Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

kitinka76
16. led 2013

@renatalen Tinka řvala ráno ve školce ještě jako předškolák 😅 a Tete řvala, že si pro ni chodím moc brzo a ještě si nestihla pohrát 😀 😀 😀 😀

kitinka76
16. led 2013

@zzuzinda
@denisia já dala Tete asi ve čtyrech letech na horách do lyžařské školičky a zdrhla 😉 a ona tam vydržela hodinu trucovat na lavičce 😠

renatalen
16. led 2013

@kitinka76 Nestraš. Jí se ve školce líbí, ale hlídá si mě 🙂. Ale mají tam chlapečka, co tam zatím chodí jen na těch pět dní v měcíci a ten přijde do školky s bulíkem a s bulíkem odchází. To je moje noční můra 😀

zzuzinda
16. led 2013

@kitinka76 Adam je rád mezi dětma, teĎ měl nějaký špatný den, dlouho nebyl v eškolce, tak prý tam dopoledne seděl u učitelky, ta mu drbala záda a on nejevil žádnou potřebu jít mezi děti. ODpoledne už si normálně hrál a byl v pohodě. Asi se musel rozjet. Jsem zvědavá na tu školku v přírodě...

kitinka76
16. led 2013

@renatalen Tinka chodila domů poo celé tři roky, naštěstí jsem pracovala na směny a k tomu měla babičku v důchodě 😅 jen jednou jsme se s babi špatně domluvily a nešla pro ni ani jedna. Tinka se pak s náma týden nebavila, ale paní učitelka říkala, že se jim stejně nepovedlo dostat ji do postýlky odpočinout si 😀 😀 😀
Naštěstí to ve škole přešlo 😀 😀 😀

kitinka76
16. led 2013

@zzuzinda zajímavé, že na školce v přírodě neuronila Tinka ani slzičku 😕 a Tete, která ve školce nikdy nebulila mi teď skoro v desíti letech volala každý večer ze soustředka jak je jí smutno. Naštěstí se po dvou dnech vybil telefon. A na příští soustředko už jí mobil sebou nedám 😠

denisia
16. led 2013

No moj starsi bol od malicka samostatny - odkedy zacal byt mobilny, tak ma mal v pazi 😀 ... mohla som ho kedykolvek s kymkolvek nechat a on bol v pohode. Ten mladsi bol trochu viac zamamankovany, ale nic hrozne, akurat posledny mesiac vsetko maminka, tak snad to prejde ...

renatalen
16. led 2013

@denisia Tak starší je na tom stějně. Nikdy se nebál cizích lidí, dá se do řeči s každým. Dnes jsme jeli pryč a šel raději k babičce než aby jel s námi :D

vladla
18. led 2013

Ahojky tak mám doma maroda.Malinká od včerejška teploty v nosi jsem jí dala Nurofen z toho se poblila a teď ráno měla 38,1.
Ale nevypadá to na virozu spíš bych řekla,že to bude k zubům.Prořezáva se jí jednička nahoře.
Tak budu doufat,že to nebude chřipka! 😒

monyliny
18. led 2013

@vladla No potěš ☹ Chudinka, ☹ tak ať se Zuzance brzy uleví 😲

zzuzinda
18. led 2013

@vladla Tak to je mi jí líto, my už horečky snad máme za sebou. Za to se Adam vzbudi s pupínkama, tak jsme šli k doktorce, připadá nám to jako neštovice, naše tam nebyla a zastupující se k dětem chová jako k nesvé právným stvořením. Prostě Adama bafla a začala ho svlíkat ani slovu mu neřekla, mě teda taky ne. Pak prohlásila, že neštovice začínají ve vlasecha tam on nic nemá a nikdy teda neviděla, že by pásový opar způsobil neštovice a ať přijdeme v pondělí a nechodíme na pohotovost a nic nám nenapsala. Kdyby se to Adamovi teda o víkendu rozjelo a svědilo to, tak nevím...Jsem docela nas...A navíc z ní táhly cigára na 3 metry. A jestli to jsou neštovice, ta sbohem školko v přírodě...

