Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
24. led 2013

@monyliny kéž bych už byla! 😉
Musím to přesunout na jindy.Doktor mi říkal,že se to aplikuje,když promíhají měsíčky nejlépe druhý den....
No a já včera začla špinit a čekala jsem,že se to do dneška rozjede....a ono nic.Takže to přesouvám na příští týden. 😉

vladla
24. led 2013

A jak je holčičce?

monyliny
24. led 2013

@vladla Tak zase nervy přesunuty 😝 Marí je už lépe,dnes jí mudra nasadila Ventolin spray-má zánět průdušek.Za to malej-38 a hrozně kašle 😢 Tak zase zítra k dr. 😢

pipiii
24. led 2013

jdu vás pozdravit, hlásím se mezi silné antimatky :D mám 3 letou dcerku která mi dává šíleně zabrat, jak po zdravotní stránce, tak její šíleně živou náladou a jsem rozhodlá že bohužel jestli druhý sourozenec bude tak leda až malé bude 7 a více let... brrr, úplně mě tedy oddělala a závidím vše zdravá dítka a hlavně klidná :D

pipiii
24. led 2013

jeeezis ted koukam kolik mate deti:D:D tak to jsem asi jen ja momentalne posedla alergii na detsky plac :D

vladla
24. led 2013

@monyliny Tak se v tom plácáte dokolečka.Malému také posíláme pohlazení. 😉

vladla
24. led 2013

@pipiii Ahoj v pohodě!! 😉 Já jsem ač se to tak třeba nezdá občas zralá na Bohnice! 😀 😀
Když se holky začnou dohadovat,pošťuchovat,žalovat..... 😀 😀 Se divím,že z nich nemám tiky!! 😀 😀

vladla
25. led 2013

Hezký den ženy!! 😉
A dětičkám ať už je lépe!! 😉

kitinka76
25. led 2013

@vladla jéje, hezký den by se mi hodil 😒 včera jsem volala na výsledky krve kvůli prodělané borelioze, do chronického stavu naštěstí nepřešla, ale zato akutní stav se tak zhoršil, že Tinka dostala na tři týdny antibiotika 😖

renatalen
25. led 2013

Jé holky, už aby bylo po všech nemocích. Opravdu není nad léto! U nás naštěstí docela pohoda. Kašel jsme zahnali nějak brzo. Malá normálně kašle minimálně 14 dní a teď tři dny a klídek🙂
Se starším trénujeme na zápis do první třídy. Občas je to o nervy 😠 .

vladla
25. led 2013

@kitinka76 Tak ať se jí brzy uleví!! 😉 Ta borelioza je svinstvo a hlavně se v tom člověk plácá dlouho. 😒

vladla
25. led 2013

Před chvílí se mi málem zastavilo srdce...dali jsm si s manželem presso a malá ho na sebe vyklopila.Naštěstí to presso s presovače má teplotu akorát na pití,ale stejně měla půl hrudníčku červený.
Nedovedu si představit,kdyby to byl horký čaj nebo turek. 😝
Fuj!!!!! 😕

kitinka76
25. led 2013

@renatalen taky chci léto!!! 🙂

kitinka76
25. led 2013

@vladla neteř Viki na sebe vylila horký čaj - měla opařené bříško a pipinu a pak s tím měla docela dloho problémy 😒
i když Viki bylo vždycky lepší nepouštět k čaji.... jednou si ten horký čaj zamíchala rtuťovým teploměrem a kdyby na to její mamka zavčasu nedošla, tak ho snad aj vypila 😅

renatalen
25. led 2013

@vladla Člověk aby byl superman, aby ty děti ochránil 😠 . Mně se malá minule skutálela se schodů, které máme do ložnice. Říkám jí, nechoď tam. Samozřejmě neposlechla. Viděla jsem ji nahoře a pak jen slyšela ránu. Naštěstí jsou dětičky opravdu gumové... Ani bouly snad neměla! Zato já málem infarkt!

kitinka76
25. led 2013

@renatalen když měla Tete rok, tak jsem ji nesla v náručí ze schodů v zimní kombinéze 😒 říkám jí "chyť se mě kolem krku, nic nevidím, spadneme!!" ještě jsem to nedořekla a už jsme letěly!!! Aby se nic nestalo jí, tak jsem vpodstatě seběhla osm schodku po kolenách a dole jsme se zastavily o zeď. Ležela jsem na schodišti a říkala jí, že má zavolat sanitku, že mám nohy zlámané natřikrát 😅 Zlomenina naštěstí žádná, ale nohy jsem měla od nartu po kolena celé fialové

vladla
25. led 2013

@renatalen
@kitinka76 seděli jsme u toho kafe oba a ni jeden nestihl zareagovat.Přitom víme co se může stát!! 😕
To opaření musí být fakt hrozný,hlavně strašně bolestivý a problémy na celý život.
Mě ta nejstarří sjela v chodítku z jedenácti schodů....jen jsem se otočila už byly přední kolečka nad schodem a šup.
Naštěstí jak měla kolem sebe ten pultík,tak v pohodě.Vytáhla jsem jí,postavila a mačkala na ní jestli nemá něco zlomenýho.No byla jsem jak zmámená oči navrch hlavy a ona pomalu nevěděla proč!
😀

