tiez .. boli sme na horach, ja som lyzovala so Sebikom a Dominik boboval s tatkou .. no, spis cely cas reval, ze chce maminku ... snad to rychlo prejde, nechcem furt len pocut ze maminka maminka ...

zzuzinda
15. led 2013

@denisia Tak aspoň že tak.
Bára je mamánek mírný, když ví, že někde jsem, tak tam šmejdí, ale když se vypařím, tak mě nehledá a je klid. Já teĎ spíš kvetu z Adama. Teď je samá otázka - proč to je to a ne tohle, proč to dělá tohle a jak to funguje....Občas mám chuť hulákat, že nevím, že jsem jen blbá máma na mateřské 🙂 Už jsem i hledala odpovědi na netu. Je hezký, že prahne po informacích, ale je to teda náročný.....
Na jaro se těším i kvůli bacilům, ať zhynou, svi.ě jedny, ale hlavně - v březnu 4 dny v Harrachově s kámoškou, obě doma necháme tatínky se 2 dětma a zdrhneme!!! Když už nemůžu, říkám si březen, březen, březen....Při mém štěstí dostanu nějakou lepru nebo tak něco🙂

vladla
16. led 2013

Tak já mám doma tatánky.Protože já jsem ta,která po nich pořád něco chce...od uklízení třebe po skládání věcí atd. A tatánek jim vše dovolí!! 🙂

monyliny
16. led 2013

U nás je taťka taky ten hodnější-je flegmouš,myšlenkama stále někde ve vesmíru-dění okolo sebe moc nevnímá,tak že po nikom nic nechce 😒 Ale i když já jsem ta aktivní mamina a přísnější,tak děti spíš tíhnou ke mě 😉