kitinka76
18. led 2013

@vladla není lepší čípek než sirup???

kitinka76
18. led 2013

@zzuzinda tahle doktorka je "na šupu" 😠

zzuzinda
18. led 2013

@kitinka76 No, teď mi volal chlap, oni mají od práce doktory v Santé, tak jsem tam volala a vyrazíme tam, ať se na malého podívají. Bára řve, to bude príma výlet 😒

kitinka76
18. led 2013

@zzuzinda to je dobře, aspoň budeš přes víkend v klidu 😉

vladla
18. led 2013

@kitinka76 jo jo hned jsem jí dala paralenový čípek.

vladla
18. led 2013

@zzuzinda nikdy jsem neslyšela,že neštovice začínají v havě?! 😕

kitinka76
18. led 2013

@vladla já taky ne 😅 Tinka měla první pupínek na zádech 😅

vladla
18. led 2013

@kitinka76 Já si ani nepamatuji,že měla Verča nějaké v hlavě.Jinak byla pupínkatá po celém těle,ale hlava mi uniká. 😀

monyliny
18. led 2013

Marí začínali neštovice v obočí a na hrudníku.Pak,když se jí rozmnožili,měla je i ve vlasech 😒Ale v hlavě?😀Tam má díky bohu jen mozek😀Doufám-někdy to tak nevypadá😀

kitinka76
18. led 2013

@vladla Tinka měla i ve vlasech, si to pamatuju, páč se to z těch jejích vlasů po prdel suprově vyčesávalo 😖 ale Tete taky nevím, že by měla něco ve vlasech

kitinka76
18. led 2013

@monyliny 😀 😀 😀 😀

kitinka76
18. led 2013

@kitinka76 no jo, v hlavě mají piliny, ale neštovice asi taky ne 😉

kitinka76
18. led 2013

koukám, že mám taky v hlavě piliny a odpovídám sama sobě 🙄

monyliny
18. led 2013

@kitinka76 😀😀😀Aspoň si máš s kým povídat😀😀

kitinka76
18. led 2013

@monyliny jasně a ke všemu s někým krásným a chytrým a milým a nikdy si neodmlouvám 😅

vladla
18. led 2013

@kitinka76
@monyliny Holky čůrám smíchy!! 😀 😀
Jinak malá se zrovna probudila a hoří!Ach jo!To jsem zvědavá,jak budeme prožívat prořezávání stoliček! 😝

vladla
18. led 2013

Já mám někdy pocit,že u nás děti nemají v hlavě ani ty piliny!Nic pusto prázdno!! 😀 😀

zzuzinda
18. led 2013

Tak hurá! Neštovice to nejsou! Je ti impetigo, mladík dostal kapky do nosu, aby se ubavil rýmy a antibiotickou mast na pupeny. A školka v přírodě by mohla být, jestli se to do pondělka zlepší!
@vladla Jako ve vlasech prý. Taky jsem to slyšela prvně. Ale ta doktorka nás zjevně odbyla.
Jinak co mají n aši hadi v hlavě, radši o tom nebudu dumat.....I když, možná budou po dědovi - můj táta jednou přišel z dílny, kde sousružil, na sobě měl piliny a já mu říkala, hele, neuhodil ses do hlavy? Ne, proč? No, že máš na ramenou piliny, asi se ti sypou 🙂 Táta na mě koukal a když mu to došlo, chtěl mě chytit - já byla rychlejší a on to dlouho nevydržel a začal se chechtat jako blázen 🙂 Tak jestli jsou děti po něm - a vypadá to, že Adam je mu i podobný, tak na ně musím dát pozor, aby jim nenamokly kebulky 😉

renatalen
18. led 2013

😀 😀 😀
@vladla Ať je malá brzy fit! Jinak u nás jako vždy bordel, děti neskutečně řvou. Včera jsem si byla odpočinout hoďku na cvíčo 😀 . Jo a jinak... Ptám se synka, co by chtěl namalovat na triko a říkám mu, hlavně ne tauruse (rakouská elektrická mašina) a on mi říká: "Ne tauruse ne, jen Pendolino." 😅 😅 😅