vladla
25. led 2013

Jo a s tou prostřední jsem vypadla z auta.Seděla jsem vzadu a oblékala jí,pak jsem udělala krok a zamotal se mi pás kolem nohy.Držka,ale malá se země ani nedotkla! 😀 😀

kitinka76
25. led 2013

@vladla já té mladší přejela autem nohu 😅 vysazovala jsem doma starší ať vezme psa, že my ještě jedeme k babičce, starší vystoupila a já se rozjela. Ale to jsem si nevšimla, že vzadu vystoupila i ta mladší. Naštěstí jsem jí jenom kolem štrejchla kotník. Ale řvala jak tur, že jsem jí přejaela nohu, tak jsem prohlížela nart a prstečky. A ona pak ukázala na kotník. Ptám se proč neřekla hned, že kotník a ona na to s tím brekem "já si ku*va nemohla vpomnět jak se to jmenuje!!" 😅

kitinka76
25. led 2013

jo a taky jsem jí skřípla prsty do kufru od auta 😅 skládala jsem nákup do kufru a ona ze zadního sedadla prostrčila prsty tou škvírou. Doskládám nákup, nic netuše bouchnu kufrem. Chvilku ticho a pak strašný řev 😒 Myslím, že na chirdě mě brzo udají za týrání dětí, protože Tete vždycky poctivě práskne, že jí to udělala mamka 😅
ale žádná zlomenina z toho naštěstí nikdy nebyla 😉

vladla
25. led 2013

@kitinka76 😀 😀 skvělé zážitky.To si chce někam napsat a až budou velké,tak se pěkně nasmějete!! 😀 😀
Jooo dětičky! 😀 😀

renatalen
25. led 2013

@kitinka76 Se chlámu u počítače. Já vím, že v tu chvíli to musí být příšerný! Domík slítl zase se chodů s tříkolkou (to jsem naštěstí já nebyla doma 🙂. Jel okolo schodů, nějak to nevybral a žuch. Prej za to mohl sušák na prádlo 😀 Byl napresovaný mezi dveřma a schodem 😅 . Na schodech měl manžel talíř se sulcem. Malýmu se nic nestalo, jen talíř to odnesl 😅 . Můj drahý manžel to samozřejmě vyfotil, což by mě v tom okamžiku fakt nenapadlo 😅

vladla
25. led 2013

A Lucince,když byly dva roky,tak jí bývalý manžel přivřel palečky do lehátka...toho dřevěného skládacího na opalování.Přivezli jsme ho na chalupu..nové...nevyzkoušené,tak že ho prubneme.Vůbec nechápu,jak na to přišel ho složit i s dítětem.Ona si hověla,ruce měla na těch opěrkách,on zezadu to lehátko chňapl a plác!Řev jako blázen a ona měla přivřené oba palečky v té dřevěné konstrukci.Teď to nešlo rozevřít..klouby měla uplně fialové a nateklé.No křivé je má do dnes! 😀
Teď už se tomu směju,ale v tu chvíli bych ho zabila debila!! 😀 😀

vladla
25. led 2013

@renatalen
taky se tu směju jak pitomec! 😀 😀

kitinka76
25. led 2013

@renatalen tak ti pro pobavení přidám ještě jeden karambol 😉 byla jsem na dovči, vzali jsme kola a že jedeme dolů do města. Bylo to tak před 15-ti lety a tenkrát tuším ani žádné cyklopřilby neexistovaly 😕 Malá Tinka měla tak tři roky, tak jsem ji vezla na sedátku před sebou. Tak si svištíme z kopce - byl dlouhý asi tak kilometr a já v půlce cesty došla na to, že mi nebrzdí brzdy.... Tak jsem začala brzdit patama 😅 neubrzdila, dole jsem měla možnost zahnout v pravém úhlu do zatáčky - to by jsme si asi hodně nabyly huby, nebo to vzít rovně do pole.... Pustila jsem řídítka a oběma rukama jsem malé obejmula hlavu a přimáčkla k sobě. Kopřivy se rozevřely, pak za náma zavřely a na silnici zůstali jen moji užaslí rodiče. Když nás pak viděli, jak se živé a zdravé hrabem z těch kopřiv, tak dostali záchvat smíchu 😀 😀 😀 😀 a kolo jsme hned nechali v městečku opravit 😉

kitinka76
25. led 2013

@renatalen ale vyfotit to nikoho nenapadlo 😉

vladla
25. led 2013

@kitinka76 😀 😀

honzulka
25. led 2013

Holky,to je tak hezký téma... 😵 kort když člověk čte,jak jsou všechny ostatní děti tááák hodný a já mám doma tááákový raubíře... 😉 na které když nezvýšim hlas tak tááák často neposlouchají... ☹ ještě bydlíme s mojí mamkou a ta táák špatně nese,když řeknu,že bych odtud tááák ráááda někdy vypadla a udělala si den jen pro sebe... 😒 protože ona nás nikdy nikam nedávala,protože by to bez nás nevydržela... 😒 Tak já bych taky jednou na mars bez dětí,manžela a babičky... 😀

vladla
25. led 2013

@honzulka Já mám hodné děti....když po nich nic nechci a když spinkají!!! 😀
Jinak jsou připraveny na odlet!! 😀 😀

monyliny
25. led 2013

@kitinka76 No chudák Tinka ☹ tak ať se brzy uzdravi 😉